18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Gwardek 2017-11-10, 11:29 37
Koleś do odstrzału. Nie dość, że przebiega przez jezdnię jak debil, to jeszcze leży sobie jak gdyby nigdy nic, centralnie pod kołem pickupa. Zero instynktu samozachowawczego. Po co takie coś żyje? Wyrwać chwasta.
Zgłoś
Avatar
CbK 2017-11-10, 14:01 29
A tak liczyłem, że kierowca pickupa nie zauważy zdarzenia i ruszy...
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-11-10, 21:38
Choćbym nie wiem jak symulował czy miał atak padaczki i sunął się pod koła obcego auta to nihuja bym tam nie leżał ani nie oczekiwał odszkodowania
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-11-11, 13:42 1
No niestety spora cześć pieszych to jebane zombie. W Warszawie wysyp tego kurwa taki że ja pierdolę. A od czasu jak im dali pierwszeństwo na pasach to w ogóle niektórzy przestali się rozglądać. Ciemno, człowiek po 8 godzinach przed kompem. W samym listopadzie już trzech idiotów prawie rozjechałem.
Zgłoś
Avatar
J................3 2017-11-11, 14:12 3
nowynick napisał/a:

..., człowiek po 8 godzinach przed kompem. W samym listopadzie już trzech idiotów prawie rozjechałem.



To może lepiej odstaw na trochę tego sadistica. Dla Twojego i innych dobra.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-11-11, 14:32 2
Jod123 napisał/a:



To może lepiej odstaw na trochę tego sadistica. Dla Twojego i innych dobra.



Widzisz praca w korpo ma kilka minusów. Jeden z najgłupszych to nie odchodzenie od kompa i chuj. Ja palę wiec i tak odchodzę ale widziałem juz nie raz idiotki które swoje odwaliły i patrzyły się kilka godzin w jedną i tą samą tabelkę bo szef patrzy. Ja jestem kurewsko dobrym specjalistą od accessa, excela i autocada. Swoje robię szybko i dokladnie i szef o tym wie. Wie też że jak przeglądam sadola to może mi wrzucać następne zadania jeśli jakieś ma. Natomiast wymaga tej pojebanej zasady "siedź przy kompie i chuj.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-11-11, 14:33
Kierowca pickupa skrewił sprawę.
Zgłoś
Avatar
ZajętyPelikan 2017-11-11, 15:04
@nowynick

Ja jak potrzebuje odpalić autocada, to mnie chuj strzela, tak więc szacun, że lubisz w tym syfie pracować...
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-11-11, 15:10
jeśli ktoś mnie nazwie motopizdą to już wiem co zrobię
Zgłoś
Avatar
greony12 2017-11-12, 3:51
mówiłem do tego białego pick-up: RUSZAJ, zawiodłem się, brak piwa

a co do cyklisty: 300km/h miedzy autami po korku, brak przygotowania.... poj... motopizda (a la Velture) po huj mu jeszcze kask? było se rozbić pustą łeptyne o asfalt, pieszy tak samo
Zgłoś