18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
Avatar
Puchacz20 2011-03-24, 20:56 1
No dobra... Udawani zebracy, udawanymi zebrakami, ale co jak ten gosciu naprawde potrzebowal pieniedzy a w zaden inny sposob nie mogl dostac, nie chcial krasc albo cos. W zyciu bym sie tak nie zachowal... Wstyd by mi bylo. A tamci jeszcze bezczelnie mordy ciesza. Nie chcesz to nie dawaj kur... ale nie traktuj drugiego czlowieka jak psa.

Nie znasz nie oceniaj... Znasz? Jest kurwa? Oszustka? Ganiaj! Teraz praktycznie wszyscy jestescie mlodzi, niczego wam nie brakuje itp. Skad wiesz, ze kiedys nie zamienisz sie z tym zebrakiem miejscami? Przyjemnie by Ci bylo? Wszystko co zrobisz kiedys do Ciebie wroci...
Zgłoś
Avatar
Cinaz 2011-03-24, 21:03
rzeczywiście w chu śmieszne
To że jest wielu naciągaczy nie oznacza, ze można się z każdego śmiać. Nie wiem skąd te piwa ale podejrzewam, że jakieś "rumuny" spod bloku, którzy później pod.pierdalają koce dla powodzian
Zgłoś
Avatar
Dannyk 2011-03-24, 21:09
Cinaz, dystans się liczy, dystans...
Zgłoś
Avatar
Puchacz20 2011-03-24, 21:15
dystans mowisz? zdystansuj sie bedac na miejscu tego czlowieka... chce powrotu do spoleczenstwa, a przez takich burakow wpada w coraz wiekszy dol dzielacy go od jego celu.
..I.. do tego sie zdystansuj.
Zgłoś
Avatar
Dannyk 2011-03-24, 21:23
Puchacz20, powiedz mi dlaczego bronisz tego człowieka? Czy myślisz, że po obejrzeniu tego filmiku wszyscy nagle rzucą się na żebraków i będą im dokopywać? Otóż nie. Naprawdę Twoje wypowiedzi nie wpłyną na los tych osób. Musisz się z tym pogodzić i mieć do tego dystans, jeżeli chcesz korzystać z Sadistica. Jeżeli założyłeś konto, żeby pooglądać śmieszne filmiki to przenieś się na inny portal oferujący różnego rodzaju śmieszki bez takich scen jak ta wyżej.
Zgłoś
Avatar
Puchacz20 2011-03-24, 21:31
Wiesz co oznacza wysmiewanie/milczenie? PRZYZWOLENIE. Tak, uwazam, ze jezeli znalazlaby sie jedna osoba ktora zamiast smiac sie podbila by i jebnela tego frajera po pysku za to co zrobil, byloby jednego debila mniej, a i innym daloby to do myslenia. Zarty, zartami, ale nawet sadysci powinni czasem okazywac troche wspolczucia. Twoje podejscie: a dojebie mu troche bardziej do pieca, posmieje sie z niego, a co to zmieni jezeli zrobie inaczej. Smiejcie sie wszyscy z tego zebraka, a ja bede sie smial jak ktoregos z was kiedys zobacze na jego miejscu.
Zgłoś
Avatar
Dannyk 2011-03-25, 1:52
Puchacz20 napisał/a:

ale nawet sadysci powinni czasem okazywac troche wspolczucia



e tam. Po co?
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2011-03-25, 2:05
Puchacz20, pomyliłeś pajacyk.pl z sadistic.pl.
Zgłoś
Avatar
Puchacz20 2011-03-25, 10:52
Justin Biber... Jak sie urodziles ktos pomylil gowno z twoim mozgiem i wiemy dlaczego masz taki nick i tok myslenia.

Ale klocic sie z Toba nie zamierzam... Sam twoj nick juz mi mowi jakiego pokroju jestes czlowiekiem.
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2011-03-25, 12:24
Puchacz20, a ty jestes gupi i maż zajebistom gramatyke a do tego piszerz bardzo fajnie i nei rozumię co hcerz ode mnje ty gupji guwniażu... i wogule zaras napirze do centurjona i do tfojej mamy rzeby ci odłonczyła kabel od internetu........ hyba rze maż wifi hehehehe to ftedy ci nieodłonczy
Zgłoś
Avatar
Puchacz20 2011-03-25, 16:27
jestes zwyklym palorobem... bardzo plytka pizdeczka. po jednej wypowiedzi juz na rodzine wchodzisz. widac, ze Cie kurwa chowali w piwnicy, albo cos jeszcze gorszego robiles ze swoja rodzinka jak szacunku innym nie umiesz okazac.

a i Justinko... jeszcze jedno. jak chcesz ze mna porozmawiac, to nie mow do mnie dupa, synek.
Zgłoś
Avatar
Dannyk 2011-03-25, 16:28
Puchacz20, kultury trochę.
Zgłoś
Avatar
Puchacz20 2011-03-25, 18:53
mowi mi o kulturze ktos kto jej nie ma... to nie ja zaczalem rozprawiac o rodzinkach. do kurestwa nie umiem podchodzic z kultura. wybacz ;p
Zgłoś
Avatar
Dannyk 2011-03-25, 19:28
Zignoruje Twoje bezsensowne odpowiedzi
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2011-03-25, 20:14
Puchacz20,
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie