18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Młody chłopak komentuje słowa Janusza Palikota, który nazwał wszystkich Polaków gówniarzami, zerem i szambem.

Mądrzejszy, niż większość wyborców...
Zgłoś
Avatar
h................s 2013-03-25, 15:05
Obie strony mają rację, zarówno my jak i palikot to totalne ścierwa i śmiecie.
Zgłoś
Avatar
Yanek43 2013-03-25, 15:21 11
Poglądy polityczne są jak penis. Masz swojego? Fajnie. Nie masz? Też fajnie.
Ale wsadzanie go dzieciom do ust zawsze jest złe.
Zgłoś
Avatar
opossun 2013-03-25, 15:48 2
"obrażają moją mamusię, tatuSIĘ..."
jakaś pedalska rodzina ?
Zgłoś
Avatar
Sledziu_w 2013-03-25, 15:50 1
@RagicMabbit
Kij, że narzucone; byle są prawidłowe.
A lewacy to wiesz, jak tu kończą, nie?
Zgłoś
Avatar
Krysti@n 2013-03-25, 15:54 4
BongMan napisał/a:

Rodzice mu to kazali wyklepać. Trzeba być nieźle odczłowieczoną i odmóżdżoną kurwą żeby wykorzystywać dziecko jako narzędzie agitacji politycznej.



To co nazywasz "kurwą" jest w tym przypadku po prostu "zainteresowaniem", moim zdaniem. Tak jak twoim zainteresowaniem jest wrzucanie tutaj sucharów.
Zgłoś
Avatar
Sradowazy 2013-03-25, 15:55 2
Zdrada złotem pisana. Ci którzy mówią że trzeba stąd uciekać jak najszybciej, spierdalać i to szybko ! Ups zapomniałem, rodzice was utrzymują, a po za tym jutro sprawdzian z głupiej matmy.
Zgłoś
Avatar
asd12033 2013-03-25, 16:01
boze co to za ciota w okularach -_-
a co do rzadu to zabrac im place niech tylko bogaci rządza ludzie o przyhcodach minium 1milion rocznie do rzadu co by nie mieli hrapki na hajs tylko mzoe by cos zrobili
Zgłoś
Avatar
shin69 2013-03-25, 16:03
BongMan napisał/a:

Rodzice mu to kazali wyklepać. Trzeba być nieźle odczłowieczoną i odmóżdżoną kurwą żeby wykorzystywać dziecko jako narzędzie agitacji politycznej.


Tobie rodzice każą wyklepywać każdy twój suchar na sadisticu. Może nie przewidziałeś tego, że dzieciak mógł usłyszeć z TV wypowiedź tego śmierdziela z Biłgoraja i to w połączeniu z wychowaniem patriotycznym, jakiego jeszcze uczą w zintegrowanych, wyrosło na taki oto film.
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-03-25, 16:03 1
prosze o umieszczenie rodzicow bajtla na sibirze za wykorzystywanie nieletniego do gloszenia swoich pogladow politycznych ...
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-03-25, 16:06 7
Sradowazy,
Sradowazy napisał/a:

Zdrada złotem pisana. Ci którzy mówią że trzeba stąd uciekać jak najszybciej, sp***alać i to szybko !



Jaka zdrada!? Jak ktoś się w tym kraju urodził i mieszka to nie znaczy, że gdy wyjedzie by mu się żyło lepiej, zostaje zdrajcą.
Gdyby ktoś ślubował, że Polski nie opuści nigdy to co innego ale sam fakt niefortunnego urodzenia tutaj nie jest równy takiemu ślubowaniu.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-03-25, 16:11 4
Najśmieszniejsze, że w każdym kraju są patryjoci, którzy będą uważali, że trzeba zapomnieć o szczęściu i trzymać się miejsca, w którym się urodziło. Jakbyśmy mieszkali w afryce, w której codziennie by do nas strzelały bojówki to głąby też by twierdziły, że trzeba zostać i zmieniać kraj
Zgłoś
Avatar
DamianG 2013-03-25, 16:14 1
Może i rodzice mu kazali to powiedzieć, nie zmienia to jednak faktu, że mówi prawdę. Jestem dumny z RP mimo wielu problemów, bo wiem, że zmiany zaczyna się od swoich czterech ścian. Nie jestem chamem i gówniarzem a moje otoczenie nie jest szambem i nie pozwalam aby ktoś tak o mnie mówił. Takie rzeczy mówią skrajne jednostki, które stanowią do 5% społeczeństwa i działają na szkodę pozostałych 95%. Jest mi ich żal, bo całe ich życie jest mało warte.
Zgłoś
Avatar
jokerow 2013-03-25, 16:15 3
Podrośnie, przejrzy na oczy to mu patriotyzm odbytem wyjdzie
Zgłoś
Avatar
Fine 2013-03-25, 16:19
O prawde nikt nie powinien się gniewać.
Zgłoś
Avatar
kokos19 2013-03-25, 16:23 3
co do niektórych komentarzy wcześniej: pojebani jesteście, może nasz kraj nie jest idealny i ludzie są też trochę bardziej spaczeni niż w innych krajach, ale siedząc i narzekając nic się nie zmieni. Jeżeli chcesz żeby w tym kraju było lepiej to sam bądz lepszy i tęp skurwysyństwo a nie narzekaj jaki to ten kraj jest spierdolony.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie