18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kaziolord 2020-04-24, 14:30
Jak chcą i sie leją między sobą to ich sprawa
Zgłoś
Avatar
picolo 2020-04-24, 15:07
Pizda w stadzie dalej jest pizdą.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-04-24, 16:42 2
Rybak postać kultowa w całej Polsce.
Źle się dzieje u Śledzi że młodzi próbują ustawiać takie osoby.
Zgłoś
Avatar
PartizantPń 2020-04-24, 17:08 4
To Pan Zbyszek Rybak. Legenda Arki i światka kibicowskiego. Właściwie bardziej chuligańskiego.

Zgłoś
Avatar
T................y 2020-04-24, 17:20 2
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-04-24, 17:46
- Wyłaź tchórzu, chcemy uczciwej walki!
- Walka nie będzie uczciwa bo was jest tylko dziewięciu a ja aż jeden!
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-04-24, 17:53 3
Justynka99 napisał/a:

Ich nie było 9. Ja naliczyłam 28, aczkolwiek nie mam pewności, że ktoś jeszcze nie stał poza kadrem, na którym liczyłam.



Atakowany miał przy sobie wielu kolegów dlatego była taka duża grupa ale kazał im się nie wpierdalać żeby załatwić to samemu. W przeciwieństwie do atakujących miał honor i odwagę.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2020-04-24, 18:14
człowiek_zły napisał/a:

Jaranie się piłą nożną. Czemu szachy ich tak nie ekscytują?



Bo ich penisy są wielkości pionków
Zgłoś
Avatar
kyu 2020-04-24, 19:03
Ale cioty haha .
Zgłoś
Avatar
chico35 2020-04-24, 19:53 4
Ten koleś to Rybak, poszło o $. Można nienawidzić tej drużyny ale chłopu należy się szacunek za jego "wkłąd" w polską scenę kibicowską jak lał angoli w wawce. Zresztą wpiszcie sobie w google. A teraz dziewczynki dajcie upust swoim "emocjom" heh
Zgłoś
Avatar
florsonn 2020-04-24, 23:44
Z kiedy film ? No nie wiem kiedy się spodziewać 9 filmików zgonów tej dziewiątki
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-04-25, 2:03 1
Pizdy pacynki dzisiejsze, dla których wyciśnięcie 60kg to osiągnięcie, łapiesz te pizdy i chuj wie, czy oni się wyrywają czy nie bo są tacy słabi, a napierdalanie ich to jak uderzanie w wodę bo się tak gną że nawet nie czuć że się pierdolnęło w pizdowski cymbał.

I nawet te dzisiejsze pizdy co wyglądają nieco masywniej (vel ten pizda raper co dostał od drugiego pizdy rapera), nie mają kurwa nic do zaoferowania. 1 na 10 wbijasz pierwszy jak w masło i od razu gówno w gaciach zniechęca ich od walki i zachęca do obiadu składającego się głownie z gówna z resztkami gaci kolegi.

Żenada.

Chcesz się pizdo jeden z drugim bawić w napierdalanie - po pierwsze primo: minimum 150 kg na klate. Po drugie kurwa primo: minimum 85 kg wagi. Po trzecie kurwa duo primo, dostań kilka razy w morde nie od matki, żebyś nie dygał jak pojebany na widok pierwszego ciosu.
Zgłoś
Avatar
psykop 2020-04-25, 8:08
Zapewniam was, że wystarczy mała butelka gazu pieprzowego i każdy z tych 100% fanatyków staje się tylko 50% fanatykiem. Wiem co mówię. Oni tylko tak ładnie wyglądają jak są z kolegami. Jak są sami to nawet klaty nie wypną.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-04-25, 13:44 2
chico35 napisał/a:

Ten koleś to Rybak, poszło o $. Można nienawidzić tej drużyny ale chłopu należy się szacunek za jego "wkłąd" w polską scenę kibicowską jak lał angoli w wawce. Zresztą wpiszcie sobie w google. A teraz dziewczynki dajcie upust swoim "emocjom" heh



Dobrze, że potwierdziłeś kto to jest, jak już wszyscy napisali. Inaczej nikt by nie uwierzył. Za instrukcję korzystania z Google też propsy
Zgłoś
Avatar
Asper00 2020-04-26, 0:02
Pozdrawiam Pana R. Potęga! Zapraszamy do Gdyni na jego treningi:)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie