18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
o................n 2014-05-08, 15:46 5
9 maja zakończyła się wojna w Europie. 8 maja wojnę zakończyli Alianci Zachodni, a w 9 maja zakończyli Alianci Wschodni. Wynika to z prostego faktu, że podpisanie kapitulacji przez USA i UK było dokonane bez uzgodnienia z ZSRR, rządem Polski Ludowej czy Rumunów lub Węgrów. Amerykanie się po prostu pośpieszyli
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2014-05-08, 16:14
kurwa myślałem, że będzie ciekawe, a tu sie zapowiada na dywagacje jakiejś pacyfistycznej cioty :/
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-05-08, 19:05
Długie okresy pokoju powodują coś, co można by nazwać "pizdowaceniem" społeczeństwa i stagnację rozwojową ludzkości. Samolot, metalowy okręt, loty kosmiczne, internet zwykły i LTE- to wszystko wojskowe pomysły przeniesione potem do cywilnego zastosowania.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-05-08, 19:06
@UP
Chyba nie uważasz, że wojna przynosi korzyści? Bo jest to oczywistą bzdurą.
Zgłoś
Avatar
K................n 2014-05-08, 19:10
Tylko lewacy uważają, że wojna nie przynosi korzyści. Viva la USA i jej wojny.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-05-08, 19:17 2
KorwynMykke napisał/a:

Tylko lewacy uważają, że wojna nie przynosi korzyści. Viva la USA i jej wojny.


To rozpętaj zamieszki i spal swoje osiedle, a po tym eksperymencie napisz jak ci się dobrze wiedzie
Zgłoś
Avatar
bizu 2014-05-08, 19:48
R41NM4N napisał/a:

kurwa myślałem, że będzie ciekawe, a tu sie zapowiada na dywagacje jakiejś pacyfistycznej cioty :/

ale jesteś tępy... a czego się spodziewałeś z okazji rocznicy?
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2014-05-08, 19:57 1
DUST DEVIL, musisz wszędzie wpierdolić ten jebany trollowy humor w którym plujesz na Aliantów a liżesz jaja Stalinowi? Dwa pierwsze zdania twojej wypowiedzi były wystarczającym argumentem. Na prawdę aż tak nudne życie masz że prowokowanie sadoli to twoja pasja...?
Zgłoś
Avatar
K................n 2014-05-08, 20:27
elBiaauawy napisał/a:


To rozpętaj zamieszki i spal swoje osiedle, a po tym eksperymencie napisz jak ci się dobrze wiedzie


Nie jestem takim debilem jak ty, żeby robić wojnę w miejscu, w którym się mieszka. Sam chcesz pedalskich liberalnych manifestacji, które prowadzą do anarchii = wojny, szach mat lewaku
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-05-08, 20:36
KorwynMykke napisał/a:


Nie jestem takim debilem jak ty, żeby robić wojnę w miejscu, w którym się mieszka. Sam chcesz pedalskich liberalnych manifestacji, które prowadzą do anarchii = wojny, szach mat lewaku



To spal osiedle na którym nie mieszkasz.

W każdym bądź razie twierdzisz, że wojna przynosi zyski, więc nie rozumiem czemu idąc tym tokiem rozumowania nie zniszczyć swojego domu? Bogactwo ex nihilo, magia i wojna, czego więcej chcieć?

A to, że nie jesteś debilem to wiem, przecież już pisałem, że jesteś bardzo mądry.
Zgłoś
Avatar
K................n 2014-05-08, 20:36
elBiaauawy napisał/a:


To spal osiedle na którym nie mieszkasz.


Głupi przykład. Jeśli byłoby to twoje osiedle, to korzyścią byłoby, że jednego anarchiste pseudoprawaka mniej.

Jeżeli na osiedlu byłaby ropa, byłbym jak USA.

Jeśli na osiedlu byłoby złoto, byłbym jak hitler.

Jeśli na osiedlu nic by nie było, to nie byłoby wojny.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-05-08, 20:39 1
O tak, Rzesza odniosła spektakularne zyski dzięki wojnie, podobnie jak Polska
Zgłoś
Avatar
K................n 2014-05-08, 21:04
elBiaauawy napisał/a:

O tak, Rzesza odniosła spektakularne zyski dzięki wojnie, podobnie jak Polska



Wystarczy, że nie musieli oddawać złota żydom i za te pieniądze budowali piękne autostrady. Takie tam..
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-05-08, 21:11
O tak i stracili miliony ludzi i zostali z miastami w ruinie. Ale chuj z tym, piękne autostrady mieli, a po nich czołgi jeździły
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie