18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Wychylanie się za autobus na pasach, nie wchodzenie na karuzele na małych festiwalach, nie stawanie na głowie, nie skakanie do wody ze skarpy oddalonej od brzegu, nie podróżowanie do Brazylii i wiele innych cennych lekcji wpoił mi sadistic.

Jestem ciekaw jakie wnioski wy wyciągnęliście z tych wszystkich głupich wypadków. Może jakieś ocaliły wam życie? Może mieliście moment, w którym się zatrzymaliście i pomyśleliście "lepiej nie" zawczasu? Podzielcie się historiami i lekcjami w komentarzu!

Dziś taki moment miałem, kiedy bujałem małym siostrzeńcem nad łóżkiem. Siostra, szwagier obok, łóżko miękkie więc wiadomo bezpieczne, ale jednak pomyślałem sobie, że wystarczy, że upadnie głową w dół pod krzywym kątem i miękkość łóżka nie zamortyzuje pękającego karku - lepiej przestać. Taki wniosek. Jak do niego doszedłem, to podciągnąłem spodnie i stwierdziłem, że następnym razem pobawimy się na siedząco.

2019-08-26, 03:38
Mocne sznurowanie butów, nienoszenie klapek, trzymanie się z dala od motocykli, nie wchodzenie do sklepów z kaskiem motocyklowym na głowie.

2019-08-26, 05:19
sadistic nie nauczył Cię ortografii

@up
- to samo

2019-08-26, 06:11
Mnie sadistic nauczył nie wchodzić na anonim-randka.pl :kawa:

2019-08-26, 06:58
Śmierć czeka wszędzie. Możesz stać na chodniku i pie**olnie w ciebie samobujca, okno, kaszojad i ch*j wie co jeszcze.

2019-08-26, 07:29
Na drodze rozglądam się "podwójnie".

2019-08-26, 09:19
za sranie na klate trzeba placic

2019-08-26, 09:26
BundyR napisał/a:

sadistic nie nauczył Cię ortografii
@up
- to samo



Utkaj p*zde polonisto

2019-08-26, 10:10
BundyR napisał/a:

sadistic nie nauczył Cię ortografii
@up
- to samo



Mnie uswiadomil jak wielu istnieje ludzi ktorzy nie potrafia kleić jednego zdania bez błedu typu "samobujca".

2019-08-26, 10:40
Że za cycki zawsze piwo, a kobiety nie srają.

2019-08-26, 10:54
Mnie nauczył pokory do motocykli. Jak się na oglądałem różnych wypadków z ich udziałem to stwierdziłem że jednak sobie odpuszczę prawo jazdy na motor.

2019-08-26, 11:06
Mnie sadistic nauczył otwartości na innych ludzi, szczególnie z obcych kultur. Nauczył mnie również, że rasizm jest zły a jedyną gorszą rzeczą od rasizmu jest antysemityzm. Dowiedziałem się też bardzo wiele o filozofii LGBT oraz gender. Posiadam wszelką wiedzę niezbędną do życia w nowoczesnej i postępowej Europie.

2019-08-26, 11:41
Absolutnie ograniczone zaufanie na drodze, nie kozaczenie, wyprzedzanie tylko kiedy mam totalny luz. Jeśli zapie**alanie to tylko na ekspresówkach, ale z dużym odstępem.
Widok rozpie**olonego, rozsmarowanego ciała syna/chłopaka/brata to coś czego nigdy nie chciał bym zafundować najbliższym kiedy odejdę z tego świata.

Poza tym, to też wszystko co wymienił @up Velture ;)

2019-08-26, 11:48
siedzenie pod materacem 24H, z wyjatkiem napisania tego komentarza :krejzi:

2019-08-26, 11:53
Sadistic pozwolił rozróżniać między komplikacją, a kompilacją :lol: