18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
PeterNORTH 2024-09-07, 8:38 4
ja mam wiatr ja mam pierwszeństwo ja płynę i chuj.
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-09-07, 8:52 1
Pewnie miał pobrany tylko fragment kursu traktujący o abordaż,u pobrany z Pirate Bay
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-07, 9:38 10
Człowiek za burtą. Jeśli się ma pełny wiatr, to szkoda go zerwać. Wtedy płynie się na pełnej kurwie i można wydzwonić w gamonia szukającego wiatru. Wina jest tych, co stali, no bez prędkości nie zrobisz żadnego manewru. To są jachty pełnomorskie, więc za starem nie siedziały żółtodzioby, zgubiła ich rutyna...
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2024-09-07, 9:58 2
Jebani piraci
Zgłoś
Avatar
Kkkfff 2024-09-07, 10:00
Chuj.a się znam na zeglowaniu, ale na filmie wygląda to tak, że gdyby druga łódka nie zaczęła skręcać to nie doszłoby do kolizji, więc ten z pierwszej łódki zakladal że się zmieści, ale nie przewidział takiej reakcji
Zgłoś
Avatar
Piotr1234567qwerty 2024-09-07, 10:04 4
Przecież po swoim pasie płyną 😀
Zgłoś
Avatar
kwaite09 2024-09-07, 10:26 3
Abordaż....psia jebana mać. Nie mam już sił do was
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-09-07, 10:34
Czubkiem jachtu dostać w łeb. PRICELESS$$$
Zgłoś
Avatar
goldfingaz 2024-09-07, 10:39
Utalentowana załoga.
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-09-07, 10:39 10
wiem, że to sadol, ale z komentarzy widać, że nikt nie ma tu pojęcia o żeglowaniu, więc absolutnie bezinteresownie chwalę się wiedzą z zakresu żeglarstwa.

To, co widzimy, to są regaty - czyli wyścigi. Regaty polegają na tym, żeby jak z cytryny sok, tak z przepisów wycisnąć wszystko, co się da, by maksymalnie utrudnić i uprzykrzyć życie przeciwnikowi. W tej konkretnej sytuacji, jacht staranowany ma pierwszeństwo i wszyscy muszą mu ustępować drogi (konkretnie wynika to z prawego halsu, którym płynie). Teraz koleś płynie tak, by inne łódki, nie mające pierwszeństwa, musiały tak manewrować, by stracić prędkość.

W tym filmiku jeden nie ogarnął, albo po prostu nie chciał po raz kolejny udzielać pierwszeństwa, więc przeleciał na pełnej po jachcie, który miał pierwszeństwo. Nie pierwszy i nie ostatni raz, bo na regatach to jest normalka.
Zgłoś
Avatar
Jebaniuutki 2024-09-07, 11:15
Abordaż po chuju fest.
Zgłoś
Avatar
Somberoajaj 2024-09-07, 11:29
Nazhir napisał/a:

wiem, że to sadol, ale z komentarzy widać, że nikt nie ma tu pojęcia o żeglowaniu, więc absolutnie bezinteresownie chwalę się wiedzą z zakresu żeglarstwa.
To, co widzimy, to są regaty - czyli wyścigi. Regaty polegają na tym, żeby jak z cytryny sok, tak z przepisów wycisnąć wszystko, co się da, by maksymalnie utrudnić i uprzykrzyć życie przeciwnikowi. W tej konkretnej sytuacji, jacht staranowany ma pierwszeństwo i wszyscy muszą mu ustępować drogi (konkretnie wynika to z prawego halsu, którym płynie). Teraz koleś płynie tak, by inne łódki, nie mające pierwszeństwa, musiały tak manewrować, by stracić prędkość.
W tym filmiku jeden nie ogarnął, albo po prostu nie chciał po raz kolejny udzielać pierwszeństwa, więc przeleciał na pełnej po jachcie, który miał pierwszeństwo. Nie pierwszy i nie ostatni raz, bo na regatach to jest normalka.



Ok ... domyślam się, że ten, co tak nagle pobiegł na rufę chciał wycisnąć co się da z ubezpieczenia taranującego ?
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-09-07, 11:34 1
kwaite09 napisał/a:

Abordaż....psia jebana mać. Nie mam już sił do was



Od dziś jesteś na sadolu i nie wiesz ze opisy robi się żartobliwe ? Ja pierdole co za tłuk
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-09-07, 11:58 1
Piratów z Karaibów naoglądał się Dżak Sparoł pierdolony.
Ja tam za tysiaka kupiłem patent motorowodniaka chociaż w życiu motorówką nie pływałem. Myśle, że na żegłowke też by dało rade.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie