18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
a Pan jest Hitlerem?
Mentalissues • 2024-08-25, 19:12
Dziadkowi przypomniały się stare lata, i dał lekcje pokory wyszczekanemu gówniarzowi.

Dalszy los nagrania nieznany ☹️

Zgłoś
Avatar
diacon 2024-08-26, 0:12
Halman napisał/a:

dziadek dobrze zrobił z bezstresowym wychowaniem



Problem w tym że STRESOWE wychowanie powoduje że z dzieci wystrajają wszelkiej maści wystraszone, pełne lęków, obaw i niepewności siebie dorośli ludzie, rezultat jest taki że zamiast przykładowo wpierdolić ciapatemu murzynowi albo jakiemuś zbyt bardzo pewnemu siebie Ukraińcowi, to ucieknie zapłakany do Mamy!! Nie ma czegoś takiego jak STRESOWE czy BEZSTRESOWE wychowanie !! Dziecko to nie pies, byk czy kogut który emocjami jest uczony do walki! Dziecko trzeba uczyć rozumu!! Kształcić!! Edukować!! Aby samo potrafiło racjonalnie ocenić sytuację! Rozum i Mądrość! Niestety lewacki umysł zawodzi! Bo lewactwo to takie właśnie umysłowe ameby bez rozumu i mądrości!!
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-08-26, 0:31
AnnaNowakowska napisał/a:

Dziadek może sobie poszczekać, ale i tak nie wiele może, na dodatek jest tępy jak to polak. Hitler to dla takiego białasa powinien byc bohaterem.
Polki obecnie są najbardziej rozchwytywane przez czarnoskórych i muzułmanów. Naszczęscie Hitlera zayebali i jego wizja po 100 latach obróciła się o 180 stopni. My Polki będziemy rodzić tylko takim mężczyzną dzieci, a Polaczki tylko na nasze czarnoskóre dzieci będą tyrać w kołchozach do śmierci. Jesteście najgłupszą rasą na świecie. Białorycerzyki, betabankomaty i kukoldy sami oddajecie swoje kobiety w objęcia silnych samców z Afryki.



zgadzam się, tez bym nie chciał żeby brudny polack mnie zalewał, lepiej z śniadym bezdomnym się puścić
Zgłoś
Avatar
Diavolo_ 2024-08-26, 0:41
pazuzu napisał/a:

Co mam Ci powiedzieć, po prostu jesteś prostakiem i zapewne wynosiłeś to z patologicznego domu. Nie odpisuj bo nie gadam z takimi patolami



Zapewne tak. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że i tak przewyższamy cię inteligencją. Abstrahując od tego, lepszy nie jesteś jeśli siedzisz na sadisticu- stronie na której palą ludzi żywcem a inni się tym podniecają. Jesteś idiotą jeśli myślisz, że jesteś lepszy, bo ustępujesz miejsca starszym.
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-08-26, 0:48 2
Biedny dziadek, jeszcze go stare baby opieprzają za słuszne działanie.
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-08-26, 1:43 1
Driver19cm napisał/a:

Kurwa najpierw wysyp lewaków i ruskich trolli na sadolu, teraz jakiś debil założył konto kilka dni temu i próbuje marnie prowokować
Ehhh co nas jeszcze czeka na sadolu. Aż strach myśleć



Dziwi mnie tylko, że administratorzy to tolerują.
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-08-26, 3:17 1
CzerstWybut napisał/a:

Pierdol się szmaciaro



Przecież to Bossnr1wPL jest. Żadna Anna. Trol - przygłup.

[ Dodano 2024-08-26, 03:20 ]
Diavolo_ napisał/a:

Czyli nie ma żadnego przymusu by osoby młodsze ustapywaly miejsca. W takim razie skończ pieprzyc głupoty, bo osoba młoda jest na równi z seniorem i w żaden sposób nie musi ustępować miejsca i niekoniecznie jest to kultura, bo osobę młodą też może coś boleć. Co do mnie to masz rację. Nie mam żadnej kultury i nie ustępuje nikomu miejsca tylko i wyłącznie dla własnej satysfakcji ale wkurwią mnie gadanie, że osoba młoda musi ustępować miejsce starszym.



Gostek, pazuzu ma rację a ty pierdolisz farmazony. To kwestia dobrego wychowania ustąpienie miejsca starszej osobie.
Zgłoś
Avatar
Don_cziczi 2024-08-26, 3:22
Starszy pan powinien gnoja w cymbał pierdolnac żeby szare komórki w tej łepetynie połapały styki do normalnego funkcjonowania
Zgłoś
Avatar
Prostozulicywiesci 2024-08-26, 4:52
alususs napisał/a:

Dostałaś przepustkę na wyjście z piwnicy



Zamknij pizde i jazda do murzynowa uprawiać penetracje z czarnymi chujasami. Takich brudnych form jak ty, nikt ty nie chce. Tylko nie przyjezdzaj do Polski do białego lekarza gdy już Ci krosta na firanach wyskoczy .
Zgłoś
Avatar
Diavolo_ 2024-08-26, 4:53 1
AlbertoNihilo napisał/a:

Przecież to Bossnr1wPL jest. Żadna Anna. Trol - przygłup.
Gostek, pazuzu ma rację a ty pierdolisz farmazony. To kwestia dobrego wychowania ustąpienie miejsca starszej osobie.



To się kurwa naucz czytać, bo już poruszałem tą kwestię. Młoda osoba nie jest terminatorem. Też może mieć czasami gorszy dzień i też ją może coś boleć. Przykładowo gdy wraca ze szkoły po ośmiu godzinach nauki lub ewentualnym treningu i musi stać w autobusie, bo jeśli nie ustąpisz miejsca to jesteś dziełem szatana. Każdy człowiek jest równy a zasady dobrego wychowania są nadużywane przez różne osoby, by korzystały na tym. Dalej bądźcie niewolnikami konstruktów społecznych które jedynie was ograniczają. Tutaj przykład z mojego życia. Kiedyś (kilka miesięcy temu) siedziałem w autobusie o 7 rano zmęczony, bo przespałem z 6 godzin. Oczy mi się zamykały a autobus był zapełniony. Po chwili siedzący na miejscu obok mnie dziadek puka mnie w ramię i mówi, że powinienem ustąpić miejsca starszym osobom. Nawet nikt się mnie o to nie spytał ale ja musze pilnować miejsca i tylko wyczekiwać by kogoś ustąpić? To jest chore i nie będę niewolnikiem wymyślonych, istniejących jedynie w głowach ludzi zasad. Miałem też inne doświadczenia jak np. Jakiś żul mnie zaatakował, bo nie ustąpiłem miejsca. Tak czy inaczej, nie chce zmieniać waszych światopoglądów tylko zniszczyć w tej argumentacji.
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-08-26, 7:11
Typowe lewackie wychowanie
Zgłoś
Avatar
Cutanoid 2024-08-26, 7:39
AnnaNowakowska napisał/a:

Dziadek może sobie poszczekać, ale i tak nie wiele może, na dodatek jest tępy jak to polak. Hitler to dla takiego białasa powinien byc bohaterem.
Polki obecnie są najbardziej rozchwytywane przez czarnoskórych i muzułmanów. Naszczęscie Hitlera zayebali i jego wizja po 100 latach obróciła się o 180 stopni. My Polki będziemy rodzić tylko takim mężczyzną dzieci, a Polaczki tylko na nasze czarnoskóre dzieci będą tyrać w kołchozach do śmierci. Jesteście najgłupszą rasą na świecie. Białorycerzyki, betabankomaty i kukoldy sami oddajecie swoje kobiety w objęcia silnych samców z Afryki.



Anka znowu zapomniałaś trzeć pyry pod Mińskiem?
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-08-26, 7:46 1
vengo napisał/a:

Wyciekło zdjęcie "Anny Nowakowskiej"



Tak sobie wyobrażam autorów takich komentarzy.
Niedoruchany knur sfrustrowany na Polaków bo żaden nie chce ruchać knura ulanego.
Zgłoś
Avatar
czosnkowasiekiera 2024-08-26, 8:14
__ napisał/a:

Lewaki to pizdy



Tobie nie dorównają, nie martw się.
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-08-26, 8:45
Pizde drą o kulturę a gnojek zamiast ustąpić starszemu miejsce siedzące to gada z nim jak z kolegą. Dobrze gość gównojada wyjaśnił.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-08-26, 9:08
Brawo dziadzia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie