18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
🔥 Tylko nie chuju! - popularne w ostatnich 24h
Avatar
DupaJasiu123 2024-03-24, 12:52 13
Mamusiu, mamusiu, a ten niedobry pan ochroniarz mnie pobił.
Zgłoś
Avatar
HCI 2024-03-24, 13:00 1
Chyba nie raz próbował wejść do tego klubu
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2024-03-24, 13:14 69
Ochraniacz to dęty frajer.U mnie nie pracowałby nawet minuty po takiej akcji. Nie po to on tam jest. Gówniak się najebał i chciał być śmieszny a ochraniacz ma problemy z agresją. Małolat bawi się za tatusiowy chajs a agresorowi gul skacze.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-03-24, 13:20 33
zwierzak30 napisał/a:

Ochraniacz to dęty frajer.U mnie nie pracowałby nawet minuty po takiej akcji. Co miałby "u Ciebie" robić, gnój chomikowi wynosić?
Nie po to on tam jest. Gówniak się najebał i chciał być śmieszny a ochraniacz ma problemy z agresją. Małolat bawi się za tatusiowy chajs a agresorowi gul skacze.



Ale wracając do tematu, ochroniarz widzi co smarkacz odpierdala na zewnątrz i wyobraził sobie co może odpierdolić w środku.
Przeciwdziałał problemom.
Zgłoś
Avatar
rafalxp 2024-03-24, 14:53 21
Wystarczyło go odepchnąć i ten szczawik dalej by leciał do tyłu,ale nie trzeba dać w pysk,jakie to prostackie.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-03-24, 14:59 1
zwierzak30 napisał/a:

Ochraniacz to dęty frajer.U mnie nie pracowałby nawet minuty po takiej akcji. Nie po to on tam jest. Gówniak się najebał i chciał być śmieszny a ochraniacz ma problemy z agresją. Małolat bawi się za tatusiowy chajs a agresorowi gul skacze.



Małolata wygło, a smoluch chciał komuś dojebać.

Zgłoś
Avatar
pawelmt 2024-03-24, 14:59 3
rafalxp napisał/a:

Wystarczyło go odepchnąć i ten szczawik dalej by leciał do tyłu,ale nie trzeba dać w pysk,jakie to prostackie.



to trzeba było okulary założyć przed durnymi komentarzami bo nie dał mu w pysk
Zgłoś
Avatar
crookla 2024-03-24, 15:13 11
zwierzak30 napisał/a:

Ochraniacz to dęty frajer.U mnie nie pracowałby nawet minuty po takiej akcji. Nie po to on tam jest. Gówniak się najebał i chciał być śmieszny a ochraniacz ma problemy z agresją. Małolat bawi się za tatusiowy chajs a agresorowi gul skacze.



Tacy jak ty wychowuja takich jak ten szczyl. Ochroniarz za słabo mu wklepał
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-03-24, 15:34 12
Szczyl jak to szczyl... Młody, najebany i głupi, ale ten czarnuch to się nadaje co najwyżej do tarcia chrzanu, a nie do ochrony... Wielki, ulany i powolny jak bawoł, a jego ciosy spływały po wygiętym suchoklatesie, jak gówno po kaczce...
Zgłoś
Avatar
Azzurri 2024-03-24, 15:39
Też mnie kiedyś tak wygięło, dobrze, że mi żaden smoluch nie napierdolił.
Zgłoś
Avatar
Batman_ 2024-03-24, 15:48 4
Ale co wy kurwa, ślepi jesteście czy co? Widać przecież jak na dłoni, że szczyl się nabija z ochroniarza i wcale nie jest tak najebany. Zwróćcie wydaje, że po pierwszym ciosie się uśmiecha pod nosem? Na bank już któryś raz tak podchodzą do tego ochroniarza, więc ten się w końcu wkurwil. Brawa dla niego.
Zgłoś
Avatar
feniks777 2024-03-24, 16:00 3
Batman_ napisał/a:

Ale co wy kurwa, ślepi jesteście czy co? Widać przecież jak na dłoni, że szczyl się nabija z ochroniarza i wcale nie jest tak najebany. Zwróćcie wydaje, że po pierwszym ciosie się uśmiecha pod nosem? Na bank już któryś raz tak podchodzą do tego ochroniarza, więc ten się w końcu wkurwil. Brawa dla niego.



na 100 % ktores podejscie kogucika i kamerka gotowa oczywiscie. Szkoda tylko ze ochroniaz nie kierowal w glowe. Pewnie nie chcial zabic i za gowniarza w kiciu skonczyc.
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2024-03-24, 16:18
Biutiful
Zgłoś
Avatar
onucek 2024-03-24, 16:29
prymitywna małpa
Zgłoś