18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
Avatar
Puchacz20 2011-03-25, 21:12
Bieber... "Wylacz ten film ktory leci w twojej bani". To, ze ogladasz takie filmy nie znaczy, ze nie jestes leszczem. Ale jak zaczniesz sluchac czegos innego niz popu i ogladac takie filmy, to moze bedziesz mogl na forum swirowac.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2011-03-25, 21:17
któryś z was chce wpierdol internetowy może?
Zgłoś
Avatar
Puchacz20 2011-03-25, 21:46
Bieber... bo wolominem straszy. xD nie no zartuje. nie mam zamiaru sie klocic z tym plebsem. bede sie jedynie cieszyl jak ktoremus z nich przytrafi sie zyciowy zakret i skoncza tak jak koles co zbieral drobne, a ktos to sfilmuje i wrzuci na sadola... (ehhh bydlo.) to moj ostatni komentarz. nara
Zgłoś
Avatar
MyBijaCZ 2011-04-06, 17:06
Arsen napisał/a:

Sadyści ze Szczecina. Siedzi nadal pod centrum Galaxy babunia z tabołkiem i kubeczkiem? Niezłe z niej ziółko było w zeszłym roku. Gdy kończyła "pracę" bunkrowała tabołek w krzaczorach pod przystankiem tramwajowym, a sama wsiadała w tramwaj 3 i nie już jako biedna lecz moher z mordą do każdego. Wysiadała zazwyczaj przy Bramie Portowej, a pecha raz miała gdy jechaliśmy razem. Zmierzałem do KFCiaka, a ona zapierdala przede mną i o dziwo też do KFC. Wmawiałem sobie, że po darmowego drina, ale jak zobaczyłem, że bezczelnie wpierdoliła się do kolejki to już wiedziałem, że nasienie cygańskie. Powiedziałem co mi leżało na wątrobie.Ta zrobiła się czerwona i spierdalałą do drzwi, rzucając oczywiście soczystymi wiązankami w moim kierunku. Jakby się pojawiła, to podpierdolcie jej krzesełko z krzaczorków. Niech cyganka przynajmniej postoi w pracy...



Wiem że to dawno już pisałeś, ale słuchaj. U mnie w mieście pod kościół Kapucynów po każdej mszy w każdą niedziele przychodziła full rodzinka, ojciec, matka 2 córki i 2 synów i żebrali... Stali z jakimiś puszkami, zaraz przy wyjściu z kościoła i każdego prosili o kase. Za taki jeden dzień ładnie się dorabiali Ci powiem. Potem się okazało że to była normalna pod żadnym względem nie biedna rodzina, ojciec i matka normalnie zarabiali, mieli normalną pracę ;d jak się ksiądz dowiedział tak sprawe mieli, ojciec w więzieniu, nie wiem na jakiej podstawie ;dAaa, i też brudasy jebane
Zgłoś