18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
arekdd 2020-07-16, 3:59 1
No co jechali przeciez na ognisko z ekipa. Rozpalone rozpalone wiec dojechali
Zgłoś
Avatar
gkwasniewski 2020-07-16, 8:36 22
co za typ dziewczynie krew z nogi leci a ten na pełnej wyjebie śpi tak to nigdy nie zarucha
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-07-16, 9:01 1
Selekcja Naturalna - chociaż wynik nie znany
Zgłoś
Avatar
Angevil 2020-07-16, 9:02 1
Najważniejsze że nie zaszkodzili nikomu w okolicy!
Zgłoś
Avatar
castagir 2020-07-16, 9:55 12
U nas takie same dzieją się rzeczy.
Pamiętam jak ze dwa, trzy lata temu niedaleko mojego miasta nad zalewem(w Chotyłowie, lubelskie - może ktoś zna) bawiła się na plaży niedaleko nas ekipka cwaniaczków suchych sebków ze swoimi karynami. Średnia wieku może 18. Ogólnie robili syf i wkurwiali chyba wszystkich wokół, zwłaszcza puszczaniem swojego disca z pola z telefonu. Zwijali się z plaży o tej samej porze co my i wielu innych ludzi, czyli gdy już było późne popołudnie i robiło się już chłodno.
Wyjechali z rykiem jakąś polówką czy inną hondą starego z parkingu, oczywiście gówno muza na full i browary w łapach.
Kilka minut później gdy jechaliśmy drogą, kierującą na ulicę główną widzimy jak już złom leży przewrócony w rowie a reszta chodzi i lamentuje.
Później wyczytałem z lokalnych mediów, że gnojek nie miał prawka, będzie miał odroczkę i jeszcze znaleźli zielsko. xD
Zgłoś
Avatar
S................z 2020-07-16, 12:28 2
Majówka jak chuj, kiełby na patyku brakuje. Ruchanie przy rowie już czeka.
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2020-07-16, 12:32 1
szoszony jechały do Polski do pracy i sie rozjebały
Zgłoś
Avatar
picolo 2020-07-16, 19:37
Jakie to piękne.
Zgłoś
Avatar
Gnoyek1990 2020-07-16, 22:27
castagir napisał/a:

U nas takie same dzieją się rzeczy.
Pamiętam jak ze dwa, trzy lata temu niedaleko mojego miasta nad zalewem(w Chotyłowie, lubelskie - może ktoś zna) bawiła się na plaży niedaleko nas ekipka cwaniaczków suchych sebków ze swoimi karynami. Średnia wieku może 18. Ogólnie robili syf i wkurwiali chyba wszystkich wokół, zwłaszcza puszczaniem swojego disca z pola z telefonu. Zwijali się z plaży o tej samej porze co my i wielu innych ludzi, czyli gdy już było późne popołudnie i robiło się już chłodno.
Wyjechali z rykiem jakąś polówką czy inną hondą starego z parkingu, oczywiście gówno muza na full i browary w łapach.
Kilka minut później gdy jechaliśmy drogą, kierującą na ulicę główną widzimy jak już złom leży przewrócony w rowie a reszta chodzi i lamentuje.
Później wyczytałem z lokalnych mediów, że gnojek nie miał prawka, będzie miał odroczkę i jeszcze znaleźli zielsko. xD



Ja nie kojarze tematu a jestem z wioski obok xD Ale słyszałem za to o tych pannach z cpn'u
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2020-07-16, 22:57
gkwasniewski napisał/a:

co za typ dziewczynie krew z nogi leci a ten na pełnej wyjebie śpi tak to nigdy nie zarucha



Mylisz się, właśnie jakby zaczął skakać wokół niej to by nie zaruchał bo w kobiecie zaraz włącza się tryb "przyjaciel" i ten co się stara trafia do friendzone a z czasem jest zrywany z nim kontakt, kobieta lubi być olewana.


Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-10-15, 3:41
gkwasniewski napisał/a:

co za typ dziewczynie krew z nogi leci a ten na pełnej wyjebie śpi tak to nigdy nie zarucha



Daj spokój, zmęczony jest. To kierowca.
Zgłoś