18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-08-06, 21:44
A Ty? O co walczysz?
Cara_Al_Sol • 2017-12-17, 14:11
What are you fighting for?
Miła animacja, czasy IIWŚ. Najprawdopodobniej operacja Torch lub Overlord.
Uwaga, Język angielski Wymagany na poziomie Liceum*!

*Lub zostałeś wychowany na Cartoon Network EN
P.S. W dzisiejszych czasach, nieznajomość języka angielskiego, to
kalectwo i marny powód do dumy, więc daruj sobie komentarze, k?

Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
Halman 2017-12-17, 14:15 41
Cara_Al_Sol napisał/a:


P.S. W dzisiejszych czasach, nieznajomość języka angielskiego, to
kalectwo i marny powód do dumy, więc daruj sobie komentarze, k?



pojebało cię gimbusie?
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2017-12-17, 14:56 75
W moich czasach w liceum uczono j. Rosyjskiego, wstawiasz materiał na Polskim portalu i wstawiaj z Polskim tłumaczeniem.
Zgłoś
Avatar
lakeroll 2017-12-17, 15:43 4
Cytat:

"k?"

co to kurwa oznacza?
Zgłoś
Avatar
s................s 2017-12-17, 15:59 5
ja pierodle jask mnieśmiesza te polaczki podniecające sie ża znają angielski idz w huj z tym vpolaczkowaniem
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2017-12-17, 16:00 4
lakeroll, k = ok = okay = kk = alright.
A co do reszty, typu HAL9000/2 i takie tam... Napisałbym coś, ale sezamkowy zrobi to lepiej.
Nie warto tracić czasu na tłumaczenie dla głąbów.
Imperator, Вы понимаете?
Zgłoś
Avatar
ExtraPower 2017-12-17, 16:41 14
Jaki mądralek się znalazł... żałosny.
Zgłoś
Avatar
k................1 2017-12-17, 17:02 5
jakiś anglojęzyczny cebulak tu się wypowiada dwa miesiące za granicą i mogę wszystko
Zgłoś
Avatar
Hoofner 2017-12-17, 17:48 17
Debil z maincrafta przyszedł na sadistic
Język Angielski to język innego państwa i na chuj nikomu nie potrzebny w Polsce , but if you want coment in english so much i can do it for you, you fucking cunt what move to UK with down sydnrome and small dick, shut you mouth and suck black dick , now go back clean toilets, that the only job what you can do so
FUCK YOU i hope you understand that .

Po Polsku ''pierdol się''.

Adminy mam nadzieję , że nie dostanę bana.
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2017-12-17, 19:10 5
shokobons, ExtraPower, krisman1981, a zwłaszcza ty, Hoofner,
P.S. Macie się skupić na materiale, nie na komentarzu/komentarzach.
Widzę, że za trudny.
Albo umęczona dusza nie pozwala.
Nie wiem.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-12-17, 20:08 16
Cara_Al_Sol napisał/a:

lakeroll, k = ok = okay = kk = alright.
A co do reszty, typu HAL9000/2 i takie tam... Napisałbym coś, ale sezamkowy zrobi to lepiej.
Nie warto tracić czasu na tłumaczenie dla głąbów.
Imperator, Вы понимаете?



Tak, rozumiem, rozumiem też to że jesteś snobem i łechtasz sobie ego wyzywając innych od kaleków umysłowych bo sam może i znasz ten angielski ale tak jak nieznajomość angielskiego jest kalectwem tak znajomość tego języka nie jest powodem do pysznienia się bo skoro nieznajomość jest kalectwem to tak jakbyś pysznił się z powodu posiadania nóg i gardził ludźmi bez nóg, jakbyś znał sanskryt albo aramejski to mógłbyś się pysznić a angielski jest zbyt powszechny żeby znajomość tego języka była powodem do dumy.

Co więcej wyczuwam manipulację bo przecież jak powiesz "angielski na poziomie liceum" to bydełko da ci piwa w obawie że jeśli nie postawi to będzie uznany za kogoś kto jest głupszy po nie zna angielskiego chociaż to wcale mu nie grozi. Nikt nie chce uchodzić za głupiego a ja mam w dupie owczy pęd, ode mnie browara nie dostaniesz choćbyś wrzucił tysiąc tematów a na każdym byłoby tysiąc karłów opierdalających kiełbachę kosmitom.
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-12-17, 20:13 8
@Cara_Al_Sol Dopierdalasz się, to zostałeś dopierdolony. Morda w kubeł i do garów. Jest pełno ludzi bardziej wartościowych od Ciebie i nie znają oni żadnego obcego języka. Miej to na uwadze. Troszeczkę skromniej i z szacunkiem.

Jak już piszesz o tym, jaki ten język jest ważny i jaki jest prosty, to zademonstruj to czasem i przetłumacz na polski tekst, w końcu to polskojęzyczny portal.

P.S. Napierdalam w dwóch obcych, swobodnie mówię w dwóch kolejnych, dukam w jeszcze dwóch.
To według Twojej logiki stawia mnie wyżej, ale nie mam Cię za robaka z tego powodu, tylko przez Twoje wymądrzanie się.
Zgłoś
Avatar
masonski-cyklista 2017-12-17, 21:09 9
Moje teoria jest tak, że ludzie którzy nie chcą robić tłumaczeń dla "głąbów" sami boją się ośmieszenia przez "niedociągnięcia" na przykład w gramatyce, co innego rozmawiać z kumplem przy piwie a co innego tłumaczyć na forum publiczne. Ja akurat mam to szczęście że w szkole podstawowej podstawowej wprowadzili mi j. angielski chyba w 7 klasie jeżeli dobrze pamiętam. A materiał śmieszny jak ubieranie choinki w czerwcu.
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
werther 2017-12-17, 22:46 4
shokobons napisał/a:

ja pierodle jask mnieśmiesza te polaczki podniecające sie ża znają angielski idz w huj z tym vpolaczkowaniem



Jak mnie śmieszy takie umysłowe dno, co po polsku pisać nie potrafi.
Zgłoś
Avatar
somelier 2017-12-17, 23:16 5
Bitwa na cebule za:
3...
2...
1...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie