18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
z................5 2013-07-21, 16:52
CO tek urwa debile maja we lbach, ze z nozami sie rzucaja...
Zgłoś
Avatar
Adiksen 2013-07-21, 17:14
Żal mi dziewczynki tylko,naprawdę.Ale za to stara kurwa sama jest sobie winna i jestem tego pewien,trzeba było znaleźć sobie normalnego faceta.
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-07-21, 17:34
szeff napisał/a:

@pylaochos
O ile mi wiadomo Dexter zabijał morderców.

@nanab
haha zabawne, drze japę jak mordują matkę na jej oczach, no naprawdę zadziwiające. Poza tym policjantka/pośredniczka, czy kimkolwiek ta Pani była, zrobiła co mogła, pytała w jakiej dzielnicy mieszka itd. więc nie pisz takich debilnych komentarzy jak Twoje IQ nie przekracza 60 punktów.


Zmień forum
Zgłoś
Avatar
robcikqpa 2013-07-21, 18:00 1
a idz pan w pizdu, na hardzie takich rzeczy nie ma
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2013-07-21, 18:28
Nie wiem czy wiecie, ale w El Salwadorze takie sytuacje to praktycznie codzienność.
Zgłoś
Avatar
coopra 2013-07-21, 18:52 1
@up jeśli codzienność, to i tak nic nie zmienia. Takim ludziom nogi żywcem powyrywać, chuje poćwiartować i jeszcze wystawić na samosąd.
Zgłoś
Avatar
technokiller 2013-07-21, 20:30
boję się włączyć od nowa...
Zgłoś
Avatar
hienamas 2013-07-21, 20:35
A mnie jak zwykle nic nie rusza i miałem z tego bekę jak zaczęła drzeć mordę jak szatan.
Kurwa muszę iść w końcu do tego psychiatryka
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-07-21, 20:56
hienamas napisał/a:

A mnie jak zwykle nic nie rusza i miałem z tego bekę jak zaczęła drzeć mordę jak szatan.
Kurwa muszę iść w końcu do tego psychiatryka


Ziewasz widząc innych ziewających ludzi?
Zgłoś
Avatar
xcrm 2013-07-21, 21:08 1
Ja pierdole...pomimo 6 drinow jd - skowyt tej dziewczynki mnie zmrozil....mam nadziejue ze zdazyli..... ze matka przezyla .. ze huj miedzyczasie o cos sie potknal i zawadzil o cos tetnica , polytlica, skronia...
Zgłoś
Avatar
Riva 2013-07-21, 21:21 1
Traumę i depresje ma to dziecko zapewnione do końca życia
Zgłoś
Avatar
MaGeX 2013-07-21, 22:26 1
nanab napisał/a:


Zmień forum



A więc kretyni na tym forum dalej urzędują. Wiesz jest różnica między samookaleczeniem lub wypadkiem (połowa harda) a naprawdę okropną tragedią, wchodząc tutaj chcemy czerpać radość, satysfakcję jak ktoś cierpi z powodu swojego debilizmu, ale jak można czerpać radość z cierpienia dziecka z powodu utraty matki? Pierdolnij się w swój łeb, bo inteligencją nie grzeszysz.
Zgłoś
Avatar
Ghuji 2013-07-21, 23:15
Mówicie, że 3/4 harda mięknie przy tym. Nie ma co się dziwić jak dzisiejszy hard to jakieś perwersyjne gówniane fetysze i zdjęcia pourywanych ( o zgrozo) paznokci :o

A co do filmu to dupę urywa. Jestem tylko ciekaw co robiła ta wspomniana na końcu rozmowy ciotka, bo jakoś pasywnie przyglądała się akcji :o
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-07-21, 23:33 2
MaGeX napisał/a:

ale jak można czerpać radość z cierpienia dziecka z powodu utraty matki?


To proste. Włączasz ten filmik i zaczynasz walić konia.

Nie ma za co.
Zgłoś
Avatar
RHminus 2013-07-21, 23:44 1
Ojej wielka dysputa się zaczęła... sprawa jest prosta, laski to zwierzęta i tyle (zresztą, my również). To jak z psami jak jesteś za dobry to Cię ugryzie i oszcza ci buty.

Filmik- zgroza, no ale cóż, jak było źle to mogła baba zabrać bachora i spierdolić od tego psychopaty... a tak na marginesie, tym panienkom które myślą, że miły chłopak nie jest dla nich życzę by przyszły facet je napierdalał ile wlezie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie