18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Polnischefuhrer 2012-11-21, 0:10
jacekmatys napisał/a:

kiedyś nie było ultra super kurwachujwijakich odżywek,

Obrazek

Obrazek

a teraz co??

ObrazekObrazek



ale były sterydy , sam Arnold Schwarzenegger przyznał się że je brał
Zgłoś
Avatar
markop4321 2012-11-21, 0:13
A ja tam szanuje gościa nic do niego nie mam, Oprócz tego że jakaś małpa spiewa w radiu.
Zgłoś
Avatar
Next010 2012-11-21, 0:14
Pozytywny chłopak takie podejście lubię ale niestety strasznie kaleczy te ćwiczenie na triceps. Zapał jest teraz jeszcze trochę techniki bo każdy się uczy a na wszystkim nie można się znać .
Zgłoś
Avatar
fejzez 2012-11-21, 0:15
kocham ludzi którzy nie mają pojęcia na dany temat jak ten pan na filmiku ale chuj próbuje edukować.
Taką "muskulaturę" jaką on ma to można bez problemowo osiągnąć robiąc same pompki i podciąganie na drążku i to w 3x krótszym czasie. podsumowując
Zgłoś
Avatar
PaulBZWNGR 2012-11-21, 0:22
Na siłownię nie chodzi, to nie ma jak podpatrzeć bardziej doświadczonych...

Może Sadistic powinien się złożyć na lustro dla niego? Niech widzi, jak pokracznie robi ćwiczenia i niech pracuje nad techniką chłopak
Zgłoś
Avatar
Bugini 2012-11-21, 0:25
JedzMojLagier napisał/a:

nie jest mistrzem techniki i pewnie nie wie co to znaczy plan treningowy, dieta i ogolne rozeznianie cwiczen na dane partie miesniowe itp. itd. dletego po 3 latach treningu wyglada jak emo 15 latek po chemioterapii


Dla mnie tak nie wygląda, nie stać go na siłkę ale typ ćwiczy, radzi i się nie wozi, wrzuć swoją sylwetkę i zobaczymy czy masz o czym gadać
Zgłoś
Avatar
midnightc 2012-11-21, 0:40
Next010 napisał/a:

Pozytywny chłopak takie podejście lubię ale niestety strasznie kaleczy te ćwiczenie na triceps. Zapał jest teraz jeszcze trochę techniki bo każdy się uczy a na wszystkim nie można się znać .



Kaleczy, bo ciężar za duży, nie ma siły i zamiast pracować tricepsem "wyrzuca" z barku. Zamiast się popisywać, to powinien powolutku, na mniejszych obciążeniach i dokładnie pełne ruchy wykonywać, a nie szarpie się jak małpa na huśtawce.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-11-21, 0:41
3 lata na siłowni???? Chyba lustra polerował
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-11-21, 0:46 1
Nie każdy ma zajebistą genetykę... Inny zrobi coś w 10 lat, a drugi to samo w 5.
Zgłoś
Avatar
lie 2012-11-21, 1:00 1
Bardzo fajny typ, szacunek!
Zgłoś
Avatar
bovski 2012-11-21, 1:02
@Problem wiadomo,tak jak ludzie wyżej pisali: fajnie,że się stara, fajnie,że robi coś zamiast siedzieć przed kompem i hejtować ludzi wyglądających lepiej. Spoko,że chce swoją pasją podzielić się z innymi. A kiepskie jest to,że chyba żadna choroba nie usprawiedliwia źle wykonywanych ćwiczeń czy braku wiedzy w temacie który się porusza: mam na myśli tę rzekomą szkodliwość odżywek.
Zgłoś
Avatar
riczardson 2012-11-21, 1:05 3
Nie pierdolcie głupot, chłopak się stara i coś robi i to jest ważne... Mam kumpla po chemii, przejebana sprawa, psychicznie się podnieść po takich przeżyciach jest ciężko. Opamiętajcie się ludzie.
Zgłoś
Avatar
Problem 2012-11-21, 1:24 3
No ale co z tego ze nie potrafi robic profesjonalnie tych cwiczen, robi to co lubi, jak lubi i nikt mu tego nie zabroni..
Widac ze nie wychowal sie w rodzinie, gdzies Mamusia i Tatus, dawali mu co tydzien wyplate nie jednego "zwyklego" czlowieka. Wychowal sie pewnie na ulicy gdzie dzieja sie rozne rzeczy. Oby nie biegal z nozem w przyszlosci i nie robil komus krzywdy.

W dodatku, nikt nie wie na co chorowal/choruje.

Z reszta, robi to na co go stac.. Jezeli uwazacie ze chlopak nie odnajduje sie w tym sporcie, to niech mu kur.wa ktos zafunduje np. Crossa, rajdowke, narty, snowboard, czy inny sprzet, moze w ktoryms sporcie ma zaje.bisty talent...( do tych co rozumieja przeslanie).

Edit // Masz racje z tymi odzywkami, ale tutaj moje zdanie jest takie, ze nasluchal sie "rowiesnikow" i poprostu plecie dalej glupoty, z tym sie zgodze. W sumie to mi sie wydaje, ze to poprostu jest uboga wersja filmiku w ktorym ktos pokazuje, ze trzeba robic to co sie lubi, nie patrzec na nic, walczyc z problemami. Kij wie jak to rozumiec juz. Troche sie wku.rwilem i nie dokonca pisze to co chce

Edit2 // @bovski - co do usprawiedliwiania zlych ciwczen chorobami, tu sie nie zgodze, poniewaz znam osobe, ktora mimo zaniku miesni, stara sie cwiczyc jak moze, zeby nie stracic tego co ma w tym momencie. Rozne sa choroby, Nie wiemy czy ma raka, czy inne badziewie. Napewno znalazloby sie stos chorob, ktore uniemozliwiaja prawidlowe wykonywanie kulturystyki.
Zgłoś
Avatar
dizzydom 2012-11-21, 1:33
on przez te 3 lata chyba co trening jebał się w głowę jak zarzucał ten hantel do tricepsa
Zgłoś
Avatar
R................y 2012-11-21, 1:37
Siłka w piwnicy ! Stare dobre czasy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie