18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:41
🔥 Napad na sklep - teraz popularne
🔥 Kartka z historii Polski - teraz popularne
🔥 Kartka z historii Polski cz.2 - teraz popularne
Avatar
malutki7673 2011-03-23, 19:51 5
Życie człowiekowi dokopało , a ci go jeszczę męczą.
Zgłoś
Avatar
Dannyk 2011-03-23, 19:54
malutki7673, oj tam męczą, bawią się tylko
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2011-03-23, 21:27 1
"To niezdecydowanie" powinno być
Zgłoś
Avatar
Dannyk 2011-03-23, 21:29
Oby jakaś dobra duszyczka pomogła mi naprawić ten błąd...
Zgłoś
Avatar
Arsen 2011-03-23, 21:53 29
Sadyści ze Szczecina. Siedzi nadal pod centrum Galaxy babunia z tabołkiem i kubeczkiem? Niezłe z niej ziółko było w zeszłym roku. Gdy kończyła "pracę" bunkrowała tabołek w krzaczorach pod przystankiem tramwajowym, a sama wsiadała w tramwaj 3 i nie już jako biedna lecz moher z mordą do każdego. Wysiadała zazwyczaj przy Bramie Portowej, a pecha raz miała gdy jechaliśmy razem. Zmierzałem do KFCiaka, a ona zapierdala przede mną i o dziwo też do KFC. Wmawiałem sobie, że po darmowego drina, ale jak zobaczyłem, że bezczelnie wpierdoliła się do kolejki to już wiedziałem, że nasienie cygańskie. Powiedziałem co mi leżało na wątrobie.Ta zrobiła się czerwona i spierdalałą do drzwi, rzucając oczywiście soczystymi wiązankami w moim kierunku. Jakby się pojawiła, to podpierdolcie jej krzesełko z krzaczorków. Niech cyganka przynajmniej postoi w pracy...
Zgłoś
Avatar
NiedźwiedzioGłowy 2011-03-24, 1:32 2
To nic. W Krakowie takie dziwki stare grzeją dupy na chodniku pół dnia, potem jakiś brudas podjeżdża elegancką beemką i zabiera sucz do domu. Standard. Jakieś cygańskie albo rumuńskie ścierwo. Najlepiej takiej z kopa w kubeczek wyjechać to sie pluje aż miło.
Zgłoś
Avatar
BuraindoGero 2011-03-24, 2:32 1
To jeszcze nic w Gdańsku koło cmentarza siedzi ( oczywiście latem) koleś na wózku i obok stoi jego matka, niby nic ale gdy raz szedłem wieczorem na cmentarz do dziadków to zauważyłem jak koleś wstaje z wózka i jego matka siada a ten podwozi ją do samochodu (jak dobrze pamiętam BMW) i normalnie prowadzi samochód... Kurwa to dopiero bezczel
Zgłoś
Avatar
Matuus 2011-03-24, 7:57
I wtedy wszyscy bili brawa dla kierowcy autubusu
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2011-03-24, 8:26 2
trzeba umieć odróżnić hardcorowy żart od skurwysyństwa...
Zgłoś
Avatar
Małolata666 2011-03-24, 14:06
Niedość że temy tzw. żebrakowi zycie dokopało to jeszcze jakieś zasrane czarnucg robią sobie żarty;/
Zgłoś
Avatar
j................3 2011-03-24, 15:03
rumunów należy napierdalać a rodzimych kloszardów wspierać
dla mnie są bardziej patriotyczni od Roty
Zgłoś
Avatar
Piot4Qes 2011-03-24, 15:14
@malutki7673
To jest kurwa sadol człowieku.
Zgłoś
Avatar
Aikenlól 2011-03-24, 16:35
@Piot4Qes

Ty jestes w chuj sadysta z krwi i kosci! ogladasz najostrzejsze filmiki z internetu na sadisticu a co tam!? Prawdziwy twardziel i sadol !
Zgłoś
Avatar
radio.skunx 2011-03-24, 18:01
@ Arsen

Ona jest niezniszczalna. Siedzi tam nie zważając na to , czy pada, czy się pali, czy słychać strzały czy nie wiadomo co jeszcze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie