18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
Atrax 2013-06-21, 11:30 2
Radio Żelaza przejęło kanał Cejrowskiego
Zgłoś
Avatar
krystiank123 2013-06-21, 11:32
To nie był kanał cejrowskiego tylko ktos umieszczał tam wczesniej filmiki z jego udziałem
Zgłoś
Avatar
farah398 2013-06-21, 12:27 4
I co z tego, że filmik dostanie dużo piwek i komentarzy poparcia, jak tak naprawdę nigdy by 80% z Was na partię o takich poglądach nie zagłosowało. Prawda jest taka, że człowiek jest z natury leniwy i mimo, że będzie otwarcie takich ludzi popierać, to zagłosuje na socjalistów żeby czuć się bezpiecznie...
Zgłoś
Avatar
MówMiAndrzej 2013-06-21, 12:55 13
Ja dopiero od roku mam możliwość brania udziału w wyborach i czekam tylko na możliwość głosowania. I także nie obchodzi mnie to czy dana partia się dostanie czy też nie. Liczę, że niedługo więcej ludzi się obudzi i pogonimy w mniej lub bardziej demokratyczny sposób obecne świnie, które siedzą przy korycie.
Zgłoś
Avatar
Herhard 2013-06-21, 17:54
Prawdę rzekł ten człek .
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-06-22, 0:42
@MówMiAndrzej

jak w demokratyczny sposób to przyjdą świnie z pisu czy sld i będzie TO SAMO

jeśli w sposób niedemokratyczny to po wyzwoleniu naszego kraju przyjdą wyzwoliciele narodu do twego domu i będą gwałcić po kolei wszystkie kobiety

co wybierasz ?
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-06-23, 18:17
Kurwa! Miałem w subach kanał Cejrowskiego, i nie dość że się okazało że nie jest oficjalny. To głupie chuje jakieś audycje sobie zamieszczają. Won!
Zgłoś
Avatar
pitt34 2013-06-23, 18:26 1
za KelThuza zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
O................p 2013-06-23, 18:40 3
Nowa Prawica, tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
cwaniak cm 2013-06-23, 18:43
Demokracja? Nie ma czegoś takiego. Głosujemy na posła z naszego regionu bo obiecuje nam raj a potem na wiejskiej podnosi rękę wtedy gdy podnosi ją przywódca partii.
Zgłoś
Avatar
5987389 2013-06-23, 20:26
Za Kelthuza zawsze piwko !!
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-06-24, 9:44
co to za pierdolenie ze chce sie bogatym zabrac to co uczciwie zapracowali kurwa. jasne prawda ze ludzie nie sa rowni ale wykorzystywanie roznic spolecznych zeby dorobic sie chuj wie jakiej fortuny to zwykle zlodziejstwo i kurestwo. pan prezes nie po to zatrudnia ludzi zeby im placic za nicnierobienie tylko po to zeby ci wypracowywali dla niego zysk. problem jest wtedy kiedy pan wielce szanowny prezes oplywajac we wszelkie mozliwe luksucy, obkupujac swoja blizsza i dalsza rodzine tlumaczy swoim robolom ze nie ma dla nich kasy bo jest kryzys/bida czy inne chuj wie co.
zapomina ze gdyby nie ci robole to on sam nie mialby tyle kasy bo nie jest w stanie wypracowac takiej fortuny w pojedynke
Zgłoś