18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
6 latek o małżeństwie
Magsurf • 2014-02-23, 15:31
Suchar sytuacyjny z przed chwili.

Gadam z żoną o związkach, małżeństwach itp. W pewnym momencie wtrąca się nasz 6 letni syn i mówi:
- bo kobieta powinna się ożenić z mężczyzną.
- masz racje, kobieta powinna żyć z mężczyzną
- chyba, że nie ma mężczyzny to powinna się ożenić z kuchnią.

Padłem, jestem z niego taki dumny.
Zgłoś
Avatar
K................� 2014-02-23, 15:36 233
Yeah, rośnie nam kolejny sadol, piwko
Ps. Pozdrów żonę, będzie wiedziała od kogo
Zgłoś
Avatar
m................r 2014-02-23, 15:50 8
Kobieta wychodzi za mąż, i tego się trzymajmy.
Zgłoś
Avatar
tool006 2014-02-23, 16:12 19
@up

Chyba nikt nie będzie 6 latkowi co chwila wytykał błędów językowych
Zgłoś
Avatar
Grzybunio 2014-02-23, 16:15 11
A wtedy... Kierowca autobusu wyszedł z szafy i zaczął bić brawa.
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-02-23, 16:48
Widać, że dobrze wychowany
Zgłoś
Avatar
detheroc 2014-02-23, 17:54 14
A wtedy kierowca autubusu wyszedl szafy, zakurwil ci gonga w ryj a na koncu sie obudziles spocony z ojcem w lozku.
Zgłoś
Avatar
tr3mm0r 2014-02-23, 18:00 2
tool006 napisał/a:

@up

Chyba nikt nie będzie 6 latkowi co chwila wytykał błędów językowych



Ale to zapewne nie 6 latek wrzucil na sadola?
Zgłoś
Avatar
Bembols 2014-02-23, 18:00 3
Hehe nawet spoko, tylko dalej nie rozumiem dlaczego pozmieniałeś osoby... Mogłeś napisać prawdę i tak większość się domyśliła, że wtrąciłeś się rodzicom w rozmowę.
Zgłoś
Avatar
t................t 2014-02-23, 18:07 5
Kierowca autobusu wszedł na rękach i zaczął klaskać uszami, niestety po mojemu historia z palca wyssana.
Zgłoś
Avatar
mati3004 2014-02-23, 18:24 3
Zgłoś
Avatar
hommesucks 2014-02-23, 18:29 4
tool006 napisał/a:

@up

Chyba nikt nie będzie 6 latkowi co chwila wytykał błędów językowych



Raczej od małego powinno się dzieciaka poprawiać, bo potem mamy taką młodzież, która jednego zdania złożonego nie potrafi poprawnie sformułować.

Magsurf napisał/a:

Suchar sytuacyjny z przed chwili.

Gadam z żoną o związkach, małżeństwach itp. W pewnym momencie wtrąca się nasz 6 letni syn i mówi:
- bo kobieta powinna się ożenić z mężczyzną.
- masz racje, kobieta powinna żyć z mężczyzną
- chyba, że nie ma mężczyzny to powinna się ożenić z kuchnią.

Padłem, jestem z niego taki dumny.



Zamiast się podniecać takimi głupotami ucz syna, jak sie wiertarki, młotka i innych narzędzi używa wtedy będziesz miał powód do dumy.
Zgłoś
Avatar
g................k 2014-02-23, 18:33 3
hommesucks napisał/a:


Zamiast się podniecać takimi głupotami ucz syna, jak sie wiertarki, młotka i innych narzędzi używa wtedy będziesz miał powód do dumy.



a potem nagraj filmik czego go nauczyłeś i wrzuć na harda
Zgłoś
Avatar
Magsurf 2014-02-23, 18:39 3
hommesucks napisał/a:



Raczej od małego powinno się dzieciaka poprawiać, bo potem mamy taką młodzież, która jednego zdania złożonego nie potrafi poprawnie sformułować.



Nie będę pisząc suchara opisywał, że w następnym zdaniu wytłumaczyłem małemu jak poprawnie określa się zależności w związkach. A treść jest oryginalna, słowo w słowo co mały powiedział. Jakbym pisząc to gówno poprawił tekst na "poprawna polszczyzną" to całość brzmiałaby jeszcze bardziej sucho.

hommesucks napisał/a:


Zamiast się podniecać takimi głupotami ucz syna, jak sie wiertarki, młotka i innych narzędzi używa wtedy będziesz miał powód do dumy.



Jeżeli umiejętność trzymania młotka jest dla Ciebie powodem do dumy to gratuluje ambicji.
Zgłoś
Avatar
drzewko_banzai 2014-02-23, 18:52
Magsurf napisał/a:



Nie będę pisząc suchara opisywał, że w następnym zdaniu wytłumaczyłem małemu jak poprawnie określa się zależności w związkach. A treść jest oryginalna, słowo w słowo co mały powiedział. Jakbym pisząc to gówno poprawił tekst na "poprawna polszczyzną" to całość brzmiałaby jeszcze bardziej sucho.

Jeżeli umiejętność trzymania młotka jest dla Ciebie powodem do dumy to gratuluje ambicji.


Może nie jest to powód do dumy ale lepiej jak facet potrafi coś zrobić w domu i lepsze to niż żeby twój syn w przyszłości młotek zamienił na lakier do paznokci
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie