18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
"Polska Noc" impreza w jednej z dyskotek w Bremie skończyła się dla Polaka Daniela A. ciężkim pobiciem i licznymi obrażeniami. Bijatyka zaczęła się od sprzeczki jego brata z patrolem. Ruszenie na odsiecz zakończyło się w areszcie.

Wstrząśnięci nagraniem byli przełożeni policjantów. Niezależnie od skargi jaką do prokuratury złożył Daniel, sami zgłosili sprawę śledczym. Prokuratura w Bremie wszczęła śledztwo przeciwko krewkim policjantom pod zarzutem uszkodzenia ciała.


Znalezione na YT
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-07-12, 15:14 12
na calym swiecie policja to jebane kurwy
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-07-12, 15:18 49
Są policjanci i są też zwykłe kurwy.
Zgłoś
Avatar
kiziamizia 2013-07-12, 15:19 10
To jakiś wyjątek od reguły, miałem styczność z dojczpolicej i raczej spoko kolesie byli. Zawijali mnie najebanego z domu koleżanki, jeszcze drinka przy nich dopiłem to się śmiali pozytywnie, chyba nie widzieli najebanego nigdy
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-07-12, 15:21 34
krop85 napisał/a:

Bijatyka zaczęła się od sprzeczki jego brata z patrolem. Ruszenie na odsiecz zakończyło się w areszcie


Co on myślał, że jak mu pomoże napierdalać policjantów to mu pogratulują dobrego sparingu i puszczą wolno?
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-07-12, 15:51 4
u nas policja by nie poniosła żadnych konsekwencji
Zgłoś
Avatar
PanNekrofil 2013-07-12, 16:07 20
To za to że biednych żydów katowaliśmy
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-07-12, 16:24 1
jebane gestapo! kurwy niemieckie bez honoru , swinie pierdolone , niedowartościowane szmaty
Zgłoś
Avatar
MonroeHutchen 2013-07-12, 17:01 6
@Roszp
jakby bili twojego brata, niezależnie kto, policja, wojsko, czy superman wraz z fantastyczną czwórką, nie stanąłbyś w jego obronie?
Zgłoś
Avatar
p................y 2013-07-12, 17:06 8
Jako Polak myślę, że źle postąpili, bo mogli oślepić go gazem lub podejść do sprawy spokojnie(rozmowa, kajdanki i wyjście), a ze strony obiektywnej myślę, że nie wiem wszystkiego do końca, a może powiedział im "verdammt Hund"(pieprzony pies) lub "zum Strömungsabriss"(do budy), co działa jak płachta na byka. Więc podsumowując : nie znając całej sprawy, bycia świadkiem zdażenia, nigdy nie będziemy wiedzieć i się nie dowiemy co tak naprawdę skłoniło policjantów do takiego ataku. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-07-12, 17:08
@MonroeHutchen

Pewnie, że stanąłbym w jego obronie ale liczyłbym się z konsekwencjami.
Filmik zmontowany, jakieś sekundy wycięte - nie ma całości to i chuja można wnioskować z tego filmiku.
Zgłoś
Avatar
admarioo 2013-07-12, 18:11
jak widac niemcy dymaja polske caly czas juz im tak zostalo jakos od wojny a tlumacza sie ze sa teraz tacy fajni i przyjazni
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-07-12, 18:20 4
MonroeHutchen napisał/a:

jakby bili twojego brata, niezależnie kto, policja, wojsko, czy superman wraz z fantastyczną czwórką, nie stanąłbyś w jego obronie?



Zauważ, że gość stawiał czynny opór. W takiej sytuacji, gdy inne argumenty nie pomagają to policjant musi takiego delikwenta przez łeb jebnąć, na uspokojenie. Ryzyko takiego zachowania - jak widać jest duże. Policjant też człowiek, odjebać mu może. W takiej sytuacji, cokolwiek się nabroiło, zawsze lepiej jest nie stawiać czynnego oporu.
Zgłoś
Avatar
zygmuntor 2013-07-12, 18:22 11
Tak to skomentuję:

Zgłoś
Avatar
B................o 2013-07-12, 20:51
Jebane ssmańskie pomioty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie