18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
"Polska Noc" impreza w jednej z dyskotek w Bremie skończyła się dla Polaka Daniela A. ciężkim pobiciem i licznymi obrażeniami. Bijatyka zaczęła się od sprzeczki jego brata z patrolem. Ruszenie na odsiecz zakończyło się w areszcie.

Wstrząśnięci nagraniem byli przełożeni policjantów. Niezależnie od skargi jaką do prokuratury złożył Daniel, sami zgłosili sprawę śledczym. Prokuratura w Bremie wszczęła śledztwo przeciwko krewkim policjantom pod zarzutem uszkodzenia ciała.


Znalezione na YT
Zgłoś
Avatar
Dolan_Dusk 2013-07-13, 12:37 1
Rafao napisał/a:

Do Niemców mam jeszcze mniejszy szacunek niż do arabów.


Dlaczego? Bo kiedyś nasi pradziadowie się z ich pradziadami napierdalali? Gwarantuję ci że jak będziemy mieć takie podejście i nadal będziemy rozpamiętywać to co robiły osoby które już w większości nie żyją, to będziemy się tak napierdalać do końca świata(o ile wcześniej się wzajemnie nie wytępimy...).
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-07-13, 12:37
DuckDodgers napisał/a:


Idąc z duchem prawackiego czasu, naucz się pisać poprawnie po polsku - niemczech? Polonofobii? RzeczYpospolita? Prawacki tuk bez szkoły.



kolejny który czepia się błędów językowych, i prześwietla profil przed oddaniem odpowiedzi, aby tylko znaleźć powód żeby komuś dojebać.

Pozostałość po ZOMO, czy przejęte po rodzicach?
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-07-13, 12:48 1
Hrodgar napisał/a:



kolejny który czepia się błędów językowych, i prześwietla profil przed oddaniem odpowiedzi, aby tylko znaleźć powód żeby komuś dojebać.



Wyświetla się pod avatarem i bije po oczach analfabeto. Śmieszy mnie jak ktoś wytyka lewactwo a nie potrafi poprawnie napisać nazwy swojej ojczyzny a w jednym zdaniu wali dwa byki. Nie omieszkam się wówczas przypierdolić z przeogromną przyjemnością i wytknąć dulszczyznę.

Analfabetyzm wrodzony czy pozostałość romskich korzeni?
Zgłoś
Avatar
kaymanovsky 2013-07-13, 12:58
To jest właśnie to. Pies i policjant to kwestia charakteru a nie zawód.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-07-13, 12:59 2
Robactwo zwalcza się pałą i gazem. Brawo Niemcy.
Zgłoś
Avatar
mikrofibra 2013-07-13, 13:02
EudezetReprezent to pewnie dziecko nie dostałeś od tatusia pasem po dupie ostatnio gimbazo
Zgłoś
Avatar
Flugzeug 2013-07-13, 13:39 2
Za darmo wpir....ol nie dostal.
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-07-13, 13:47 1
Szkoda ze Danielek był porobiony jak sam skurwysyn i nie chciał się dostosować do poleceń funkcjonariuszy, gosciu nie jest u siebie i jeszcze robi rozpierdol brawo
Zgłoś
Avatar
Gerwazy Waligóra 2013-07-13, 14:00 1
Zasada nr 1 w kontaktach z Glinami - WPIERDOLU nie dostaje sie za darmo! Zaczal pewnie klad, jak kazdy krewki polaczek na saksach, mocny w gebie, poszarpal sie i dostal wpierdol, PROSTE! A ze Niemcy nie lubia Polaczkow to rezultat do przewidzenia.

Polskie dyskoteki na emigracji to miejsca, gdzie zjezdza sie kwiat polskiej kultury i wychowania, w wiekszosci pracownicy fizyczni, naprawde nie ma co sie oszukiwac. Bylem w takich klubach dla zartu w Londynie, Dortmundzie i Chicago gdzie kazdy testosteron chce sie napierdalac po dwoch piwkach. Zenada, naprawde;)
Zgłoś
Avatar
diecry 2013-07-13, 14:27
Moja zasada nr 1 (najważniejsza):

CHUJ W DUPĘ NIEMIECKIM KURWOM.
Zgłoś
Avatar
Reveneek 2013-07-13, 14:28
Każdy policjant w końcu staję się kurwą .
Zgłoś
Avatar
Novotko 2013-07-13, 14:56
luka5z napisał/a:



za "polaczka" chuj ci w dupe pierdolona kurwo

wiem, ze dostane warna ale i tak warto bylo



chuj w warna, jakiś sadisticowy lewak wyjebie Twój komentarz, dokładnie tak jak to robią z moimi, obsrańcy. w dodatku bez powodu. na pohybel skurwysynom
Zgłoś
Avatar
szaklowski 2013-07-13, 15:05 1
Ktoś tam wyżej napisał, że są policjanci i kur*y. Zgadzam się z tym w 100 % ! Wczoraj śmigając autostradą na Katowice zagotowało mi wodę w chłodnicy itd. i pewien uprzejmy policjant zatrzymał się za moim samochodem, radiowozem Alfa Romeo i już myślałem że jakiś mandacik się szykuje ewentualnie kontrola, a tu niespodzianka. Policjant zapytał co się stało, zapytał czy wezwać jakąś pomoc. Pierwszy raz mnie taka sytuacja spotkała, Pozdrawiam uprzejmego pana policjanta !
Zgłoś
Avatar
sunnychris 2013-07-13, 16:32 1


Faktycznie - wygląda na takiego co przyszedł potańczyć i problemów nie szukał.... całą sprawę trochę inaczej przedstawia niemiecka prasa - prawda jak zwykle po środku. Jak mu tak źle i go policja bije to niech wraca do Polski.
Zgłoś
Avatar
Promek 2013-07-13, 17:08
Płeć siedlik
Szarpal sie polaczek i tak ma, myslal ze byl bez winy.

za "polaczka" sto chujow w dupe i kotwica w plecy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie