18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Wychylanie się za autobus na pasach, nie wchodzenie na karuzele na małych festiwalach, nie stawanie na głowie, nie skakanie do wody ze skarpy oddalonej od brzegu, nie podróżowanie do Brazylii i wiele innych cennych lekcji wpoił mi sadistic.

Jestem ciekaw jakie wnioski wy wyciągnęliście z tych wszystkich głupich wypadków. Może jakieś ocaliły wam życie? Może mieliście moment, w którym się zatrzymaliście i pomyśleliście "lepiej nie" zawczasu? Podzielcie się historiami i lekcjami w komentarzu!

Dziś taki moment miałem, kiedy bujałem małym siostrzeńcem nad łóżkiem. Siostra, szwagier obok, łóżko miękkie więc wiadomo bezpieczne, ale jednak pomyślałem sobie, że wystarczy, że upadnie głową w dół pod krzywym kątem i miękkość łóżka nie zamortyzuje pękającego karku - lepiej przestać. Taki wniosek. Jak do niego doszedłem, to podciągnąłem spodnie i stwierdziłem, że następnym razem pobawimy się na siedząco.

2019-08-28, 19:19
Mnie sadistic nauczył, że kto wybrzydza ten nie r*cha. Dlatego obniżyłem wymagania i nie przeszkadza mi fakt, że moja siostra nie ukończyła 10 roku życia.

2019-09-02, 14:25
Sadistic pozwolił mi zrozumieć, że rudy to nie kolor włosów, a stan umysłu. Dzięki temu dostrzegłem, że mój szwagier to nie biedny, zagubiony młodszy brat mojej żony, a po prostu zwykła ruda ciota.

2020-02-02, 22:45
Jeśli sadistic Was czegoś nauczył to była to podstawówka.
Na studia doktoranckie zapraszam na 4chan, do wątków rekt...