18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Ponury Knur 2013-01-22, 15:48 8
Rottensparrow napisał/a:



ale mam z ciebie darcie napinaczu, szkoda że jesteś taki płytki intelektualnie



Co ma moja głębia intelektualna do tego że rzucasz na sb frazesami a jak się ciebie zapyta o argumenty do nich to zaczynasz mruczeć że jest się lewakiem, plebsem i pospólstwem i nic po za tym. Chciałbym abyś napisał argumenty popierające głoszoną przez ciebie ideologię. A ty nic poza inwektywami powiedzieć nie potrafisz więc nie wiem kto reprezentuje sobą dno intelektualne.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-01-22, 15:51 1
Patrząc na te kolorki przyznam się, że nie miałem pojęcia że Hitler samoopalacza używał...
Zgłoś
Avatar
RainbowDash 2013-01-22, 16:01
".. od jego dobrej, prawdziwej strony"
śmiechłem...
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-01-22, 16:18
Ponury Knur napisał/a:



Co ma moja głębia intelektualna do tego że rzucasz na sb frazesami a jak się ciebie zapyta o argumenty do nich to zaczynasz mruczeć że jest się lewakiem, plebsem i pospólstwem i nic po za tym. Chciałbym abyś napisał argumenty popierające głoszoną przez ciebie ideologię. A ty nic poza inwektywami powiedzieć nie potrafisz więc nie wiem kto reprezentuje sobą dno intelektualne.



No ma dużo, ale skoro tego nie jesteś w stanie zauważyć to masz problemy z logicznym myśleniem
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2013-01-22, 16:24 4
Rottensparrow napisał/a:



No ma dużo, ale skoro tego nie jesteś w stanie zauważyć to masz problemy z logicznym myśleniem



Czyli dalej nic nie potrafisz powiedzieć konstruktywnego poza obelgami i inwektywami. Szkoda, zaprzestań rzucania frazesów jeśli nawet nie potrafisz ich argumentować.
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-01-22, 17:17 4
Ponury Knur napisał/a:



Czyli dalej nic nie potrafisz powiedzieć konstruktywnego poza obelgami i inwektywami. Szkoda, zaprzestań rzucania frazesów jeśli nawet nie potrafisz ich argumentować.



Przecież cie nie obrażam, oczywiście ty na ten swój chłopski rozum wszystko postrzegasz jako atak
Zgłoś
Avatar
ssebek777 2013-01-22, 17:25 1
Na pewno nie będzie mi żal tego skur******
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-01-22, 17:26 10
Stary, poczciwy i dobroduszny Adi. Leci duże piwo!
Zgłoś
Avatar
jaro1 2013-01-22, 17:40 9
zaraz pewnie usuną bo to pojebany kraj jak byś wrzucił Stalina to nic by nie zrobili
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-01-22, 17:54 3
Dla mnie opis ma wydźwięk ironiczny. Pewnie się nie mylę....ale Ponury Knur mnie naprostuje wtedy.
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2013-01-22, 18:51 3
Dudeczek napisał/a:

Dla mnie opis ma wydźwięk ironiczny. Pewnie się nie mylę....ale Ponury Knur mnie naprostuje wtedy.



nie ma wydźwięku ironicznego. Wcześniej gość wpadł na sb i pierniczył coś o rasie panów itp. smuty,zainteresowała mnie co wie na ten temat i jakie ma argumenty co do swojej ideologii na co przeczytałem że jestem plebsem i lewakiem. Dla mnie może być wyznawcą latającego potwora spaghetti.Tylko chciałbym wiedzieć czy gość wie o czym mówi czy pierdoli aby pierdolić a tu widać przykład typowego pozera który boi się konfrontacji i nie posiada żadnych argumentów. Wstyd dla wszystkich nazi tego świat bo gość nie potrafi się obronić.
Zgłoś
Avatar
daf098 2013-01-22, 19:46 4
Rottensparrow napisał/a:

Film ukazujący Fuhrera od jego dobrej, prawdziwej strony. Pozdrawiam



zrób coś pożytecznego i idź w ślady swego wodza
Zgłoś
Avatar
Gift3232 2013-01-22, 20:53 2
wzruszyłem się, film jest wspaniały, wujek Adi... żałuje że nie żyje... takich wspaniałych ludzi jak on już nie ma na tym świecie ... na zawsze w naszych sercach <3
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-01-22, 20:53 3
Ehh... Adi jak zwykle na propsach. A jak ja wrzuciłem avatara z sierpem i młotem na białym tle (patrz niżej) to mi go wyjebano, bo tak! To jest takie niepoprawne politycznie!

Zgłoś
Avatar
mlynaros 2013-01-22, 20:53
Za wujka zawsze piwo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie