18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
metyoo 2024-08-13, 9:18
AndiZed napisał/a:

W przeciągu ostatnich 7 miesięcy straciłem 2 bliskie Mi osoby z rodziny. Dziadka 83 lata (ojciec matki) i Babcię 78 lat (mama ojca) Zawinęli się w ciągu 2-ch tygodni od ostatecznej diagnozy (rak) - wszystkie możliwości wyczerpane, nie ma ratunku. Poświęcili te ostatnie dni rodzinie, dopełnieniu formalności itp Zachowali pełnię umysłu do ostatniej chwili, aż nie odlecieli na lekach i odeszli na morfinie. Z tego co się dowiedziałem od nich w te ostatnie kilkanaście godzin życia, nie chodziło o ból, bo ten łagodziły leki..., a o wyczekiwanie śmierci..., to chyba było najtrudniejsze. No, ale to Polska, a nie zadupie świata. Można odejść z godnością, a nie rzucać się jak świnia na ubój. I nie świadczy to o tym, że miał jaja, bo położył sobie łeb na szynie..., raczej o tym, że nie widział innych możliwości.



a ja widziałem cierpienie ludzi na dłuższym dystansie i nawet morfina nie pomagała, także twoi dziadkowie byli zwyczajnie szczęściarzami, że nie dotrwali do takiego stanu
Zgłoś
Avatar
razak 2024-08-13, 18:51
backslider napisał/a:

Szacun, miał jaja.



podobno to był rak jąder, więc nie do końca
Zgłoś
Avatar
homorek 2024-08-13, 19:40
backslider napisał/a:

Szacun, miał jaja.



Miał też głowę....
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-08-13, 22:01
Nie raka tylko czy-raka. Pojebalo mu się, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2024-08-16, 7:00
gdfgdf napisał/a:

Powinien się cieszyć z tych 83 lat że dożył, niektórzy 3 lata mają i mają raka



I to jeszcze w rosji gdzie mężczyzna żyje srednio 50 lat.
Zgłoś
Avatar
Blame 2024-08-19, 23:56
22 lata temu jak zjebalem z budy z 2 ostatnich lekcji to gdy wracalem do domu to mialem okazje zobaczyc typa rozjechanego na 2 czesci. Tylko cale wnetrznosci byly na plocie i na przejezdzie kolejowym. Typ popelnil samobója.
Zgłoś