18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Młody chłopak komentuje słowa Janusza Palikota, który nazwał wszystkich Polaków gówniarzami, zerem i szambem.

Mądrzejszy, niż większość wyborców...
Zgłoś
Avatar
push3k 2013-03-25, 12:10 4
O, kurde. Alpha as fuck. Będę na Karola głosował.
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-03-25, 12:19 73
Wszystko fajnie, ale rodzice Karolka powinni się wstydzić za wsadzanie dzieciaka w politykę w wieku w którym powinien bawić się siusiakiem. Swoją drogą zdanie "karola" jaet tak samo jego jak i zdania wyznawców tvn, pisu, czy też rydzyka (narzucone).
Dla hejterów - mam lewicowe poglądy.
Zgłoś
Avatar
noe82 2013-03-25, 12:20 16
Też jestem dumny z tego, że jestem Polakiem, ale wstydzę się za Nasze Państwo.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-03-25, 12:26 3
noe82 napisał/a:

Nasze Państwo


To jakaś organizacja?

Bardzo śmieszy mnie, jak ktoś jest do tego stopnia patriotą, że każdą najmniejszą wzmiankę o Polsce zaczyna wielką literą.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-03-25, 12:27 39
A co kurwa Palikot nie ma racji ?? Polacy to chamy karierowicze i chuje. Sam jestem chamem i wiedzę chamstwo i szambo wszędzie. Szambo w polityce szambo w urzędach szambo w TV. Takiego poziomu gówna nie osiąga się będąc miłym. Polaków nie potrafi pogodzić jedna sprawa zawsze rozwarstwiają się na wzajemnie zwalczające się grupy tylko po to aby dojebać przeciwnikowi. Słynne spory o miedzę czy o kurwa drzewo rosnące na granicy działek. Polacy to chuje zera i chamy. Wszyscy łącznie ze mną. Więc kurwa nie bądźcie jebanymi hipokrytami tylko przyznajcie się do tego to może kurwa coś w tym kraju się zmieni.
Zgłoś
Avatar
zatizdig 2013-03-25, 12:42 2
Masz racje McMenel, ale w tym kraju nigdy nic się nie zmieni. Stąd trzeba spierdalać jak najdalej...

Co nie zmienia faktu, że Palikot i jego klika to chuje do kwadratu...
Zgłoś
Avatar
Bugini 2013-03-25, 13:10 18
McMenel napisał/a:

(...)Polacy to chuje zera i chamy. Wszyscy łącznie ze mną. Więc kurwa nie bądźcie jebanymi hipokrytami tylko przyznajcie się do tego to może kurwa coś w tym kraju się zmieni.



Z marginesu nie rób reguły człowieku. Myślę, że wielu osobom pokroju Szechtera, mających realny wpływ na opinię publiczną zależy żebyś tak mówił i tak myślał
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-03-25, 13:16
A ja też uważam, że polacy to nędzny naród. Przez całą naszą historię tylko walczyliśmy ze sobą i myśleliśmy o własnej korzyści. Mówi się, że najgorszym wrogiem polaka za granicą jest inny polak. Polacy to chuje. Ten naród musi zginąć. To kwestia doboru naturalnego.
Zgłoś
Avatar
Quintessential 2013-03-25, 13:23 21
Przerażające komentarze pod filmem. Śmierć wrogom Ojczyzny!
Zgłoś
Avatar
krzysklin 2013-03-25, 13:35 3
Pieknie, krotko i na temat. A wy wszyscy, ktorzy sie wstydzicie za Polakow zacznijcie zmieniac kraj od siebie!
Zgłoś
Avatar
szpajder 2013-03-25, 13:38
0:31 "moją mamusię, tatusię, mię"

Dzieciak ma rację i bro dla Quintessential.
Zgłoś
Avatar
garota 2013-03-25, 13:38 17
@ Quintessential

Piękne hasło, szkoda że tak gadają ruscy, Ci co nas nienawidzą najbardziej. Brawo Jasiu, zasłużyłeś na ciastko.

Co do tematu, Polacy nie są wcale zerami i chamami, ale prawda jest że ogólnie naród mamy głupi i zagubiony. Ciągle powtarzamy sobie jacy to jesteśmy super a tak nie jest.
Przykłady:
1. Mamy najpiękniejsze kobiety. No to chyba nie widzieliście plaży w Brazylii.
2. Jesteśmy twardzi, polaka trzeba omijać a nie go wkurwiać. Taaa, widać po najlepszym zawodniku mma w Polsce. Polakiem jest z dowodu. Na ulicach też bez rewelacji, Ruscy strasznie gonili naszych łobuzów na Euro.
3. Mamy super miejsce geograficzne. Taaaa, kilka jezior, niskie góry, brudne szare zimne morze.
4. Jesteśmy tacy inteligentni. Na tyle że nasz kraj od dawien dawna, był rozbierany, okradany i gnębiony. itd itd.

Tak panowie i panie, ponieważ jesteśmy tacy zajebiści tak wielu z Was jest teraz w dupie. Naprawdę, nie bądźcie takimi patriotami, którzy znają tylko wady "wroga". Najsilniejszy jest ten co zna swoje wady i potrafi je naprawiać.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-25, 13:42 18
Rodzice mu to kazali wyklepać. Trzeba być nieźle odczłowieczoną i odmóżdżoną kurwą żeby wykorzystywać dziecko jako narzędzie agitacji politycznej.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-03-25, 14:01 4
Antifa wie co robić. Wjadą pewnie na chatę temu małemu faszyście
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie