18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
a Pan jest Hitlerem?
Mentalissues • 2024-08-25, 19:12
Dziadkowi przypomniały się stare lata, i dał lekcje pokory wyszczekanemu gówniarzowi.

Dalszy los nagrania nieznany ☹️

Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-08-25, 22:18 3
ByGryzzli napisał/a:

Pokaz mi wiarygodne źródło Twoich teorii, że Polki są najbardziej rozchwytywane...... czekam



Nie rozchwytywane a dają dupy najłatwiej. Szczególnie jak je od rasistek wyzywają.
Zgłoś
Avatar
Grymson 2024-08-25, 22:18 1
Driver19cm napisał/a:

Kurwa najpierw wysyp lewaków i ruskich trolli na sadolu, teraz jakiś debil założył konto kilka dni temu i próbuje marnie prowokować
Ehhh co nas jeszcze czeka na sadolu. Aż strach myśleć



Jeszcze zostali tylko bandero wyznawcy... Zapomniałeś dodać
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-25, 22:45 3
Geraldinio napisał/a:

Prawaki to kryptogeje.



Ostatnio pisałeś, że nie jesteś lewakiem, a teraz tak nerwowo zareagowałeś na słowo "lewak" - chyba coś kręcisz
Zgłoś
Avatar
Lukigm 2024-08-25, 22:57
Się zacznie ale z Ukraińcami od września, w polskich szkolach
Zgłoś
Avatar
Diavolo_ 2024-08-25, 23:14
pazuzu napisał/a:

Piwo dla dziadka, swoją drogą te gnoje powinni ustąpić miejsca starszemu facetowi i może od tego zaczęła się sytuacja.



Skończ wypisywać głupoty, bo w Polskim prawie NIGDZIE nie ma napisanego zdania, że młodsze osoby powinny ustępować miejsc dla starszych. To jest tylko głupie pieprzenie seniorów którzy próbują wykorzystać swoje położenie i poczuć się lepiej niż ci młodsi.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-25, 23:15
Ukraińcy chodzą do polskich szkół i zajmują miejsca. Potem zajmują miejsca na studiach. Za kilkanaście lat w gabinecie lekarskim dogadasz się tylko po ukraińsku, za to w Żabce za ladą w końcu za ladą będzie stał polak.
Mi to pasuje, bo do lekarza chodzę raz na 10 lat, a do Żabki codziennie.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-25, 23:22 2
Diavolo_ napisał/a:

Skończ wypisywać głupoty, bo w Polskim prawie NIGDZIE nie ma napisanego zdania, że młodsze osoby powinny ustępować miejsc dla starszych. To jest tylko głupie pieprzenie seniorów którzy próbują wykorzystać swoje położenie i poczuć się lepiej niż ci młodsi.



A kto powiedział że to jest napisane gdzieś w polskim prawie?? To jest element dobrego wychowania czyli czegoś czego jak widać nie masz
Zgłoś
Avatar
Diavolo_ 2024-08-25, 23:35
pazuzu napisał/a:

A kto powiedział że to jest napisane gdzieś w polskim prawie?? To jest element dobrego wychowania czyli czegoś czego jak widać nie masz



Czyli nie ma żadnego przymusu by osoby młodsze ustapywaly miejsca. W takim razie skończ pieprzyc głupoty, bo osoba młoda jest na równi z seniorem i w żaden sposób nie musi ustępować miejsca i niekoniecznie jest to kultura, bo osobę młodą też może coś boleć. Co do mnie to masz rację. Nie mam żadnej kultury i nie ustępuje nikomu miejsca tylko i wyłącznie dla własnej satysfakcji ale wkurwią mnie gadanie, że osoba młoda musi ustępować miejsce starszym.
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2024-08-25, 23:42
Kiedyś dostałem wpierdol od jednego faceta, jak miałem 14 lat... w sumie to faktycznie miał rację, dobrze, że mu sklepu nie spaliłem a miałem ochotę.
Zgłoś
Avatar
ziele828 2024-08-25, 23:48 2
pazuzu napisał/a:

Piwo dla dziadka, swoją drogą te gnoje powinni ustąpić miejsca starszemu facetowi i może od tego zaczęła się sytuacja.



Widzisz czasy takie że dziadek wie ,że nie ma sensu wymagać skoro szczyl sam nie podniósł tyłka widząc „ Hitlera”
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-08-25, 23:50 4
Dobrze zrobil. Maly pojeb bez pojecia
Zgłoś
Avatar
mauser 2024-08-25, 23:52 5
Kur...wa medal dziadkowi ! pokolenie ròbta co chceta , i jeszcze jakaś adwokatka zaje....na w tyle
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-25, 23:55
Diavolo_ napisał/a:

Czyli nie ma żadnego przymusu by osoby młodsze ustapywaly miejsca. W takim razie skończ pieprzyc głupoty, bo osoba młoda jest na równi z seniorem i w żaden sposób nie musi ustępować miejsca i niekoniecznie jest to kultura, bo osobę młodą też może coś boleć. Co do mnie to masz rację. Nie mam żadnej kultury i nie ustępuje nikomu miejsca tylko i wyłącznie dla własnej satysfakcji ale wkurwią mnie gadanie, że osoba młoda musi ustępować miejsce starszym.



Co mam Ci powiedzieć, po prostu jesteś prostakiem i zapewne wynosiłeś to z patologicznego domu. Nie odpisuj bo nie gadam z takimi patolami
Zgłoś
Avatar
diacon 2024-08-26, 0:05 1
Problem w tym że STRESOWE wychowanie powoduje że z dzieci wystrajają wszelkiej maści wystraszone, pełne lęków, obaw i niepewności siebie dorośli ludzie, rezultat jest taki że zamiast przykładowo wpierdolić ciapatemu murzynowi albo jakiemuś zbyt bardzo pewnemu siebie Ukraińcowi, to ucieknie zapłakany do Mamy!! Nie ma czegoś takiego jak STRESOWE czy BEZSTRESOWE wychowanie !! Dziecko to nie pies, byk czy kogut który emocjami jest uczony do walki! Dziecko trzeba uczyć rozumu!! Kształcić!! Edukować!! Aby samo potrafiło racjonalnie ocenić sytuację! Rozum i Mądrość! Niestety lewacki umysł zawodzi! Bo lewactwo to takie właśnie umysłowe ameby bez rozumu i mądrości!!
Zgłoś
Avatar
Diadem 2024-08-26, 0:06 1
Dziadek wsiadł do autobusu, stanął sobie nad młodym który już siedział. Zaczyna nawijkę, jaka ta młodzież dzisiaj niewychowana, że starsza osoba wsiada do autobusu, a gówniarz, młody, silny, zdrowy i miejsca nie ustąpi, udaje, że nie widzi.

Autobus podjechał na przystanek, młody wstał i powłócząc nogą do wyjścia rzucił dziadkowi na dowidzenia: "Młody, to wcale nie znaczy, że od razu zdrowy".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie