18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Cloverface 2018-08-16, 18:18 52
Murzyn atakował nikt nie zareagował, murzyn na ziemi oburzenie wielkie...
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-08-16, 18:21 3
It's Manchester. Najlepsza puenta.
Zgłoś
Avatar
o................e 2018-08-16, 18:28 1
Nie można się bronić przed innymi,ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
SadolMegaMocny 2018-08-16, 19:56 1
Szczerze? Mało bywałem za granica, zachód to wcale większasc Bałkany ale nie mogę uwierzyć ze to dumna Brytania, tu czarny tam czarny za rogiem brodacz allah jebany. Jak na to patrzę to ogarnia mnie strach.
Zgłoś
Avatar
GedźminWieralt 2018-08-16, 22:04
Tak szczerze mówiąc to chuja się stało. 2 chłopów sobie mordy obiło... nie zesrajcie się.
Zgłoś
Avatar
Hellsmess 2018-08-16, 22:23
Hmmm... ale ubogacona kulturowo ta Anglia
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2018-08-16, 22:28
Przecież tutaj nie murzyn atakował, tylko ten kretyn najpierw uderzył, a później jeszcze łaził za nim i darł mordę. Biały zasłużył na wpierdol, szkoda że nie wyszło.
Zgłoś
Avatar
guest6677 2018-08-16, 22:33
Przyganiał kocioł garnkowi.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-08-16, 22:57
o proszę czyżby znalezli nową formę zarobku? Teraz prowokują i potem pewnie ściągają odszkodowania.. ehh wszystko byle tylko nie wziąć się do roboty.
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2018-08-16, 23:48 2
Na wszystkich imigranckich gównach powinno dokonać się deratyzacji.
Zgłoś
Avatar
URAGE 2018-08-17, 0:41 13
@Justynka99 Taaa... super koleżanko, ale film ewidentnie nie zaczyna się na początku całego zajścia, tylko po pewnym czasie. Z tego co ten biały "łaził i darł mordę" można wywnioskować, że to czarny rozpoczął całe zajście chwytając za bagaż białego a następnie odepchnął go, gdy ten zareagował na domniemaną próbę rabunku. Także nie pierdol i idź bronić swoich zwierząt gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
pve11 2018-08-17, 0:50 9
Justynka99 napisał/a:

Przecież tutaj nie murzyn atakował, tylko ten kretyn najpierw uderzył, a później jeszcze łaził za nim i darł mordę. Biały zasłużył na wpierdol, szkoda że nie wyszło.


Serio kurwa myślisz, że biały idąc z plecakiem i walizką zaczepił sobie po drodze murzyna, bo mu się nudziło? Kolejna kolorowa obrończyni uciśnionych.

Biały krzyczał, żeby go nie dotykał i sugerował że chciał go okraść. Angielski nie jest trudny, polecam poznać podstawy.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2018-08-17, 1:16
pve11 napisał/a:


Serio kurwa myślisz, że biały idąc z plecakiem i walizką zaczepił sobie po drodze murzyna, bo mu się nudziło? Kolejna kolorowa obrończyni uciśnionych.

Biały krzyczał, żeby go nie dotykał i sugerował że chciał go okraść. Angielski nie jest trudny, polecam poznać podstawy.


I krzyczy, żeby go nie dotykał specjalnie zawracając i za nim idąc Murzyn ewidentnie odchodził, a biały starał się wywołać konflikt. Faktycznie nie widać, co wydarzyło się wcześniej, ale jednak skoro idzie za nim i drze mordę to nie zakładam, że jest to osoba w stanie równowagi psychicznej.
Zgłoś
Avatar
URAGE 2018-08-17, 3:27 6
Justynka99 napisał/a:


I krzyczy, żeby go nie dotykał specjalnie zawracając i za nim idąc Murzyn ewidentnie odchodził, a biały starał się wywołać konflikt. Faktycznie nie widać, co wydarzyło się wcześniej, ale jednak skoro idzie za nim i drze mordę to nie zakładam, że jest to osoba w stanie równowagi psychicznej.



Lepiej, żeby dał się okraść i bezradnie odszedł dalej? Jakieś dwa tygodnie temu był tu film jak brazylijskie małpy kradną na zatłoczonej ulicy w biały dzień ludziom komórki z rąk, nawet przez okno w autobusie i nikt nie reaguje.
Koleś krzyczy nie tylko o popychaniu, ale i dotykaniu jego "package", zapewne więc bagażu. Na jego miejscu zrobił bym dokładnie to samo. Puścić kradnącą małpę dalej bez chociażby słownej zjeby i kilku popchnięć, żeby wyjaśnić mu że nie jest już u siebie i nie może robić/kraść co mu się tylko chce? Zauważ, że w mordę czarnuch dostał dopiero, jak ruszył na białego, gdy ten już odreagował i odpuszczał.
Wstyd mi, że tak bronisz złodziejstwa. Mało już na tej stronie miałaś przykładów, jaka rasa najczęściej gwałci, kradnie i morduje? Biali też to robią, oczywiście, ale statystyki nie kłamią. W Polsce najwięcej pewnie kradną Polacy, ale to przez to, że od zachodniego multi-kulti na szczęście jeszcze nam w miarę daleko.

Przyjmę przeprosiny w formie cycków na hardzie. Pozdrawiam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie