18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
trambulator 2021-11-09, 14:47 2
Mmm jaki ciasny...
Tak, tak - jestem na pierwszym roku księże biskupie
Zgłoś
Avatar
Aleo 2021-11-09, 15:14 15
56, nie 50. Widać po nodze gdzie mu sperma się przez tyle lat zbiera
Zgłoś
Avatar
WYPAL0NY 2021-11-09, 17:03 2
Jukej - zielona wyspa Tuska, czyli kraina mlekiem i miodem płynąca według opowiadań wielu polaczków. Przyjedzie taki polski zarobas po roku i pieprzy farmazony, jakie to wspaniałe zarobki w UK i że odkładał 700 funciaków miesięcznie, a cymbały pracujące w Polsce mu wierzą. Tylko, że po brexicie, jak wywalili polaczków, rumunów i innych zarobasów, to nie ma chętnych do roboty jako kierowca tira, takie chujowe tam płace...
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2021-11-09, 18:26 25
WYPAL0NY napisał/a:

Jukej - zielona wyspa Tuska, czyli kraina mlekiem i miodem płynąca według opowiadań wielu polaczków. Przyjedzie taki polski zarobas po roku i pieprzy farmazony, jakie to wspaniałe zarobki w UK i że odkładał 700 funciaków miesięcznie, a cymbały pracujące w Polsce mu wierzą. Tylko, że po brexicie, jak wywalili polaczków, rumunów i innych zarobasów, to nie ma chętnych do roboty jako kierowca tira, takie chujowe tam płace...



Następny pisowski trol coś o Tusku musi pierdolić nawet w temacie o jakiś menelu z UK. Nie oglądaj już więcej TVPis bo Ci ewidentnie odjebało.

Zgłoś
Avatar
szoopyoku 2021-11-09, 18:40
Co temu Gargamelowi z nogą się stało ?
Zgłoś
Avatar
WYPAL0NY 2021-11-09, 18:48 6
SirMajkel napisał/a:

Następny pisowski trol coś o Tusku musi pierdolić nawet w temacie o jakiś menelu z UK. Nie oglądaj już więcej TVPis bo Ci ewidentnie odjebało.



Cymbale ukraiński, nie jestem ani za POsrańcami, ani za PISdzielcami, ani za inną partią oszołomów pokroju Kurwina , czy Kukiza. W zasadzie lata mi koło chuja, kto jest u władzy, bo wiem, że każda partia, jaka by nie rządziła, idzie do władzy tylko po to, żeby się nachapać jak najwięcej kasy i nakraść. Po prostu mówię, jak jest.
Zgłoś
Avatar
lakiluki 2021-11-09, 19:39 3
O kurwa jaki kolonko się znalazł.
Nie tłumacz się, po składni i sposobie wypowiedzi poznać, że głosowałeś na pisdy, kurwina czy bosaka.
Nawet mi cie nie żal kucu, dorośli ludzie już dawno mają wyjebane na twój sposób. Może za kilka lat sam zdasz sobie sprawę z sensu obrony "swojej", ale jednak zewnętrznie narzuconej racji.
Elo.
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-11-09, 19:59 7
WYPAL0NY napisał/a:

Cymbale ukraiński, nie jestem ani za POsrańcami, ani za PISdzielcami, ani za inną partią oszołomów pokroju Kurwina , czy Kukiza. W zasadzie lata mi koło chuja, kto jest u władzy, bo wiem, że każda partia, jaka by nie rządziła, idzie do władzy tylko po to, żeby się nachapać jak najwięcej kasy i nakraść. Po prostu mówię, jak jest.



Po wypowiedzi wnioskuję, że preferujesz Kukiza, bo jako jedynego nie przerobiłeś w obraźliwy sposób. Albo po prostu nie umiałeś tego zrobić.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2021-11-09, 20:25 2
szoopyoku napisał/a:

Co temu Gargamelowi z nogą się stało ?



Ćwiczył kopnięcia u kalima na drewnianych słupach (cytay z ziomka jak ktoś wie to wie)
Zgłoś
Avatar
pyskatyyy 2021-11-09, 21:34 6
WYPAL0NY napisał/a:

Cymbale ukraiński, nie jestem ani za POsrańcami, ani za PISdzielcami, ani za inną partią oszołomów pokroju Kurwina , czy Kukiza. W zasadzie lata mi koło chuja, kto jest u władzy, bo wiem, że każda partia, jaka by nie rządziła, idzie do władzy tylko po to, żeby się nachapać jak najwięcej kasy i nakraść. Po prostu mówię, jak jest.



Może i nie masz preferencji politycznych, jednak z całą pewnością jesteś umysłową spierdoliną. Prawdopodobnie dlatego nie jesteś w stanie wykształcić żadnych poglądów. Hatfu na ciebie, podludziu.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-11-09, 21:54
jest się czym chwalić większość SADOLI to virgin nie żeby to wszyscy !

WYPAL0NY napisał/a:

Cymbale ukraiński, nie jestem ani za POsrańcami, ani za PISdzielcami, ani za inną partią oszołomów pokroju Kurwina , czy Kukiza. W zasadzie lata mi koło chuja, kto jest u władzy, bo wiem, że każda partia, jaka by nie rządziła, idzie do władzy tylko po to, żeby się nachapać jak najwięcej kasy i nakraść. Po prostu mówię, jak jest.



mam takie samo zdanie co ty ale tu zawsze się znajdzie jakiś zjeb co wyskoczy z pis,po czy chuj wie czym jeszcze im sraki pieką od tej polityki a chuja mogą
Zgłoś
Avatar
Xenon 2021-11-09, 22:31
ciaparitto przyjechały go rozdziewiczyc
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2021-11-09, 23:56
szoopyoku napisał/a:

Co temu Gargamelowi z nogą się stało ?



Pewnie to - "Słoniowacizna, czyli ostatnie stadium obrzęku limfatycznego, spowodowana jest zastojem limfy w tkankach. Stan taki może być wynikiem wad wrodzonych albo pojawić się wskutek uszkodzenia naczyń chłonnych odprowadzających limfę." Czyli ciśnienie w jajach mu nogę rozjebało
Zgłoś
Avatar
orloski 2021-11-10, 0:29 2
Za dużo low kingów..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie