18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
l................t 2013-03-17, 21:03 38
.ɯǝıɯn ʞɐʇ zǝT
Zgłoś
Avatar
Inoquez 2013-03-17, 21:03 14
Kurdee... Myślałem ze ma taki kręcący się żyrandol i mu jajca upitoli
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-03-17, 21:29
Fejk! Enterem posta nie zatwierdził!
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-03-17, 21:40
dywan na ścianie jest więc spoko
Zgłoś
Avatar
Resider 2013-03-17, 21:41
Ma rozmach skurwysyn
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-03-17, 22:28 1
też tak zrobie

jasdhjdsfhjsdfh

dobra, wypierdoliłem się, nie udało mi się
Zgłoś
Avatar
sawbur 2013-03-17, 22:52
zsakuł napisał/a:

dywan na ścianie jest więc spoko



Tyś kurwa dywan widział
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-03-17, 22:58
@sawbur a ja pojąłem "żaluzję" dywan na podłodze, ale koleś twierdzi że to ściana. I tak zjebał, bo grawitacja temu przeczy. Nieważne. Nie przekonuje mnie to, jakoś nie widzę, by został zachowany środek ciężkości na jednej ręce.
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-03-17, 23:13 14
sawbur napisał/a:


Tyś kurwa dywan widział


Kaprys napisał/a:

@sawbur a ja pojąłem "żaluzję" dywan na podłodze, ale koleś twierdzi że to ściana. I tak zjebał, bo grawitacja temu przeczy. Nieważne. Nie przekonuje mnie to, jakoś nie widzę, by został zachowany środek ciężkości na jednej ręce.





Strzałka okraszona nr 1 (słownie:jeden) wskazuje miejsce znane mi jako ściana. Zazwyczaj ściana stoi prostopadle (czyli że kąt to 90 stopni między nimi) do podłogi(co to? wyjaśniam niżej) i sufitu (tego nie wyjaśnie bo mam nierówno pod nim chyba, że takie gówno piszę). Na ścianie tej, w moim przekonaniu znajduję się dywan. Dywan to takie coś miękkiego co się stawia u nas na podłodzę, a w Rosji się wiesza na ścianie, bo jak się napierdolą, jest milej jak mogą chodzić po miękkim a nie po zimnej ścianie (przypominam, że ściana oznaczona jest przez strzałkę z nr 1). Dywan więc, nie znajduje się na żadniej podłodze (strzałka z nr 2 [zwei,two,dwa]- po podłodzę można chodzić, to to na dole co pod stopami się ma zazwyczaj i nie mówię o grzybicy).

Ja pierdolę zresztą, po chuj to pisze! Do chuja salcesona! Ja pierdolę, po chuj o tym dywanie pisałem.
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-03-18, 0:11
@zsakul a, zwracam honor, automatycznie założyłem, że leży jakiś dywan na podłodze. Ale na ścianie? Ja bym kurwa dywanu na ścianie w życiu nie powiesił, zatem automatycznie wykluczyłem taką opcję.
Ale. do chuja salcesona, za to piwo Aczkolwiek salceson czosnkowy ze Społem polecam, tani i dobry, bo dobry i tani.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-03-18, 1:31 1
nie ćpaj tego gówna.
Zgłoś
Avatar
DupaDemona 2013-03-18, 13:03
Ruscy są powoli zaczynają być jak japońce w internecie. Przestaję próbować ich zrozumieć.
Zgłoś
Avatar
herschel 2013-03-20, 14:46
pisze pewnie z Australii
Zgłoś