18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Skupek 2009-06-04, 16:32
cunt...
Zgłoś
Avatar
lekto 2009-06-04, 16:48
pedobear maczał w tym palce ^^
Zgłoś
Avatar
DMN 2009-06-04, 17:16
Jak ktoś coś o brudasach dopierdolił to sie mało nie pobeczeliście, a jak ktoś religii broni to już kurwa z nożami
Zgłoś
Avatar
E................e 2009-06-04, 17:19
DMN napisał/a:

Jak ktoś coś o brudasach dopierdolił to sie mało nie pobeczeliście, a jak ktoś religii broni to już kurwa z nożami

hierarchia wartości
Zgłoś
Avatar
_S810 2009-06-04, 17:23 1
kurva o co kaman? mi ten gif też nie leży bo wierzę ale żeby robić takie halo? przewijasz dalej i śmiejsz się ze słoika w dupie i tyle... nie umiesz sobie wybrać co chcesz oglądać a czego nie? to forum jest od takich rzeczy i albo się z tym pogodzisz i oglądasz co nie obraża twojej "religii" albo robisz wypad. krótka piłka.
/poza tym Bogu i tak sie za takie rzeczy nie obraża bo ma poczucie humoru. wystarczy spojrzeć w lustro... ;P/
Zgłoś
Avatar
DMN 2009-06-04, 17:26
Ja tam do wierzących nic nie mam, do metali też nic, bo mi to koło dupy lata puki nie ingerują w moje życie, ale jak widze podejście moderatorów to mi sie rzygać chce. Nie hierarchia wartości, raczej brak równouprawnienia.
Zgłoś
Avatar
Centurion 2009-06-04, 17:33 4
Jest jakaś różnica między napisaniem "zajebię Cię brudasie/pedale" a głupim obrazkiem czy filmem który nie wszystkim leży. Zauważ że to ja dodałem filmik o metalach, gdzie robią z siebie idiotów chociaż sam słucham między innymi takiej muzyki. Czy jakiś katolik wrzucił tu jakiś śmieszny obrazek nabijający się ze swojej religii? Jakoś nie bardzo. Oni tylko umieją grozić i warczeć, gotowi zabić dla swojego Boga.
Przeraża mnie to ile nienawiści jest w religii.

To nie jest forum gdzie istnieje jakieś tabu czy poprawność polityczna. Tu istnieje wolność słowa, do momentu jak się nikogo nie obraża osobiście i nie grozi mu. Jak ktoś nie jest w stanie tego zrozumieć to powinien opuścić to forum niezwłocznie.
Zgłoś
Avatar
E................e 2009-06-04, 17:35
Centurion napisał/a:

Jest jakaś różnica między napisaniem "zajebię Cię brudasie/pedale" a głupim obrazkiem czy filmem który nie wszystkim leży. Zauważ że to ja dodałem filmik o metalach, gdzie robią z siebie idiotów chociaż sam słucham między innymi takiej muzyki. Czy jakiś katolik wrzucił tu jakiś śmieszny obrazek nabijający się ze swojej religii? Jakoś nie bardzo. Oni tylko umieją grozić i warczeć, gotowi zabić dla swojego Boga.
Przeraża mnie to ile nienawiści jest w religii.

To nie jest forum gdzie istnieje jakieś tabu czy poprawność polityczna. Tu istnieje wolność słowa, do momentu jak się nikogo nie obraża osobiście i nie grozi mu. Jak ktoś nie jest w stanie tego zrozumieć to powinien opuścić to forum niezwłocznie.



Dokładnie, może nie zareagowała bym w ten sposób gdyby koleś na "dzień dobry" od porównywania mnie z kupą gówna
Zgłoś
Avatar
DMN 2009-06-04, 17:41
Centurion, łatwo pisać takie rzeczy będąc ateistą bez ideałów, którego nie da się urazić inaczej niż osobiście...
Zgłoś
Avatar
OL3K 2009-06-04, 17:42
kurwa jak sie komus cos nie podoba to niech wypierdala z forum , nikt mu nie karze oglądać rzeczy znajdujących się tu . nie podoba sie to niech nie wchodzi i ma po chuju to forum a nie pierdoli i robi wielka afere

sam jestem osobą wierzącą ale mi nie przeszkadza ten rysunek . porpostu go nie skomentowałem .
Zgłoś
Avatar
Człapi 2009-06-04, 17:44
Centurion napisał/a:

To nie jest forum gdzie istnieje jakieś tabu czy poprawność polityczna. Tu istnieje wolność słowa, do momentu jak się nikogo nie obraża osobiście i nie grozi mu. Jak ktoś nie jest w stanie tego zrozumieć to powinien opuścić to forum niezwłocznie.



Można by to na głównej pod tytułem strony dopisać- tak w ramach przypomnienia
Zgłoś
Avatar
DMN 2009-06-04, 17:45
pisząc osobiście miałem na myśli wprost, bezpośrednio
OL3K2 napisał/a:

kurwa jak sie komus cos nie podoba to niech wypierdala z forum , nikt mu nie karze oglądać rzeczy znajdujących się tu . nie podoba sie to niech nie wchodzi i ma po chuju to forum a nie pierdoli i robi wielka afere

sam jestem osobą wierzącą ale mi nie przeszkadza ten rysunek . porpostu go nie skomentowałem .


Po 1: Pisząc takie rzeczy sam przeczysz swoim zasadom, jak ci sie nie podoba czyjsc komentarz, to go nie czytaj/ jw. wypierdalaj z forum, a tak przy okazji widać jaki wierzący z ciebie, na twoim miejscu nawet bym sie nie odzywal.
Zgłoś
Avatar
OL3K 2009-06-04, 17:47
ale jak sie tobie nie podobalo zdjecie to na ki chuj pisales komenta ???????
" jak ci sie nie podoba czyjsc komentarz, to go nie czytaj/ jw. "
jak Ci sie nie podoba jakis obrazek to go n ie komentuj !
Zgłoś
Avatar
Ąpisław 2009-06-04, 17:51 2
DMN napisał/a:

[...] a tak przy okazji widać jaki wierzący z ciebie, na twoim miejscu nawet bym sie nie odzywal.



Nie modli się, więc nie może zabrać głosu, kiedy mowa o Twoim bogu?

Zgłoś
Avatar
OL3K 2009-06-04, 17:54
DMN, chuj Tobie do tego czy jestem wierzący czy nie , bede chodzil do kosciola i modlil sie kiedy tylko b ede chcial , kiedy b ede mial na to ochote a nie jak bedzie mi ktos kazal to robic !!!!!!
a pozatym jak widzisz na sadisticu rozpierdolony leb jakiegos kolesia albo kolesia roztartego po asfalcie to dlaczego za nim nie placzesz ?? kurwa powiniennes sie za nim modlic skoro jestes " taki wierzący "
a tak w ogóle to co chciałeś pokażać pisząc swojego ktoregos tam posta ? chciałes wprowadzić zamęt na forum ??
Juz Centurion Tobie napisal ze jak sie Tobie cos nie podoba to nie wchodz na forum ( jednym slowem WYPIERDALAJ )
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie