18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Centurion 2009-06-04, 17:56 3
DMN, zauważ tylko jedną rzecz.

Przebywając na tej stronie jesteś świadomy tego co tu się może znaleźć. Przesiadując tutaj akceptujesz to. Jeśli Ci ta strona nie odpowiada po prostu zamykasz zakładkę i zapominasz o niej. Tak robią rozsądni ludzie. Tematyką forum jest czarny humor, czym jest czarny humor to powinieneś wiedzieć, jeśli nie poszukaj sobie na google. Zatem na tej stronie panują takie a nie inne zasady które ja ustaliłem.
Porównując - wchodzisz do mojego domu jako gość i musisz dostosować się do warunków tu panujących. Jeśli zaczniesz na siłe mi ten dom przemeblowywać lub obrażać jego mieszkańców to zostaniesz wyproszony.

Co do ideałów, oczywiście mam swoje tylko pewnie są bardziej przyziemne i życiowe niż Twoje, potrafie do nich podchodzić z dystansem, i napewno stanałbym w ich obronie wiedząć że sytuacja tego wymaga.
Zgłoś
Avatar
OL3K 2009-06-04, 17:56
i nie podnoś mi ciśnienia
Zgłoś
Avatar
studnia3 2009-06-04, 17:57
wyluzujcie już proszę, albo przejdzie do hydeparku czy czegos takiego. Na tym forum pelno rzeczy obrazajacych wiare jednych czy drugich itp. wiec po co ta dyskusja?
Zgłoś
Avatar
E................e 2009-06-04, 17:57
DMN napisał/a:

łatwo pisać takie rzeczy będąc ateistą bez ideałów

a co ma ateizm do braku ideałów ?
Zgłoś
Avatar
OL3K 2009-06-04, 18:00
czy kontynuacja tego tematu ma w ogóle sens ? chyba koles wyjebal z tego forum i juz po problemie
Zgłoś
Avatar
DMN 2009-06-04, 19:10
OL3K2 napisał/a:

DMN, kurwa powiniennes sie za nim modlic skoro jestes " taki wierzący "


A teraz w łeb się pierdolnij, może pomoże i weź zacytuj, gdzie napisałem, że wierze w twojego boga no co, kurwa? okazało się, że argumencik wyciągnięty z kapelusza? Chodziło mi tu o równość na forum, a nie o obronę wiary.
Centurion, wracając do porównania z domem, co to za gospodarz, który nie szanuje swoich gości wymagając od nich szacunku dla siebie? nazista?
Zgłoś
Avatar
Centurion 2009-06-04, 19:11
Cytat:

Centurion, wracając do porównania z domem, co to za gospodarz, który nie szanuje swoich gości wymagając od nich szacunku dla siebie? nazista?



Szanuje każdego kto zachowuje się rozsądnie.
Zgłoś
Avatar
DMN 2009-06-04, 19:13
Esne napisał/a:

a co ma ateizm do braku ideałów ?



Nie pisałem, że sprawy są ze sobą powiązane. Opisałem kolesia takim, na jakiego mi wygląda.
Zgłoś
Avatar
raging_quiet 2009-06-04, 20:42 2
3 oddechy i policzcie do 10
kochani )) spokojnie
Zgłoś
Avatar
sergio181988 2009-06-04, 21:09
nie liczy sie do 10 tylko od 10 w dół... Poniewaz do 10 w góre liczby rosną i podobno się potęguje bardziej napięcie...;D ale to tylko taka plotka o ktorej ktoś mi wspominał Sorry cent wlazłem Ci do chaty bez pukania
Zgłoś
Avatar
ParaSiTe_89 2009-06-04, 21:42
nie zdążyłem mu napisać "ssij pałe" :<
Zgłoś
Avatar
E................e 2009-06-05, 14:24
Zgłoś
Avatar
N................e 2009-06-05, 20:17
Przepraszam xD nie mogłam się opanować



I jeszcze to



I to

Zgłoś
Avatar
K................! 2009-06-20, 20:33
misiekdd napisał/a:

może troche zbyt dosadnie to powiedziałem ale wk****a mnie wyśmiewanie religii.



to chyba pomyliłeś forum,złotko. tutaj wkurwia pobożnosć

misiekdd napisał/a:

Gonić się wszyscy>pie***** to. możecie mnie blokować tymi marnymi ostrzeżeniami i tak tu nie pasuję! Nie jestem jeszcze tak bardzo zgorzkniały i nie muszę śmiać się z innych żeby poprawić sobie samoocenę. Nie próbujcie usuwać mi konta. Sam to zrobię z wielką przyjemnością. Księdzem nie jestem ale nosze w sobie wiarę i nikt tego nie zmieni...



Hahahaha To wypie*dalaj stąd, jeżeli sam widzisz, że nie pasujesz...Osłabiają mnie tacy ludzie...
Zgłoś
Avatar
ghaand 2009-06-21, 16:45
Baunsuj dziwko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie