18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
Wiewór 2017-04-26, 10:42 4
Nie mogę się doczekać wojny w Korei. Dowództwo sił USA mówi, że zajmą Phenian w 3 dni. Kolega obstawia, że w dwa. Ja mówię, że nie będzie destanu. Zaorają im te jałowe pustynie tomahawkami:)
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-04-26, 11:34 7
Abraxus napisał/a:

Nie mogę się doczekać wojny w Korei. Dowództwo sił USA mówi, że zajmą Phenian w 3 dni. Kolega obstawia, że w dwa. Ja mówię, że nie będzie destanu. Zaorają im te jałowe pustynie tomahawkami:)



Uważaj żeby kim twojego dupska razem z tapczanem nie zaorał, bo też jesteś w zasięgu

Zgłoś
Avatar
JohnMadafaka 2017-04-26, 11:51 6
@upup ja myślę, że wojny nie będzie, a USA wespół z Chinami rozbiorą to państewko prawie bez wymiany ognia, przy czym nie zdziwię się jak Amerykanie postoją na morzu, a całość ogarną żółci.
Zgłoś
Avatar
loleklbn 2017-04-26, 12:16 1
czekam i zacznę nowe życie na zgliszczach tego co zostanie z koreji
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-04-26, 12:30 1


tam nie będzie żadnej wojny chyba, że Kim serio pierdolnie w kogoś atomówką albo zaatakuje jakiś okręt, a na to jest zbyt mądry. On może sobie własny lud oszukiwać, ale po prawdzie to cały jego sztab wie, że w starciu bez pomocy Rosji czy Chin szans z USA nie mają najmniejszych. Z kolei USA nie ma biznesu w tym żeby posyłać tam ludzi, a dodatkowo broń atomowa raczej skutecznie ich odstraszy.

Jedyną nadzieją dla Korei jest podkupienie generalicji Korei Północnej obietnicą amnestii i paru milionów w zielonych. Pierdolną Kimowi 8mm w potylicę i wprowadzą jako taką demokrację sami... albo rozpętają tam jeszcze większe piekło na ziemi, to już chuj go wie...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-04-26, 12:42 10
józekdeluxe napisał/a:



Uważaj żeby kim twojego dupska razem z tapczanem nie zaorał, bo też jesteś w zasięgu

Obrazek


Kim może sobie co najwyżej strzelić ze swojego małego żółtego siurka.
Jego armia to jest skansen.
Nie ma sprawnej broni atomowej. Nie ma rakiety, która by doleciała w całości w jakiekolwiek cywilizowane miejsce.

Wszystko zależy od tego czy jest popierdolony i naprawdę wierzy, że coś może czy jest zwykłym napinaczem.
Boję się, że jest tylko napinaczem.

To jest ostatni dzwonek, żeby zrobić porządek z Koreą Pn bo jak rzeczywiście opracują rakiety balistyczne dalekiego zasięgu to będzie szach jak chuj. Będą nie do ruszenia.
Trzeba ich teraz zaorać raz na zawsze.
Problem polega na tym, że nikt nie ma w tym interesu.
Amerykanie tam nie chcą jechać bo nie ma ropy.
Południowi Koreańczycy srają hajsem i nie mają ochoty utrzymywać uwolnionych jaskiniowców z północy. Wolą siedzieć po domach i trzepać się do koreańskiego popu. Nagłe uwolnienie takiej hordy dzikich to dla południa masakra. Musisz nagle wykarmić 25 mln ludzi i nauczyć ich życia: podcierania się, nie zjadania nawzajem, nie podpierdalania. Wszystkiego kurwa.
Zgłoś
Avatar
nano50 2017-04-26, 16:22
up'y. Już skończcie pierdolić. Korea to wyimaginowany wróg. Jako jedyny kraj na świecie wydaje aż 25 % swojego pkb na wojsko, a i tak są na poziomie Polski minus wsparcie od kolegów.

USA wydaje na wojsko więcej w tydzień niż oni w rok, a i tak ludzi straszą.
W ogóle to polecam zerknąć na wiki w tym temacie: link
Zgłoś
Avatar
Acerad 2017-04-26, 17:21
@up

Te niedożywione chuchra to sebixy z mojego osiedla by obróciły perzynę.
Zgłoś
Avatar
p................a 2017-04-26, 18:31 2
Uwaga naiwni, tłumaczenie tego cyrku. Usrael chce podsunąć swoje instalacje rakietowe, zwane antyrakietowymi, pod granice kolejnego konkurenta- Chin. Jednocześnie na drugim froncie dzielni wasale(zgadnijcie gdzie) żądają usraelskich garnizonów i tarczy "anty"rakietowej. Dlatego pajac koreański będzie istniał.
Zgłoś
Avatar
8michal7 2017-04-26, 19:40 1
pietras_ja napisał/a:

Uwaga naiwni, tłumaczenie tego cyrku. Usrael chce podsunąć swoje instalacje rakietowe, zwane antyrakietowymi, pod granice kolejnego konkurenta- Chin. Jednocześnie na drugim froncie dzielni wasale(zgadnijcie gdzie) żądają usraelskich garnizonów i tarczy "anty"rakietowej. Dlatego pajac koreański będzie istniał.

w końcu ktoś prawdę prawi. Wyżej to już takie pierdolenie..
Zgłoś
Avatar
MaGisTeer 2017-04-26, 20:23 2
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2017-04-26, 23:37 1
oj jak ja kurwa bym chciał aby tym pokurwieńcom z północy ktoś ostro najebał nie musi to być ameryka może to być ktokolwiek byle tych kim-ów i innych skurwieli posłać do piachu. Co do demokracji w tamtym kraju to raczej się nie spisze bo zaraz władze obejmie jakieś jebane żydostwo i chuj z tego cały ludzie będą cierpieć tak samo jak cierpią do tej pory najlepiej aby jakiś ogarnięty dyktator zabrał się tam do władzy i robił coś pożytecznego dla ludzi a nie dla swojej pierdolonej rodzinki
Zgłoś