18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Młody chłopak komentuje słowa Janusza Palikota, który nazwał wszystkich Polaków gówniarzami, zerem i szambem.

Mądrzejszy, niż większość wyborców...
Zgłoś
Avatar
Nejm 2013-03-25, 16:25
RagicMabbit napisał/a:

Wszystko fajnie, ale rodzice Karolka powinni się wstydzić za wsadzanie dzieciaka w politykę w wieku w którym powinien bawić się siusiakiem. Swoją drogą zdanie "karola" jaet tak samo jego jak i zdania wyznawców tvn, pisu, czy też rydzyka (narzucone).
Dla hejterów - mam lewicowe poglądy.



Bawić się siusiakiem w wieku 7 lat No i podpisuj się, że jesteś lewakiem, chojraku x)
Zgłoś
Avatar
KamiloRD 2013-03-25, 16:28 1
Jak chcecie lepszego kraju to nie głosujcie . Koniec z kurwami komunistycznymi w rządzie co niszczą ten kraj. Patriotyzm? Rozumiem walka w obronie ziemi na której żyjemy ale podziały na państewkach w celu zbicia hajsu jest chore a ludzie ciągle wierzą że coś się zmieni. Kurwa nic się nie zmieni! Tusk i Kaczyński( rzekomo wrogowie) śmieją się jak skłócili naród. Oni popijają wódeczkę i liczą hajs a my wkółko narzekamy. Sami dajemy się ruchać w DUPE.
Zgłoś
Avatar
w................9 2013-03-25, 16:28
Ładnie nasrane ludzie mają, jedni jak i drudzy są siebie warci. Kładę chuja na lewice jak i prawice mimo, że robią one to samo na mnie. fml
Zgłoś
Avatar
VexTeson 2013-03-25, 16:45
Każdy kto broni naszych piłkarzy jest gówniarzem, gnojem i zerem. Ten dzieciak też się zalicza.
Zgłoś
Avatar
mazin 2013-03-25, 16:46 1
A piękny obcięty kutas Anny Grodzkiej w dupala tym wszystkim, którzy chcą zabraniać rodzicom wychowywania dzieci w taki sposób, jaki im odpowiada. Nawet , jeżeli dziecku chcą robić krzywdę opowiadaniem jakichś lewackich idiotyzmów, niechże je wychowują - póki mogą. Jestem za pełną wolnością - jeśli ktoś chce, żeby jego dziecku mózg przeorał taki Palikot czy inny Che Guevara - o ile innym może to samo zrobić Rydzyk z moherową ekipą.
Prawdziwa jazda zacznie się, gdy już nie będzie wolno wychowywać dzieci, kiedy system sam będzie je poddawał indoktrynacji. Wtedy lewaki wyjmą kutasa Grodzkiej z dupala i wsadzą w usta, żeby nie musieć mówić "przepraszam".
Zgłoś
Avatar
KamilAW 2013-03-25, 16:46
Giń lewacka kurwo !
Zgłoś
Avatar
ander455 2013-03-25, 17:07 1
RagicMabbit napisał/a:

Wszystko fajnie, ale rodzice Karolka powinni się wstydzić za wsadzanie dzieciaka w politykę w wieku w którym powinien bawić się siusiakiem. Swoją drogą zdanie "karola" jaet tak samo jego jak i zdania wyznawców tvn, pisu, czy też rydzyka (narzucone).
Dla hejterów - mam lewicowe poglądy.



Jak sie bawiłęś siusiakiem w wieku 7 lat to gratuluje. Jak każdy prawdziwy lewak, wolisz sie bawić zamiast dbać o ten kraj. Mamy uczyć przyszłych przywódców, jak dbać o Polskę od najmłodszego, jak się zachowywać, jak nie mówic o nas źle.
Chcesz przykład osoby, co za młodu bawiła się i miała gdzieś politykę i gospodarkę? "Tresowany Unijno Sowiecki Ku*as" .
Zgłoś
Avatar
DamianH 2013-03-25, 17:10
McMenel napisał/a:

A co kurwa Palikot nie ma racji ?? Polacy to chamy karierowicze i chuje. Sam jestem chamem i wiedzę chamstwo i szambo wszędzie. Szambo w polityce szambo w urzędach szambo w TV. Takiego poziomu gówna nie osiąga się będąc miłym. Polaków nie potrafi pogodzić jedna sprawa zawsze rozwarstwiają się na wzajemnie zwalczające się grupy tylko po to aby dojebać przeciwnikowi. Słynne spory o miedzę czy o kurwa drzewo rosnące na granicy działek. Polacy to chuje zera i chamy. Wszyscy łącznie ze mną. Więc kurwa nie bądźcie jebanymi hipokrytami tylko przyznajcie się do tego to może kurwa coś w tym kraju się zmieni.


A moim zdaniem to nie ogół społeczeństwa nie potrafi się pogodzić, to nie ogół społeczeństwa jest chamski i cyniczny, ogół społeczeństwa jest po prostu łatwowierny, a że nie posiada głębiej zakorzenionych poglądów, to od czasu do czasu pojawia się kurwa, która skrzętnie to wykorzystuje i stara się skłócić naród wewnątrz (dodam, że gówniane spory o miedzę czy inne duperele są powszechne również w USA czy innych "cywilizowanych" krajach). Każdy naród, który idzie własną drogą coś osiągnie, jeśli tylko szkodniki z zewnątrz nie będą rzucać mu kłód pod nogi. Teraz pojawia się Pan Janusz P. i plując w twarz Polakom (bo już tylko takie środki mu pozostały) patrzy na reakcję. Część podniosła pięść; inni natomiast się obliznęli, stwierdzili, że to nawet smaczne i mają pretensje do tych oburzonych.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-25, 17:12 3
shin69 napisał/a:


Tobie rodzice każą wyklepywać każdy twój suchar na sadisticu. Może nie przewidziałeś tego, że dzieciak mógł usłyszeć z TV wypowiedź tego śmierdziela z Biłgoraja i to w połączeniu z wychowaniem patriotycznym, jakiego jeszcze uczą w zintegrowanych, wyrosło na taki oto film.



Krysti@n napisał/a:


To co nazywasz "kurwą" jest w tym przypadku po prostu "zainteresowaniem", moim zdaniem. Tak jak twoim zainteresowaniem jest wrzucanie tutaj sucharów.



Taa, 7-letni dzieciak sam z siebie interesuje się polityką, rozumie ją i opowiada o niej używając słów i składając zdania jak dorosły. Kurwa co za tępaki
Zgłoś
Avatar
L................6 2013-03-25, 17:23
"[...] którzy obrażają moją mamusię, tatusię" kurwa więcej pytań nie mam
Zgłoś
Avatar
d................r 2013-03-25, 17:27 1
Lewak dostał tyle piw, że jego komentarz jest wyświetlany pod filmikiem?

P.S. nie nie jestem tolerancyjny wobec lewackich ideologii
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-03-25, 17:45 1
RagicMabbit napisał/a:

Wszystko fajnie, ale rodzice Karolka powinni się wstydzić za wsadzanie dzieciaka w politykę w wieku w którym powinien bawić się siusiakiem. Swoją drogą zdanie "karola" jaet tak samo jego jak i zdania wyznawców tvn, pisu, czy też rydzyka (narzucone).
Dla hejterów - mam lewicowe poglądy.



Szkoda, że Ty bawiłeś się siusiakiem do 33 roku życia i zagłosowałeś na tą kurwę
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2013-03-25, 18:37 2
Od filmiku wieje sztucznością, pretensjonalnością i tanim patriotyzmem. Dzieciak nie wiedzący o czym mówi nauczył się formułki od chorych rodziców po czym ją wydukał z problemami przed kamerą. Czym się zatem tak podniecacie prawaccy idioci? Poniższe zdjęcie świetnie ilustruje waszą postawę i zachowanie.

Zgłoś
Avatar
kulwon przez f 2013-03-25, 18:49
Cytat:

Dla hejterów - mam lewicowe poglądy.


nigdy bym sie kurwa nie domyslil
Zgłoś
Avatar
ander455 2013-03-25, 19:10 1
Archeolog napisał/a:

Poniższe zdjęcie świetnie ilustruje waszą postawę i zachowanie.



Gratuluję.. widzę, ambitnie. Ale to kolega Palikota (bo jeden z największych lewaków w Polsce) wymyślił taki sposób obrazy Polskości. Jak Lewacy mają takie podejście do Patriotyzmu, to chwalenie się że jest się lewicującym pokazuje jak te marksistowskie gówno siedzi w waszych łbach.
"Równość Poprzez Zabieranie Innym...." Wiesz co? . Nie szkoda mi słów na takiego ch*jka. Co złe trzeba tępić (Jak grodzkie swego kutasa)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie