18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
xXPeinXx 2024-08-12, 21:08
W tytule trzeba było dać, że dziadek dostał powołanie i dowiedział się, że jednak nie na front a do obrony, a on pierdoli bronić kraju z kartonu...

PS. W telewizji by to pewnie przeszło..
Zgłoś
Avatar
Genius510 2024-08-12, 22:01
kolejnego kacapa mniej
Zgłoś
Avatar
sej_maj_nejm_bicz 2024-08-12, 22:01
backslider napisał/a:

Szacun, miał jaja.



Chyba głowę.
Zgłoś
Avatar
tolek01 2024-08-12, 22:03
backslider napisał/a:

Szacun, miał jaja.



jaja są na dole ato co mu ucęło to łeb
Zgłoś
Avatar
AndiZed 2024-08-12, 22:34 6
backslider napisał/a:

Szacun, miał jaja.



W przeciągu ostatnich 7 miesięcy straciłem 2 bliskie Mi osoby z rodziny. Dziadka 83 lata (ojciec matki) i Babcię 78 lat (mama ojca) Zawinęli się w ciągu 2-ch tygodni od ostatecznej diagnozy (rak) - wszystkie możliwości wyczerpane, nie ma ratunku. Poświęcili te ostatnie dni rodzinie, dopełnieniu formalności itp Zachowali pełnię umysłu do ostatniej chwili, aż nie odlecieli na lekach i odeszli na morfinie. Z tego co się dowiedziałem od nich w te ostatnie kilkanaście godzin życia, nie chodziło o ból, bo ten łagodziły leki..., a o wyczekiwanie śmierci..., to chyba było najtrudniejsze. No, ale to Polska, a nie zadupie świata. Można odejść z godnością, a nie rzucać się jak świnia na ubój. I nie świadczy to o tym, że miał jaja, bo położył sobie łeb na szynie..., raczej o tym, że nie widział innych możliwości.
Zgłoś
Avatar
paclawek 2024-08-12, 22:57 1
Po ubraniu dziadzi widać że chodzi o powołanie do armii a nie strach i raka. 🫡
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2024-08-12, 23:07 1
A tu się okazało, że to pomyłka w wynikach
Zgłoś
Avatar
Michal1970 2024-08-13, 0:32 1
Najlepsza jest ta flądra, która patrzy jak dziadek, łeb pod koła kładzie😂

O facet głowę będzie sobie pociągiem odcinał, super, fajne👍
O odcięta!!!😯
No i chuj!!! Idę sobie, obiad staremu muszę ugotować😏
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-08-13, 0:58
AndiZed napisał/a:

W przeciągu ostatnich 7 miesięcy straciłem 2 bliskie Mi osoby z rodziny. Dziadka 83 lata (ojciec matki) i Babcię 78 lat (mama ojca) Zawinęli się w ciągu 2-ch tygodni od ostatecznej diagnozy (rak) - wszystkie możliwości wyczerpane, nie ma ratunku. Poświęcili te ostatnie dni rodzinie, dopełnieniu formalności itp Zachowali pełnię umysłu do ostatniej chwili, aż nie odlecieli na lekach i odeszli na morfinie. Z tego co się dowiedziałem od nich w te ostatnie kilkanaście godzin życia, nie chodziło o ból, bo ten łagodziły leki..., a o wyczekiwanie śmierci..., to chyba było najtrudniejsze. No, ale to Polska, a nie zadupie świata. Można odejść z godnością, a nie rzucać się jak świnia na ubój. I nie świadczy to o tym, że miał jaja, bo położył sobie łeb na szynie..., raczej o tym, że nie widział innych możliwości.



Jak ma sie do wyboru czekanie na śmierć odbierająca resztki godności, człowieczeństwa i wolnej woli lub samodzielne odebranie sobie życia to mimo wszystko wymaga to odwagi moim zdaniem.
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2024-08-13, 1:10
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Mógł pomóc wyzwalać Kursk....



napisal ten co jak pierd uslyszy 1 spierdala
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-08-13, 4:57
Czy tylko mi się ten film ciągle buforuje i przerywa co chwilę odtwarzać?
Zgłoś
Avatar
Ciposzka 2024-08-13, 6:36
mesjans napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem osób które łączą samoodjebanie z jakąś odwagą. To raczej jest zwykle ucieczka od odważnego przeżycia trudnych chwil życiowych. Oczywiście rozumiem samobója gdy choroba powoduje że non stop boli i nikt nie chce albo nie potrafi ci pomóc ale wtedy to też żadna odwaga tylko zakończenie okropnego bólu na który to jedyne rozwiązanie, to bardziej akt ulżenia sobie. Domyślam się że opis filmiku jest bardzo okrojony bo kto w wieku 83 lat strzela samobója przez samą informację o raku. W takim wieku się cieszysz że z jakiegoś powodu jeszcze nie wykitowałeś. Gdyby lekarz powiedziałby mi w tym wieku że zaraz wykituję poszedłbym do sklepu i kupił cały karton fajek i kilka skrzynek browaru i bym to w przyjemny sposób przyśpieszył bo tęsknię za fajkami i nie palę z uwagi na zdowie serducha.



Takiś chojrak to zapraszamy i nagraj to koniecznie ,żebyśmy też napisali tego typu wypociny
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-08-13, 7:17
tomkararek napisał/a:

napisal ten co jak pierd uslyszy 1 spierdala



Zastanawia mnie, co trzeba mieć we łbie (lub jaka pustka musi w nim być), by takie wnioski wyciągać....
Zgłoś
Avatar
mianas 2024-08-13, 8:36
backslider napisał/a:

Szacun, miał jaja.



Mógł się wysadzić w wagonie . , było by więcej a tak POjedyncza sztuka ..
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2024-08-13, 8:36 1
Jasiek93 napisał/a:

trafiłby do czyśćca a później może nawet i do nieba



Taaa, jaasne... Przecież napisali że rusek.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie