18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
C................0 2020-08-07, 10:41 97
bus był pierwszy na rondzie, a idiota z celownikiem na masce to mógł jeszcze szybciej zapierdalać
Zgłoś
Avatar
Swinkwizytor 2020-08-07, 10:56
Jaka by nie była decyzja to "pisz pan do sądu"
Zgłoś
Avatar
pinowak 2020-08-07, 10:58 42
Jechał po hajs z ubezpieczenia, ale kamerka trochę mu szyki pomiesza:D
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-08-07, 11:13 7
pinowak napisał/a:

Jechał po hajs z ubezpieczenia, ale kamerka trochę mu szyki pomiesza:D



Nawet bez kamerki busiarz by się wybronił. Jebnął w tył busa.
Zgłoś
Avatar
Friko 2020-08-07, 11:23 8
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nawet bez kamerki busiarz by się wybronił. Jebnął w tył busa.



hmmm, raczej w bok, tylną część,ale bok. Bez kamerki by miał ciężko, bo bus miał ustąpić pierwszeństwa. I jak by udowodnił, że merc nie był na rondzie wcześniej?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-08-07, 11:37 7
Friko napisał/a:

hmmm, raczej w bok, tylną część,ale bok. Bez kamerki by miał ciężko, bo bus miał ustąpić pierwszeństwa. I jak by udowodnił, że merc nie był na rondzie wcześniej?



Gdyby merc wcześniej był na rondzie, to z jaką prędkością musiałby wjechać bus, by zarobić w tył??? No dobra w tylną część boku... Myślę, że dobrze ponad 100, co skończyłoby się wywrotką od jebnięcia... Biorąc pod uwagę powyższe, policjant raczej stwierdziłby winę kierownika osobówki. Ale faktem jest, że kamerka ułatwia sprawę. Nawet gdyby była w busie...
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-08-07, 11:59 2
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nawet bez kamerki busiarz by się wybronił. Jebnął w tył busa.



To nie ma znaczenia bez kamerki nie wybroniłby się powiedziałby że bus nagle z dużą prędkością wjechał przed maske on hamował i uderzył gdzie uderzył
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-08-07, 12:29 35
Typowa kurwa na rondzie rozpędzony wjechał i myślał że pierwszeństwo, czasami jak widzę takich kozaków specjalnie zwalniam, jeden mi fikał po takiej akcji pokazałem mu filmik i jego laska do niego
I po co robisz znowu aferę jak znów nie masz racji
Zgłoś
Avatar
intermag 2020-08-07, 12:38 1
Cenzurator2000 napisał/a:

bus był pierwszy na rondzie, a idiota z celownikiem na masce to mógł jeszcze szybciej zapierdalać


Racja byl, ale bus tez distal strzala w bok i jeśli gosciu od kamery nie da nagrania psom to nic nie zdziala, z autopsji wiem.
Zgłoś
Avatar
pitteroo 2020-08-07, 12:58
Taki starszy merc to poważny problem serwisowy, ale chyba się go pozbędzie prawie za darmo, tzn za troche zwyżki ubezpieczenia:P
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2020-08-07, 13:29
Przecież tam nie ma śladów hamowania po obu samochodach. Już nie róbcie z milicji takich debili. Przy okazji sprawdzić ile razy typ z merca zajebał w kogoś na tym rondzie.
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-08-07, 14:04
Chuj mnie obchodzi, kto miał rację, jeżeli potem stają w bezpośredniej odległości od ronda, żeby sobie buraczyć.
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2020-08-07, 14:13 3
Wszyscy oddajcie prawa jazdy. Wjeżdżając na rondo mam ustąpić tym, którzy są z mojej lewej strony (gdyż ruch odbywa się tylko w jednym kierunku)
Merc mial czysto. Bus się wyebal przed merca, wina busa. To że merc nawet nie zwolnił dojeżdżając do ronda nie ma znaczenia. Nie ma tam znaku stop.
Zgłoś
Avatar
AgentB 2020-08-07, 14:16 32
Zenonn napisał/a:

Wszyscy oddajcie prawa jazdy. Wjeżdżając na rondo mam ustąpić tym, którzy są z mojej lewej strony (gdyż ruch odbywa się tylko w jednym kierunku)
Merc mial czysto. Bus się wyebal przed merca, wina busa. To że merc nawet nie zwolnił dojeżdżając do ronda nie ma znaczenia. Nie ma tam znaku stop.



bus był już na rondzie w momencie kiedy mercedes rozpędzony na nie wjechał, miał zawrócić i jaśniepanu ustąpić?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie