18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
Avatar
xDSx 2013-04-19, 7:18
pumba napisał/a:



No prze typ z niego. Rozjebał nam pół kraju i wymordował miliony ludzi. Sorry, ale musiałem spiąć dupe, bo wkurza mnie takie pierdolenie.



Rozjebał pół kraju... Ciekawa sprawa szczególnie jeśli chodzi o tory i drogi, nie jestem do końca pewny informacji ale jeśli dobrze kojarzę to plany autostrad mamy jeszcze po nim
Więc pompuj rower dla szatana, Hitler był w pyte !!!
Zgłoś
Avatar
sinjids 2013-04-19, 7:59
pumba napisał/a:



No prze typ z niego. Rozjebał nam pół kraju i wymordował miliony ludzi. Sorry, ale musiałem spiąć dupe, bo wkurza mnie takie pierdolenie.



Mimo wszystko zapisał się wielkimi literami na kartach historii. Haniebnymi, prawda. Lecz wielkimi.
Zgłoś
Avatar
piotrekpiotrek 2013-04-19, 8:01
Tusk to taki współczesny Adolf, w tym że na większą skale prowadzi rozbiór Polski
Zgłoś
Avatar
togi 2013-04-19, 8:33 2
pumba napisał/a:



No prze typ z niego. Rozjebał nam pół kraju i wymordował miliony ludzi. Sorry, ale musiałem spiąć dupe, bo wkurza mnie takie pierdolenie.



Gdybyśmy mu nie odmówili pomocy to by tego nie zrobił i historia Polski była by całkiem inna - podejrzewa że lepsza. Poucz się matołku troszkę historii, a będziesz wiedział o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
Leginek 2013-04-19, 8:56
Kurwa autor tematu jest bezlitosny ... Zwaliłem wcześniej :c
Zgłoś
Avatar
Nikloon666 2013-04-19, 10:57
Tak płaczecie na inne kraje,a tak patrząc na historie to Polacy najczęściej sami siebie zdradzali dla własnych korzyści i spierdalali z kraju (lekcja historii: Szczęsny Potocki, Ksawery Branicki i Seweryn Rzewuski sami przyszli do Katarzyny II się rozjebać na konstytucje 3 maja i sfałszowali jej datę,co dało pretekst na zaatakowanie Polski,Druga sprawa to taka że podczas 2 wojny światowej Polacy mieli od zajebania Volksdeutsche'ów i zamiast się wspierać wzajemnie to się dali wyjebać(gdyby nie ruskie to byśmy po piździe dostali)
Zgłoś
Avatar
Rzeziu 2013-04-19, 11:03
Gość to z niego moze nie byl, ale kurwy mial na najwyzszym poziomie
Zgłoś
Avatar
sebbar1991 2013-04-19, 12:37
Gdyby nie on to nasz kraj byłby zaj****y żydami, i wcale nie było by dobrze. Spójrzcie na to logicznie!
Zgłoś
Avatar
pumba 2013-04-19, 12:50 1
Rottensparrow napisał/a:



Od kiedy żydzi to ludzie ?



O Polakach nie słyszałeś? A swoją drogą, żydzi którzy walczyli np. w powstaniu warszawskim, czy ogólnie o wolną Polskę są dla mnie takimi samymi ludźmi jak każdy inny.

togi napisał/a:



Gdybyśmy mu nie odmówili pomocy to by tego nie zrobił i historia Polski była by całkiem inna - podejrzewa że lepsza. Poucz się matołku troszkę historii, a będziesz wiedział o co chodzi.



O narodach słowiańskich Hitler wypowiadał się jako o podludziach, którzy mieli służyć rasie aryjskiej. Pomoglibyśmy mu w wojnie, a potem zrobiłby sobie z nas przydupasów. Fakt alianci nas wyruchali, ale moim zdaniem lepiej było układać się z nimi niż ze zbrodniarzami. Nie wyzywaj ludzi od matołów, bo każdy ma prawo do innego zdania.
Zgłoś
Avatar
antym 2013-04-19, 13:40 2
pumba napisał/a:



No prze typ z niego. Rozjebał nam pół kraju i wymordował miliony ludzi. Sorry, ale musiałem spiąć dupe, bo wkurza mnie takie pierdolenie.



Mnie też wkurza twoje pierdolenie.
Zgłoś
Avatar
baranqu 2013-04-19, 16:02
Pomyslcie, ze moze gdyby nie on to Polska mogla by byc panstwem zydowskim. Nie zebym popieral takie okrutne traktowanie czlowieka ;;
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-04-19, 18:41
spinajcie dalej dupska , zrobil co zrobil ale nie bylo jeszcze i dlugo nie bedzie takiego oratora i meza narodu jakim byl dla niemiec .
Zgłoś
Avatar
Frezee88 2013-04-19, 18:43
pumba napisał/a:



No prze typ z niego. Rozjebał nam pół kraju i wymordował miliony ludzi. Sorry, ale musiałem spiąć dupe, bo wkurza mnie takie pierdolenie.



Może nie był "gość" ale pierdolenie że rozjebał pół Polski to nie powinieneś kierować do niego tylko do Tuska. Za hitlera podatek dla polaka wynosił 49%, Za tuska blisko 80% hehe
Policz podatek od dochodu dodaj podatek od codziennych zakupow, wyzywienie ciuchy itd przez akcyzy na paliwo 50%, papierosy alkohol i inne... Szczerze? zyjemy dzis w gettcie stworzonym przez tuska.
Zgłoś
Avatar
pizdacznica 2013-04-21, 1:09
pumba napisał/a:



No prze typ z niego. Rozjebał nam pół kraju i wymordował miliony ludzi. Sorry, ale musiałem spiąć dupe, bo wkurza mnie takie pierdolenie.



On ? sam ?

Mnie też wkurza takie jebane polaczkowe pierdolenie -.-

Zgłoś