18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
0_rafiks_0 2020-08-18, 20:47 2
Co to za gówno? Niech ktoś to usunie.
I jeszcze piwa dają. Ja pierdolę !
Zgłoś
Avatar
parolpl 2020-08-18, 20:47 3
2 skrajnie różne przypadki. BLM to narzucanie ideologii (czarnej supremacji). Białoruś to wykorzystanie niepokojów do zamontowania sprzedawczyków (najprawdopodobniej służącym zachodnim korporacjom).
Zgłoś
Avatar
gumofc 2020-08-18, 20:54 3
Dziki trener to debil i antyszczepionkowiec, średnio mnie interesuje co wgl typ ma do powiedzenia
Zgłoś
Avatar
LordVanHadi 2020-08-18, 20:55 1
.. dokąd zmierzasz strono o mrocznej, dobrej i bawiącej przeszłości...
Zgłoś
Avatar
picolo 2020-08-18, 21:06
Spoko ziomuś, dobrze gada.
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-08-18, 21:34
Chuj z tym po chuj to dodajesz tutaj kurwa....
Zgłoś
Avatar
lolczyslaf 2020-08-18, 21:52 1
Jak to jest, że taka logika, takie myślenie, normalne, racjonalne, oczywiste, jest tak bardzo rzadkie w dzisiejszych czasach i tak bardzo mało ludzi może się z nim utożsamiać? A za to jest tyle idiotyzmu, debilizmu, pseudo poprawności politycznej, wykorzystywanej do osiągania swoich prywatnych, osobistych celów związanych z popularnością, Zmierzamy po równi pochylej do upadku, a jebnie to z takim hukiem, że będzie słychać po za układem słonecznym.
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-08-18, 22:18 1
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Haha to zupełnie jak z tobą, wrzucasz filmiki, podpisujesz "motopizda to motopizda tamto" plagiatując Halla , nie no ty masz zaaaaajebiste autorytety , jestes jednym z wielu o których mówi ten "sebix"



Nazywanie idiotów na motocyklach "motopizdami" nie jest domeną tylko Hala ale ogólnie przyjętym na sadolu określeniem. Wnioskując z tego, że Hal jest moim autorytetem z pewnością nie rozumiesz słowa autorytet. Co za debilna wypowiedź
Zgłoś
Avatar
burn1878 2020-08-18, 22:41 4
MofC napisał/a:

Dziki trener to debil i antyszczepionkowiec, średnio mnie interesuje co wgl typ ma do powiedzenia



Własnie po komentarzach takich debili jak ty jeszcze bardziej cenie jego wypowiedzi.
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2020-08-18, 22:51
Niezwyciężony napisał/a:

Ktoś tu powinien za tagi kilka butów na mordę wyłapać, weź to później znajdź



To ułomie klikasz sobie gwiazdę Dawida Podsiadło i masz w ulubionych. Ja pierdole czy ja wszystko muszę za was robić?
Zgłoś
Avatar
hyber123 2020-08-18, 23:09
jak pokażą na netflixie to dopiero wtedy...
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-08-18, 23:18
Bonifacy69 napisał/a:

Zajebali białego człowieka, nikt nie rozglaśnia.



Fajnie, że ADHD się promuje takimi filmami
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2020-08-18, 23:49 5
Dziki jak zawsze sedno a gamonie, ktorzy go ponizaja nie maja bladego pojecia o nim. Tak sie sklada ze dwa razy w tygodniu slucham jego wykladow i jestmega inteligentnym facetem. Skonczyl studia z zakresu genetyki, biologii, dietetyki itp. Kiedy zaczyna opowiadac na temat hormonow, treningow itd to czlowiekowi szczeka opada jak wielka wiedze posiada. Sadolowe barany i ignoranci. Widac ze wiekszosc to pryszczate suchoklatesowe prawiczki.
Zgłoś
Avatar
yelow88 2020-08-19, 0:07
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2020-08-19, 3:02 6
Ja nie chcę nic mówić, ale ten gość jest po studiach, ma fajną dziewczynę, mieszkanie i dobre auto. Prowadzi ułożone życie, zarabia spory hajs na tym co mu właśnie te studia przyniosły, a wy kurwa kim jesteście?
Ja pierdole, Polaki, biedaki, boli dupa bo chłop ma coś do powiedzenia i ma swoich widzów a wy nawet kolegów nie macie a jedyne co to możecie się schylać po mydło na sadolu i żebrac o wirtualne lajki czyt piwka.
Nieudaczniki internetowe, dosłownie wszystkich obrażają, jeżdzisz na moto, jezdzisz na rowerze, grasz w piłkę, uprawiasz sporty walki, jezdzisz bmw czy golfem, masz pitbulla, i wiele innych przykładów, dopierdalają innym by podnieśc swoje ego w internecie poprzez dostanie kilku lajków od takich samych ameb jak oni sami.
Jeszcze ktoś mu ciśnie, że ma niepełne podstawowe a sam nie potrafi poprawnie jednego zdania napisać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie