18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Kaskaderdx10 2014-04-29, 18:32
założę sie że gdyby od strony szybki był gruby i twardy arkusz kartonu to nic by sie nie stało... mnie jeszcze nigdy żadna firma kurierska niczego nie uszkodziła

raz tylko zgubili paczke na magazynie
Zgłoś
Avatar
k................e 2014-04-29, 18:34 34
Nie wierzę autorowi filmiku. Może sam wczesniej ciulał tą paczką?
Poza tym... kto kurwa kupuje zwykły zegar przez internet? ;o
Zgłoś
Avatar
imegas 2014-04-29, 18:40 5
Ja zamawiam części do aut przez internet i nigdy się nie rozczarowałem 7 zawsze szybko przywozi i nigdy nie trafił mi się uszkodzony towar np lusterka reflektory itp itd a zamawiam sporo. Wniosek albo koleś próbuje ośmieszyć i zrazić potencjalnych klientów do 7 albo ten jego zegarek to niezłe gówno chińskie że 2 razy pod rząd mu pękła ta szybka
Zgłoś
Avatar
MoTIko 2014-04-29, 18:49 13
Pracowałem przez moment w magazynie i miałem styczność z wysyłkami i wiem, że w firmach kurierskich nie cackają się z paczkami tylko napieprzają nimi jak by były wypełnione puchem. Pamiętam jak kiedyś pakowałem drogie szkło- naprawdę można było tym podrzucać do woli bo dobrze zabezpieczone i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu okazało się, że przyszło do klienta w kawałkach .
Zgłoś
Avatar
Imm420 2014-04-29, 19:06
Fake. Mogę zamówić taki zegar, odebrać od kuriera, jebnąć nim 2 razy o ziemię i zwalić winę na chujowych dostawców. Osobiście jednak jebie mnie to kto mi paczkę przywiezie, termin dostaw i tak nie przekracza 2 dni, a takich "kruchych" rzeczy nigdy bym przez internet nie zamówił.
Zgłoś
Avatar
zukennuken3d 2014-04-29, 19:24 240
gowno nie fake. skurwysyny mi kuwete dla kota tydzien czasu dostaraczali. po tygodniu dostalem sms od sprzedawcy ze podalem bledny adres. sprawdzilem, oczywiscie gowno prawda byl dobry. po 2 dniach kurier przywiozl kuwete, polamana.
kot od 9 dni nie sral i nie wiem czy da rade wytrzymac te kilka dni zanim znowu mi wysla kuwete.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2014-04-29, 19:37 45
zacznijmy od tego że było to tak chujowo zapakowane że nawet książek bym tak nie wysłał...
dwa chuja ci daje naklejka jeżeli nie dopłaciłeś do specjalnej opcji "nienapierdalania paczką" to nawet sobie możesz nakleić "uwaga uran" i chuja sobie z tego zrobią...
Zgłoś
Avatar
hello_world 2014-04-29, 19:51 9
Zegar z IKEA, "sklej to sam"
Zgłoś
Avatar
D................t 2014-04-29, 19:56 1
Cholera, dziesiatki razy zamawiałem coś "Siódemką" i zawsze bylo wszystko ok. To nasza rodzima firma, nie szkalujmy jej na rzecz korzystania z jakichś General Kuriers Kompany czy innych Lodżistik Systems Spid...
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2014-04-29, 19:56
Siódemka i K-EX Najlepsi kurierzy na rynku kurwa
Zgłoś
Avatar
mari00sh 2014-04-29, 19:57 1
Kurierzy to chuje, jakość ich usług w ostatnim czasie spadła do zera! całe życie robię zakupy przez internet, zawsze było ok a ostatnio dwie paczki z rzędu i wszystko połamane. Najpierw zasrany K-ex a później nie wiele lepsze DPD.
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2014-04-29, 19:58
Nie wiem czy to zależy od miejsca czy od firmy, ale ja korzystam od 5 lat z DHL'a, i nigdy nie miałem żadnych kłopotów, żadnych.
Zgłoś
Avatar
BykoZauruz 2014-04-29, 19:58 3
Film może by był ok.

Ale trzeba było kręcić od momenty odbioru paczki od kuriera.

Bo potem mogłeś sobie robić z nią co chcesz
Zgłoś
Avatar
aniechmnie 2014-04-29, 20:05 16
kurwa ludzie, kupujecie przez internet (lol) zegar za 10zl/kuwete za 15zl max, wysylaja toto kurierem ktory bierze z piataka a potem kurwicie o niewiadomo co, ze łojezu polamali takie nie takie sukinsyny. prosta sprawa - jaka placa taka praca. chcesz miec caly zegar czy kuwete to rusz tlusta dupe od komputera i przejdz sie do sklepu, daj 2 zlote wiecej zydzie jebany i przestan pierdolic jeden z drugim jak to zle i niedobrze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie