18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
DoubleBorger 2020-04-24, 5:45 2
Uwierzyłem w bohaterów kina akcji, który napierdalają wszystkich dookoła z pełnym paskiem życia lub powyżej 50%
Zgłoś
Avatar
skandal89 2020-04-24, 6:54 1
Prze chuj i prze pizdy.
Zgłoś
Avatar
Grzewho 2020-04-24, 7:11 7
Walka nieuczciwa, Rybak był w przewadze i uderzał z wyskoku
Zgłoś
Avatar
kosmodrombajkonur 2020-04-24, 7:32 2
Partyzanci z wyciętego lasu ).
Zgłoś
Avatar
Goldi85 2020-04-24, 7:33
Kozaki prawdziwe a jak by upadł to by kopali. widac zawodowcy
Zgłoś
Avatar
Macx83wwww 2020-04-24, 7:34
Miał szczęście, że tam nie panują krakowskie zwyczaje...
Zgłoś
Avatar
g................r 2020-04-24, 7:44 2
Jednak da się otoczyć 20 samemu .
Zgłoś
Avatar
Angier87 2020-04-24, 7:55 9

Zgłoś
Avatar
Halman 2020-04-24, 8:33 11
Zgłoś
Avatar
Deekk 2020-04-24, 8:39 7
Tampony niech najpierw z pizd sobie wyjmą cioty. Zostali zgwałceni przez swój pseudo honor. Szacun dla gościa
Zgłoś
Avatar
w................3 2020-04-24, 8:48 7
człowiek_zły napisał/a:

Jaranie się piłą nożną. Czemu szachy ich tak nie ekscytują?



Bo w szachach trzeba myśleć i nie można dużo pić.
Zgłoś
Avatar
z................h 2020-04-24, 8:49 1
@Deekk
To żeś teraz dojebał!
Kibol i honor nie pasują do siebie, ta cała hooliganka to banda tchórzy bez odrobiny honoru. Mocni tylko w przewadze 10 do 1 lub większej a jak 1 na 1 to już cykorią dupę zaciska.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2020-04-24, 12:56 5
Nie chce nikogo oceniać aIe trzeba być na prawdę niedojebany żeby zostać takim kiboIskim ścierwem. Kibic to jeszcze chuj,. AIe chodzić i prać się po ryjach z innymi niedojebami tyIko po to żeby udowodnić coś klubowi który uwaga kurwa aIe gardzi takimi jednostkami :d No prośba. Nigdy nie miałem dobrego zdania o kibicach piłki nożnej.
Zaraz się jeden z drugim srpruje do mnie że nie wiem czym jest honor i walka o barwy i wiecie co- a w huju mam wasze honory i barwy klubików za które się okładacie po mordach. Za każdym razem gdy słyszę że któryś ginie w takiej ustawce moje serce się raduje.
Nie ma drugiej takiej rzeczy która wkurwia mnie bardziej niż banda pijanych kiboli. Powinna być ustawowo możliwość odstrzału tego bydła. Tak samo jak zbyt dużej populacji dzika czy innego szkodnika.
Zgłoś
Avatar
MindBodyLightSound 2020-04-24, 14:08 1
człowiek_zły napisał/a:

Jaranie się piłą nożną. Czemu szachy ich tak nie ekscytują?



Bo szachy wymagają myślenia
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2020-04-24, 14:19 4
MadDave napisał/a:

Nie chce nikogo oceniać aIe trzeba być na prawdę niedojebany żeby zostać takim kiboIskim ścierwem. Kibic to jeszcze chuj,. AIe chodzić i prać się po ryjach z innymi niedojebami tyIko po to żeby udowodnić coś klubowi który uwaga kurwa aIe gardzi takimi jednostkami :d No prośba. Nigdy nie miałem dobrego zdania o kibicach piłki nożnej.
Zaraz się jeden z drugim srpruje do mnie że nie wiem czym jest honor i walka o barwy i wiecie co- a w huju mam wasze honory i barwy klubików za które się okładacie po mordach. Za każdym razem gdy słyszę że któryś ginie w takiej ustawce moje serce się raduje.
Nie ma drugiej takiej rzeczy która wkurwia mnie bardziej niż banda pijanych kiboli. Powinna być ustawowo możliwość odstrzału tego bydła. Tak samo jak zbyt dużej populacji dzika czy innego szkodnika.



Myslę, że oni mają w dupie Twoje zdanie Mają swój świat, swój klimat. Rywalizują ze sobą i się biją i chuj Tobie i mi do tego. Biją się między sobą. Biją się między osiedlami. No i chuj. W USA było to samo, tyle, że tam się strzelali. Taki mamy klimat i tyle.
Nie wiem co Wam daje pisanie takich litanii i wyzywanie na internecie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie