18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Wader_21 2013-07-22, 0:14
Dzięki za zjebanie reszty wieczora..
Zgłoś
Avatar
diaboliq 2013-07-22, 1:31
kolejny materiał na harda nie każdy ma ochotę takie rzeczy oglądać, a wchodzi tu coraz więcej gimbazy któa z ciekawosci/ świadomie żęby sobie polew z czegoś takiego robić ogląda takie rzeczy. na hardzie wiesz czego siespodziewać i wchodisz na własną odpowiedizalność.
szerzenie takich materiałów przez ten portal jest przynajmniej niesmaczne a mówiąc dokłądniej oznaką zjebania...pokurwiło...
znając życie dostanę warna... i chuj.
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2013-07-22, 1:36
Więc to tak brzmi gdy wali ci się całe życie Nawet niezłe nagranie, lecz dalej mało co rusza.
Jednak jestem na właściwym forum
Zgłoś
Avatar
Spiddy 2013-07-22, 2:00
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Vinewood 2013-07-22, 14:14
pani policjantka sobie myśli "hehe codziennośc" i poszła wpierdalać naczosy
Zgłoś
Avatar
szklanaaa 2013-07-23, 0:30
@szeff

To prawda, że Dexter zabijał morderców, lecz było to spowodowane tym, iż w dzieciństwie widział śmierć matki więc Pylaochs miał rację pisząc: "Hmmm... czyżby nowy Dexter?"

@szeff

To prawda, że Dexter zabijał morderców, lecz było to spowodowane tym, iż w dzieciństwie widział śmierć matki więc Pylaochs miał rację pisząc: "Hmmm... czyżby nowy Dexter?"
Zgłoś
Avatar
mateekk 2013-07-23, 2:58 1
To powinno iść na harda... poważnie...
Zgłoś
Avatar
diaboliq 2013-07-24, 20:50
@Spiddy

Nie mam najmniejszego problemu z treścią tego tematu (w przeciwieństwie do ciebie wysłuchałem do końca ;p) problem stanowiło niewłaściwe według mnie (i nie tylko) umieszczenie tego nagrania.
a ban dla mnie?? hmmm nie chcę być wścibski ale... wiesz.... nooo..mmm... nie jesteś przypadkiem gimbusem???
Zgłoś
Avatar
Pablito80 2014-11-17, 6:10
Kurwa nagle wielkim sadolom się na czułości zebrało. To nie jest portal ojapierdolejakiebiednedziecko. pl
Zgłoś