18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
800km rowerem
Mizantrop • 2013-02-19, 13:46
Pewien rusek wyprawił się w przejażdżkę rowerem. Chill outowy materiał z wyprawy. Czasami chciało by się zrobić to samo



muzyka:
Макс Корж - Никто не знает где я
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-02-19, 16:10 1
Cytat:

To nie "RUSEK" tylko Ukrainiec, wbrew pozorom to ma znaczenie...



jakie - przecież dla "prawdziwego polaka" Rusek to Smoleńsk a Ukrainiec to UPA ...
Zgłoś
Avatar
Kozi 2013-02-19, 16:23
Pozytywna sprawa
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-02-19, 16:25 4
to nie to co w lichtenstein

- co dziś robisz?
- jadę rowerem dookoła kraju
- a po południu?
Zgłoś
Avatar
wojciech1704 2013-02-19, 16:28
wyprawa marzeń...
Zgłoś
Avatar
tylkoodra 2013-02-19, 16:29
Przyjechałby to Polski to zajebali by mu rower
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-02-19, 16:32 1
Robcio1207 napisał/a:

800km w tym terenie bez kasku? Ja bym się zabił po 20 kilometrach z moim szczęściem, a gdybym nie zdążył, to by mi jacyś rycerze ortalionu wpierdolili i zabrali lowelek...



Wyjdź z domu czasem. Zobaczysz, nie jest tak źle na zewnątrz.
Zgłoś
Avatar
lufnik1946 2013-02-19, 16:33 3
exist napisał/a:

Znam ludzi co robią większe trasy



I chuj mnie to obchodzi.
Zgłoś
Avatar
alexiejowic 2013-02-19, 16:39 3
Ja w wakacje planuje wyjazd w góry - 300km rowerem
Zgłoś
Avatar
madaalena 2013-02-19, 16:45 4
Nie wiem czy kogoś to zaciekawi ale jak już pada materiał z sakwiarskiej wyprawy po świecie....tu wyprawa dookoła Islandii. Na pewno nie było bo to materiał własny;]

vimeo.com/22648125

Zainteresowanych zapraszam do oglądania innych moich klipów z wypraw! pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-02-19, 16:47 2
krycheuszos napisał/a:

Ze nikt mu nie najebał po drodze, albo nie okradł. Z takiego wyjazdu pewnie ma mnóstwo wspomnień, które będzie wspominać w DPS'ie, a ja? Wspomnienie jak zapłacić kolejna ratę kredytu ;/



Spraw sobie rower z uposażeniem (najlepiej używany, jednak na niezużytym osprzęcie; zmieścisz się spokojnie w 1,5 - do 2 k zł), i weź zwolnienie na tydzień z pracy, czy co tam robisz.

Ani taka wyprawa szczególnie droga, ani szczególnie wymagająca (możesz pokonywać i 300 km dziennie, a możesz 50 - zależy od kondycji i chęci ), a rozrywka przednia.

Wprawdzie trasa nieszczególnie długa (z sakwami wypełnionymi 20 kg spokojnie można robić 200 km dziennie), jednak filmik fajnie chłopak zrobił. Widać zresztą, że nie zależało mu na wyczynie sportowym, a na bardziej rekreacyjnym aspekcie wyprawy.

Za porządnego tripa, zawsze piwko !
Zgłoś
Avatar
bedzio 2013-02-19, 17:03
To chyba jednak jest ukrainiec bo krym to ukraina
Zgłoś
Avatar
Demigoder 2013-02-19, 17:05 4
Mój ojciec (grubiutki 50-latek) robi sobie w chwili obecnej wyprawę rowerową po Półwyspie Arabskim. Zaczął 12 dni temu i spotkało go mnóstwo przejawów ludzkiej dobroduszności. Dla arabów jest ciekawym zjawiskiem, więc często zapraszają go na wspólne posiłki i robią sobie z nim zdjęcia, ale też stawiają noclegi. Ojciec jest chyba jednym z niewielu ludzi, którzy po tamtejszych (wspaniałych zresztą) drogach poruszają się rowerem, więc w tym czasie parokrotnie musiał zjeżdżać na pobocze przed pędzącymi samochodami, a raz oberwał lusterkiem. Mimo wszystko z jego relacji wnioskuję, że jest tam bardziej szczęśliwy, niż tu w Polsce. Pewnie po powrocie przygotuje reportaż z wyprawy dla miejscowej gazety i audycję dla radia, więc zainteresowanym podeślę linki do tekstów.

Jak człek się uprze, to nawet pustynię na rowerze przejedzie .
Zgłoś
Avatar
koras94 2013-02-19, 17:30
to ta lepsza strona ruskiego internetu
Zgłoś
Avatar
nurnen 2013-02-19, 17:37 1
Osobiście uważam że podróżowanie na rowerze jest najciekawszym i najlepszym sposobem na poznanie danych rejonów. Sam praktykuję, jak narazie trasy niezbyt długie, ale jak się chce to można przejechać sporo, znajomi właśnie wrócili z wyprawy zachodnim wybrzeżem Ameryki Południowej, pokonując 8k km w 5 miesięcy. Inny znajomy zrobił sobie pare lat temu "wycieczkę" do Pekinu, "tylko" 20k km...
Dla tych którzy by chcieli a nie wiedzą gdzie pojechać żeby się nei zgubić, polecam na początek przejechać się polskim wybrzeżem. Świetna sprawa
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-02-19, 17:42
kurwa a ja odpoczywam dwa dni jak pojadę na jezioro 3km
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie