18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
chorym 2020-06-23, 0:01 6
Dziadek sadol jak chuj czekal do samego konca
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-06-23, 0:01 18
Na początku trochę się zawiodłem, bo autko nie przejechało mu po łbie, ale później zauważyłem, że wóz lekko podskoczył - więc pewnie dyńka małego skurwysynka trafiła pod wahacz. I już mi wesoło
Zgłoś
Avatar
paero123 2020-06-23, 0:18
No ale kurwa co? To David Copperfield takie sztuczki odpierdalał i nic mu nie było!
Zgłoś
Avatar
Bushido21 2020-06-23, 1:02 40
DuchCzempa napisał/a:

Na początku trochę się zawiodłem, bo autko nie przejechało mu po łbie, ale później zauważyłem, że wóz lekko podskoczył - więc pewnie dyńka małego skurwysynka trafiła pod wahacz. I już mi wesoło



Życzę ci, żeby cię to samo spotkało
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-06-23, 1:43 2
Widać , że na głowę nie najechał , także jest szansa, że gówniak przeżył
a tutej Chiński Autobot

Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2020-06-23, 3:04
paero123 napisał/a:

No ale kurwa co? To David Copperfield takie sztuczki odpierdalał i nic mu nie było!


ba lepiej dzieciak zrobił, był tak samo niewidzialny dla rodziców jak i dla kierowcy tylko sprytna kamera wychwyciła tę sztuczkę
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-06-23, 6:38
Jast 500 i nie ma 500
Zgłoś
Avatar
Sajlenthill 2020-06-23, 7:14
Eknen napisał/a:

Widać , że na głowę nie najechał , także jest szansa, że gówniak przeżył
a tutej Chiński Autobot



To jest inna sytuscja..
Zgłoś
Avatar
Pies_poligona 2020-06-23, 7:17 19
KaprysLosu napisał/a:

ba lepiej dzieciak zrobił, był tak samo niewidzialny dla rodziców jak i dla kierowcy tylko sprytna kamera wychwyciła tę sztuczkę



Jeszcze nigdy nie spotkałem na swojej drodze i nie widziałem jako bierny lub czynny uczestnik ruchu kobiety która PROWADZI AUTO. One tymi autami JADĄ , do przodu albo do tyłu.
Widział ktoś taką przeciętną babę za kierownicą i żeby była w 100% świadomym operatorem pojazdu? Dziura na drodze ? Dowiaduje się dopiero kiedy w nią wjedzie. Nie ma świateł włączonych ? Ogarnia po 3 kilometrach jazdy w kompletnej ciemności. Padał deszcz, przestało lać ? Wycieraczki dalej chodzą.
Do tego celowanie w każdy zakręt jakby grała w zbijaka na wuefie albo grała w Jengę. Nagłe zdarzenie na drodze ? Darcie mordy i zero reakcji aż do samoczynnego zatrzymania się pojazdu na drzewie/ścianie/człowieku/innym pojeździe.

Taką zabawę proponuję dla niedowiarków: Przez najbliższy czas próbując przejść przez jezdnię na pasach, zwróćcie uwagę czy kobieta jadąca autem zatrzyma się przed przejściem i was przepuści. na 1000 "użytkowniczek" dróg 999 przejedzie obok was patrząc gdzieś hen w horyzont swoich myślowych zdarzeń, które zapytane wprost :
-"Hej Basia czy na tym przejściu które minęliśmy 5 sekund temu stali jacyś ludzie?"
- "przejściu? "

Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2020-06-23, 7:41 2
@up Panie pierdolisz. Wiadomo, że statystycznie kobiety jeżdżą gorzej od mężczyzn ale zmieniło się na lepsze. Jest sporo takich słabych kierowców w postaci kobiet, ale pojawia się coraz więcej kobiet które jeżdżą nawet lepiej od mężczyzn. Do tego coraz więcej dziewczyn jeździ ciężarówkami jako zawodowi kierowcy, oraz prowadzą autobusy w komunikacji miejskiej.
Najwięcej niebezpieczeństwa na drogach i wypadków powodują stare dziadki, oraz niedzielni kierowcy którzy prowadzą auto raz w tygodniu - w niedzielę do kościoła lub w sobotę do lidla.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-06-23, 8:21
luja27 napisał/a:

Jast 500 i nie ma 500



Co to jest 500 yuanów...
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-06-23, 8:25
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Co to jest 500 yuanów...


wcale nie aż tak mało bo wg przelicznika niecałe 280 zł
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2020-06-23, 8:25 3
@Pies_poligona nie jestem jakimś uprzedzonym seksistą, czy innym frajerem nie szanującym kobiet, ale powiem Ci że czytając Twój opis kobiety za kierownicą miałem ten obraz dokładnie przed oczami i coś w tym kurwa jest
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2020-06-23, 8:58 6
@SpeedyG To ty pierdolisz. Pałowanie lewym pasem po dwu czy trzypasmowce 140km/h jakims volvo cx90 albo innym merolem od meza/ojca/dziadka czy chuj wie kogo to wg ciebie umiejetność prowadzenia auta? Znam ja takie przypadki co karyna robi grożną minę i rusza z piskiem przy okazji paląc sprzęgło, a 5km dalej jak już dojedzie do tej pierdolonej biedronki to 3x sie poprawia bo tak parkuje, że pizda chyba tylko szyberdachem mogłaby wyjść. Albo wystarczy jebany zajac na drodze iszmata juz nie wie co zrobic. Doswiadczony kierowca wie ze na zajace sie nie reaguje bo to glupie skurwysyny i chocbys sie zesral to i tak sam ci wbiegnie pod kola. A te zmywary w ciężarówkach i autobusach to już w ogóle jakiś ponury żart. W 90% przypadków to córeczka tatusia, która robi w firmie łojca bo przecież tata jest kierowcą to i ona tez jest kierownicą. A póżniej w takiej betoniarni na radiu słychać "Janek podstaw sie zoltym dafem pod rampe bo anka rozjebala scanie i mana i szkoda by bylo tez dafa. PS: na 10 dzwonów autobusów w warszawce 8 to baba. Przy czym bab jest niecale 30% z calej zalogi. Mój świętej pamięci dziadek zawsze mówił, że baby to największe chuje. I im dłużej żyje tym lepiej rozumiem te mądre słowa.
Baby do garów i do dzieci a nie za kierownice.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie