18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
Avatar
HiroTailo 2017-03-12, 13:09 1
-"Faza, co tydzień lądujesz na głównej na sadolu"
-"Mam to w Duuupie"
Zgłoś
Avatar
chocho 2017-03-12, 14:03 6
Co za głąb.

Jakiś ignorant który nic nie wie i w zasadzie nic ciekawego o odwiedzanym kraju nie przekazuje.
Zgłoś
Avatar
pikpok 2017-03-12, 16:03 19
@chocho

To nie musisz oglądać, a my nie musimy czytać twoich durnych komentarzy głąbie.
Zgłoś
Avatar
bigkaban1 2017-03-12, 16:17 4
co to za spasiony knur?? jakis nowy Cejrowski??
Zgłoś
Avatar
chocho 2017-03-12, 20:19 2
pikpok napisał/a:

@chocho

To nie musisz oglądać, a my nie musimy czytać twoich durnych komentarzy głąbie.



Hehe pikpok ty imbecylu - skoro nie musisz czytać mojego komentarza to po co się do niego w ogóle odnosisz?

A co ja muszę, a co nie to nie twoja brocha.
Zgłoś
Avatar
wrakier 2017-03-12, 20:19 38
Aby zjechać chłopaka bo coś robi,mistrzowie komentarzy na sadolu za piwerko KURWA JEGO MAC !!!
Zgłoś
Avatar
siwybis 2017-03-12, 20:27 7
Za porównanie Fazy do Cejrowskiego powinno się zadławić cię brudnym islamskim kutasem...
Zgłoś
Avatar
wilczekone 2017-03-12, 20:45 5
wyjątkowo nudny odcinek
Zgłoś
Avatar
JamesPort12 2017-03-12, 22:10 3
Czy oni musza sie tak kurwa obnosic z tymi koszulkami przy kurwa byle okazji?

Ja pierdole, godlo i flaga to bardzo wazne symbole, ktorym nalezy okazac jakis szacunek i nie trzeba nimi emonawac na kazdym jebanym kroku , tymabrdziej na przepoconej chujowej koszulce.

Sam jestem patriota ale kurwa nosze to w serce a nie jebanej brudnej koszulce...
Zgłoś
Avatar
NoikVon 2017-03-12, 22:34 1
No dobra, koleś fajnie nagrywa, miło się ogląda ale nie rozumiem co ma wspólnego ten filmik z tematyką tego forum.

Głupio tak Fazowskiemu piwerka nie dać, no to dałem
Zgłoś
Avatar
1408 2017-03-12, 22:52 2
@chocho Gdy jest w jakimś miejscu związanym z jakimś wydarzeniem, to o nim opowiada. To nie jest tak, że tylko idzie przed siebie i gada głupoty.

@JamesPort12 Akurat w Afryce te koszulki mu pomagają, bo ludzie widzą od razu, że turysta z zewnątrz kontynentu, bo kojarzą mniej więcej te elementy z Polską. Czarni do białych w Afryce są bardzo negatywnie nastawieni, ale turystów traktują lepiej.
Zgłoś
Avatar
lapps 2017-03-13, 9:32 1
JamesPort12 napisał/a:

Czy oni musza sie tak kurwa obnosic z tymi koszulkami przy kurwa byle okazji?

Ja pierdole, godlo i flaga to bardzo wazne symbole, ktorym nalezy okazac jakis szacunek i nie trzeba nimi emonawac na kazdym jebanym kroku , tymabrdziej na przepoconej chujowej koszulce.

Sam jestem patriota ale kurwa nosze to w serce a nie jebanej brudnej koszulce...



a jak zolnierz w mundurze z flaga i orzelkiem czolga sie w blocie to tez tak jeczysz??

nie jestes patriota, wstydzisz sie swojego panstwa i razi cie jak ktos jest dumny ze swojego pochodzenia, bo ci wmowili, ze to cos negatywnego...
dla ciebie celem nadrzednym jest bycie szeregowym konsumentem nie wyrywajacym sie przed szereg i gardzisz kazdym kogo stac na cos wiecej...

zreszta masz dopiero 12 lat i nie masz jeszcze duszy
Zgłoś
Avatar
v................0 2017-03-13, 13:03 1
W komentarzach typowo polskie myślenie - przypierdolić się do wszystkiego i wszystkich, bo przecież jestem kurwa najmądrzejszy i zawsze mam racje.
Zgłoś
Avatar
dantee 2017-03-13, 20:06
Faza bardzo pozytywny gościu ! Leci piwerko
Zgłoś