18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (14) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
Avatar
donkapusta 2015-11-18, 18:22 1
3:23 - oczywiście baba pomaga swojemu facetowi. Stoi i patrzy. Miejmy nadzieję, że chociaż mu dobrze gotuje.
Zgłoś
Avatar
masterwow 2015-11-18, 18:32 45
"kurwa diadłu osrany, byś mnie huju zaaaabił" jebłem
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2015-11-18, 19:04 39
Jeżeli chodzi o wpadanie w poślizg na mokrej drodze to założę się że częstym powodem są po prostu stare opony np.przywleczone z niemiec-5lat i więcej. Ludzie nie zdają sobie sprawy że opona może mieć prawie max głębokość bieżnika ale jak guma będzie stara to na mokrym ślizgają się jak sam chuj. No ale Polak myśli że niemiec wyrzucił 6 letnie opony bo miał taki kaprys mimo że miały bieżnika w pizdziet. A Janusze biznesu co to sprzedają kręcą biznes w najlepsze. No ale jak kolega usłyszał że kupiłem nowe opony to stwierdził że tracę niepotrzebnie kasę bo można kupić tanio używany szmelc. Tyle że ja jeżdżę do dzisiaj swoim autem a on swój rozjebał po deszczu na filarze wiaduktu. O dziwo nic się kretynowi nie stało.

Ot taka anegdota odnośnie opon mi się przypomniała. Pamiętajcie Sadole że na niektórych rzeczach nie warto oszczędzać.
Zgłoś
Avatar
Stwórca 2015-11-18, 19:56 12
Ten z pierwszego filmu biegami hamował, że tak silnik piłował ?
Zgłoś
Avatar
teken 2015-11-18, 20:06 13
Polacy to powinni mieć przede wszystkim kursy doszkalające z wyprzedania i zachowania bezpiecznej odległości. Dzień dzień robię trochę kilometrów większym autem, standardem są kolumny po 5 aut z odstępem od siebie 1 - 2 metry, albo wyprzedzanie i wciskanie się przed zderzak, bo coś jedzie z naprzeciwka, a janusz nie wyliczył, że się nie zmieści. Codzienność, śmiać mi się z tego już chce.
Zgłoś
Avatar
waloos 2015-11-18, 20:06 21
Nie ogarniam pieszych którzy wchodzą na jezdnię bez rozgladania się. Gdzie oni mają instynkt samozachowawczy ? Ja rozumiem, że durni politycy lansują pierwszeństwo pieszego, no ale popatrzmy na to logicznie, co ma się łatwiej zatrzymać człowiek czy samochód ?
Szkoda, że wielu ludzi tego nie rozumie. Tzn szkoda, że wprowadza się w miastach ograniczenia do 30, progi zwalnijące i tego typu rzeczy, zamiast dać przyrodzie wyeliminować mniej myślące jednostki.

Druga sprawa, jakby po miastach samochody zapierdalały, to piesi bali by się przechodzić na ślepo. Jak widzisz, że jeżdżą 30 to spada poziom strachu i więcej tych debili będzie przechodzić w ostatniej chwili, albo jeszcze gdzieś na dziko. W efekcie kolizji będzie więcej. Jakby było dopuszczone 70, to mało kto by się odważył, a jak by się taki znalazł i mu się nie udało to były by flaki na harda i przestroga dla innych. Myślę, że zadziałało by lepiej niż tabliczki, znaki i inne duperele których piesi i tak nie czytają, bo są wpatrzeni w isrony.
Zgłoś
Avatar
RafałB5 2015-11-18, 20:06
tarcer123 masz 100% racji a wystarczy scisnac gume palcam, jak twarda to do wyjebania, musi sie uginać
Zgłoś
Avatar
Essent 2015-11-18, 20:44 11
03:26 hej Adam,jak tam postępy? Rozjebało na łopatki haha
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2015-11-18, 21:05 1
Stwórca napisał/a:

Ten z pierwszego filmu biegami hamował, że tak silnik piłował ?



Nie, idiota/idiotka pomylił sobie pedały, sprzęgło wcisnął, ale gdy był już blisko depnął po gazie, zamiast hamulcu, gdy się zorientował i depnął po prawidłowym, był już zbyt blisko i chuj ma nauczkę, że hamowanie zaczyna się zawsze wcześniej, nie wtedy gdy muszą już nas pasy trzymać.

Ps. Mi się najbardziej podoba sytuacja z wysepką dla pieszych ( sam miałem podobną sytuację, choć u mnie piesza szła wzdłuż ulicy chodnikiem i weszła na drogę znienacka, przed przejściem, po skosie ). Otóż to co jest w nich zajebistego, to to, że jak już ci pieszy wejdzie, prosto przed maskę, to koniec.
Bo nie ma szans zahamować, a odbić też nie ma gdzie.
Zgłoś
Avatar
lakilan69 2015-11-18, 21:16 1
90% tych zdarzeń to przez idiotów, którzy nie ogarniają dalej jak 2m przed swoją maską. Albo barany wypadają na wilgotnym łuku drogi, zgodnie z zasadą: Nieważne czym, byle szybko.
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2015-11-18, 21:26 15
W 6:30 tak powinna wyglądać reakcja kierowcy

Zgłoś
Avatar
chrucik 2015-11-18, 21:29 1
ostatni trochę przysnął
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2015-11-18, 21:38
nuda,nuda, nuda a tymi wypadkami
Zgłoś
Avatar
____ 2015-11-18, 21:47 1
kiedyś myślałem że jak Polacy będą mieć dużo kamer pomontowanych w swoich wehikułach, to nagle się okaże że wcale ruskim nie ustępujemy...no i stało się
Zgłoś