18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
pipol 2012-11-25, 7:20
niezle , szkoda tylko że sie nikt nie rozjebał
Zgłoś
Avatar
Damian198025 2012-11-25, 8:37 3
kurwa gdybym był synem taty zarobionego to też bym tak umiał ale żeby sobie kupić gume turbo to musiałem na osiedlu znalezc puste butelki i sprzedać.troche tych butelek pogoniłem ,złomu też - bo to żaden wstyd 1kg alu=20 zł a szlachetne to prawie jak złoto.A teraz mam 30 lat wybudowałem dom , mam kwadrat na chorwacji,mamsamochód,nie mam żony,i uczciwie na to zarobiłem nigdy nic nie ukradłem- w sumie tyle - chciałem sie pochwalic

a zapomniałem dodać że nie jestem patriotą często wstydze się że jestem Polakiem -za wiele rzeczy, mój tata mieszkający w Polsce dostał skierowanie do kardiologa bo mu pikawa siada-najbliższy wolny wizyta w 2017 roku Dziękuje dowidzenia koniec dyskusji. jest rano najebany jestem a tate to do chorwacji na leczenie ściągam bo tutaj niecałe 15 lat po wojnie jest o niebo lepiej niż w polsce TYLE DOBRANOC
Zgłoś
Avatar
czarny83 2012-11-25, 9:17 1
Damian198025 napisał/a:

kurwa gdybym był synem taty zarobionego to też bym tak umiał ale żeby sobie kupić gume turbo to musiałem na osiedlu znalezc puste butelki i sprzedać.troche tych butelek pogoniłem ,złomu też - bo to żaden wstyd 1kg alu=20 zł a szlachetne to prawie jak złoto.A teraz mam 30 lat wybudowałem dom , mam kwadrat na chorwacji,mamsamochód,nie mam żony,i uczciwie na to zarobiłem nigdy nic nie ukradłem- w sumie tyle - chciałem sie pochwalic

a zapomniałem dodać że nie jestem patriotą często wstydze się że jestem Polakiem -za wiele rzeczy, mój tata mieszkający w Polsce dostał skierowanie do kardiologa bo mu pikawa siada-najbliższy wolny wizyta w 2017 roku Dziękuje dowidzenia koniec dyskusji. jest rano najebany jestem a tate to do chorwacji na leczenie ściągam bo tutaj niecałe 15 lat po wojnie jest o niebo lepiej niż w polsce TYLE DOBRANOC



co ma gówno do wiatraka?? wtf?

Milo popatrzeć na takie wyczyny nawet jak bym miał zarobionych rodziców to na niektóre z tych wyczynów nigdy bym się niezdecydował.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-11-25, 10:08 2
@up
przeciez napisal ze najebany jest. a racji troche przy okazji ma:P

a co do tematu to masz browar za 4:30-4:48
nawet komentator sie z rytmem zgrywa:D
Zgłoś
Avatar
volvap 2012-11-25, 10:29
wiadomo ze to sadol ale czasami lubie popatrzec jak cos ludziom wychodzi
film i podklad zajebisty
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2012-11-25, 11:32
Jadą sobie, no i?
Zgłoś
Avatar
HaRdKoRoVy 2012-11-25, 11:40 2
Boże jaka zjebana muza
Zgłoś
Avatar
Sponn 2012-11-25, 11:47
Ludzie to chuje
Zgłoś
Avatar
chetek 2012-11-25, 11:52 2
kamanes napisał/a:


jak było ...wiadomo co..



Gwarantuję ci, że jeśli tego nie napiszesz, a stworzysz dubla, to i tak na 100% temat wyląduje w było. Naprawdę.
Zgłoś
Avatar
bigdeal 2012-11-25, 11:54
Damian198025 napisał/a:

kurwa gdybym był synem taty zarobionego to też bym tak umiał ale żeby sobie kupić gume turbo to musiałem na osiedlu znalezc puste butelki i sprzedać.troche tych butelek pogoniłem ,złomu też - bo to żaden wstyd 1kg alu=20 zł a szlachetne to prawie jak złoto.A teraz mam 30 lat wybudowałem dom , mam kwadrat na chorwacji,mamsamochód,nie mam żony,i uczciwie na to zarobiłem nigdy nic nie ukradłem- w sumie tyle - chciałem sie pochwalic

a zapomniałem dodać że nie jestem patriotą często wstydze się że jestem Polakiem -za wiele rzeczy, mój tata mieszkający w Polsce dostał skierowanie do kardiologa bo mu pikawa siada-najbliższy wolny wizyta w 2017 roku Dziękuje dowidzenia koniec dyskusji. jest rano najebany jestem a tate to do chorwacji na leczenie ściągam bo tutaj niecałe 15 lat po wojnie jest o niebo lepiej niż w polsce TYLE DOBRANOC


Dostał skierowanie i czeka 5 lat? Nie ośmieszaj się
Ok, w Polsce jest źle, ale nie aż tak...

Co do tematu- widziałem już kilka takich kompilacji, ale tej jeszcze nie. Piwko!
Zgłoś
Avatar
valverde 2012-11-25, 12:08
Pozytywny filmik.Piwko!
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-25, 12:23
mimo że większość z tego już widziałem i tak nie mogę oderwać wzroku
Zgłoś
Avatar
E................m 2012-11-25, 12:42
@Damian198025
Leczenie kompleksów level: Polak

Do wiekszości z tych rzeczy trzeba mieć troche pieniędzy ale nie bogatego tatusia.
Zgłoś
Avatar
Abakan 2012-11-25, 12:46
Moim zdaniem ludzie sami z siebie są słabi i beznadziejni ale jeśli chce im się postarać to są w stanie dojść do niesamowitych rzeczy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie