18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
"Polska Noc" impreza w jednej z dyskotek w Bremie skończyła się dla Polaka Daniela A. ciężkim pobiciem i licznymi obrażeniami. Bijatyka zaczęła się od sprzeczki jego brata z patrolem. Ruszenie na odsiecz zakończyło się w areszcie.

Wstrząśnięci nagraniem byli przełożeni policjantów. Niezależnie od skargi jaką do prokuratury złożył Daniel, sami zgłosili sprawę śledczym. Prokuratura w Bremie wszczęła śledztwo przeciwko krewkim policjantom pod zarzutem uszkodzenia ciała.


Znalezione na YT
Zgłoś
Avatar
htr83 2013-07-12, 22:32 13
normalna sprawa, rzucał się to dostał wpierdol
każda policja tak robi czy to niemcy, francuzi czy ukraińcy z tym że polscy przełożeni na pewno sami
by nie zgłosili sprawy do prokuratury a próbowali wszystko zatuszować
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-07-13, 10:42 10
dobrze że Polaków było tylko dwóch, bo jakby było ich siedmiu, to by szwaby musiały czołgi i luftwaffe ściągnąć do pomocy.
Zgłoś
Avatar
Rafao 2013-07-13, 10:57
I tak ich arabusy rozjebią. Do Niemców mam jeszcze mniejszy szacunek niż do arabów.
Zgłoś
Avatar
Tamtaramtam 2013-07-13, 11:00
Proponuję złapać 7 niemcow i im najebac oczywiscie w 49 chlopa
Zgłoś
Avatar
siwybis 2013-07-13, 11:37
Zawsze mówiłem że trzeba było w 1945 roku, zakończyć istnienie tego bandyckiego narodu. Jak ktoś ma wątpliwości to polecam wycieczkę do Oświęcimia. O żydów pretensji nie mam ale trochę Polaków tam pomordowali.
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-07-13, 11:38 3
I znowu jakiś polaczek przynosi wstyd całemu kraju
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-07-13, 11:43 2
nie ogarniam tej nienawiści do policji... a widocznie tutaj wystarczy połączenie niemiec + policjant, żeby było wiadomo, iż napadnięty był niewinny i dostał za nic
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-07-13, 11:48 1
Idąc z duchem lewackiego czasu, Polacy w niemczech powinni podnieść lament o Polonofobii i żądać wprowadzenia j. polskiego jako 2 języka urzędowego
Zgłoś
Avatar
siedlik 2013-07-13, 11:51 1
Szarpal sie polaczek i tak ma, myslal ze byl bez winy.
Zgłoś
Avatar
dzidosław 2013-07-13, 11:53 1
wcale tak bardzo go nie zbili, rzucał sie to go skuli i nara a poprawność polityczna zachodniej europy robi swoje...
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-07-13, 11:56 2
nanab napisał/a:

I znowu jakiś polaczek przynosi wstyd całemu kraju



za "polaczka" chuj ci w dupe pierdolona kurwo

wiem, ze dostane warna ale i tak warto bylo
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-07-13, 11:57 1
I co, sądzicie że w Niemczech za darmo taki wpierdol dostał? Nie sądzę, to nie są Polacy że leją Cię jak im krzywo spojrzysz w oczy. Pewnie znając życie skakał i się sadził bo najebany to go sprowadzili na ziemie a teraz wielki poszkodowany. Nie wiem co Ci ludzie robią, że mają problemy z policją...
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-07-13, 12:20
panpowazny napisał/a:

Jako Polak myślę, że źle postąpili, bo mogli oślepić go gazem lub podejść do sprawy spokojnie(rozmowa, kajdanki i wyjście), a ze strony obiektywnej myślę, że nie wiem wszystkiego do końca, a może powiedział im "verdammt Hund"(pieprzony pies) lub "zum Strömungsabriss"(do budy), co działa jak płachta na byka. Więc podsumowując : nie znając całej sprawy, bycia świadkiem zdażenia, nigdy nie będziemy wiedzieć i się nie dowiemy co tak naprawdę skłoniło policjantów do takiego ataku. Pozdrawiam.



Cokolwiek by się nie stało policja w żadnym cywilizowanym kraju nie ma prawa tak postępować. Jak ktoś nie panuje nad nerwami i w 6 pałuje i kopie jednego to powinien wystąpić z policji i wstąpić do jakiejś narodówki.

Hrodgar napisał/a:

Idąc z duchem lewackiego czasu, Polacy w niemczech powinni podnieść lament o Polonofobii i żądać wprowadzenia j. polskiego jako 2 języka urzędowego



Idąc z duchem prawackiego czasu, naucz się pisać poprawnie po polsku - niemczech? Polonofobii? RzeczYpospolita? Prawacki tuk bez szkoły.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-07-13, 12:23 3
Przyjechał burak z Polski i pewnie myślał, że tam też wszystko może jak u nas. Gdzie policja więcej nie może niż może i boi się cokolwiek zrobić. Ci co tak plują jadem na policję to chyba samotnie wychowujące się osiedlowe dresy, jebane anarchistyczne ścierwo. Policja w Polsce zachowuje się jak troskliwe misie, a ludzie jeszcze płaczą, że policja nadużywa władzy. Gdzie?! Ja widzę wieczorami, po orangutanach wychodzących po zmierzchu, że żaden porządnie nie został jeszcze spałowany. Bo wtedy by się bał wyłazić.
Zgłoś
Avatar
piroman88 2013-07-13, 12:25 2
i dobrze mu tak, jebany cebulak, mało klubów ma w Polsce? po chuj tam jechał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie