18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Adrenalina
~_Yarko_ • 2021-10-16, 14:53
Baszkiria.




Złamana noga, oraz złamania otwarte obu rąk.

Żródło
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-10-16, 14:58 4
Tobie Yarko to zawsze piwo dam za rozsadek z ilościami. Stara, dobra szkoła,
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2021-10-16, 15:16 5
Kurwa nigdy nie zrozumiem tego zjebania umysłowego. Jedzie rozpędzone auto i babka je zauważa, to zamiast się cofnąć albo nawet zatrzymać, bo to by wystarczyło to po co? Przecież lepiej się wpierdolić mu pod koła
Zgłoś
Avatar
NILE75 2021-10-16, 15:49 1
Wypadek zacny jak również podkład muzyczny. Miodzio.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Latarski 2021-10-16, 15:52 24
Tobiahus96 napisał/a:

Kurwa nigdy nie zrozumiem tego zjebania umysłowego. Jedzie rozpędzone auto i babka je zauważa, to zamiast się cofnąć albo nawet zatrzymać, bo to by wystarczyło to po co? Przecież lepiej się wpierdolić mu pod koła



A ja nigdy nie zrozumiem TEGO ZJEBANIA UMYSŁOWEGO, że ktoś zapierdala tak szybko w pobliżu przejścia dla pieszych!
Zgłoś
Avatar
Piorro 2021-10-16, 16:20 5
Chuj tam ,ale ruchu nie blokował.
Zgłoś
Avatar
budgie73 2021-10-16, 16:46 4
Odleciała niczym Gilmour w Pompejach.
Zgłoś
Avatar
C................n 2021-10-16, 17:13 1
Oczywiście skodziarz - ewolucyjny następca paraolimpijczyków i ślepych szachistów.
Zgłoś
Avatar
DeathStroke 2021-10-16, 17:51
Noga złamana a wciąż daje rade odejść, mmm, adrenalinka
Zgłoś
Avatar
Papież69 2021-10-16, 18:43
Halman napisał/a:

Tobie Yarko to zawsze piwo dam za rozsadek z ilościami. Stara, dobra szkoła,



Musisz mieć interesujące życie.
Zgłoś
Avatar
Namex 2021-10-17, 0:20 2
Krzysztof_Latarski napisał/a:

A ja nigdy nie zrozumiem TEGO ZJEBANIA UMYSŁOWEGO, że ktoś zapierdala tak szybko w pobliżu przejścia dla pieszych!



A ja nie rozumiem jak mozna nie patrzec na droge jak przechodzi sie na pasach. Ten zjeb doslownie odwraca leb i zaczyna gapic sie w inna strone, pomimo bycia w polowie drogi na pasach. A potem niespodzianka bo jakis zjeb na drodze jechal za szybko.
Do tego zamiast do tyl odskoczyc, gdzie juz mial oslone jako tako. To zaczal biec do przodu. Tutaj 80% spierdolenia po stronie przechodnia i 20% po stronie kolesia co jechal po prostu szybko
Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2021-10-17, 8:44 1
Namex napisał/a:

A ja nie rozumiem jak mozna nie patrzec na droge jak przechodzi sie na pasach. Ten zjeb doslownie odwraca leb i zaczyna gapic sie w inna strone, pomimo bycia w polowie drogi na pasach. A potem niespodzianka bo jakis zjeb na drodze jechal za szybko.
Do tego zamiast do tyl odskoczyc, gdzie juz mial oslone jako tako. To zaczal biec do przodu. Tutaj 80% spierdolenia po stronie przechodnia i 20% po stronie kolesia co jechal po prostu szybko



Debilu nie widzisz że go przepuszcza ktoś? Jesteś aż tak ograniczony umysłowo? Typ powinien się zatrzymać tym bardziej że przejście oznakowane.
Zgłoś
Avatar
TomRar 2021-10-17, 10:16 1
Namex napisał/a:

A ja nie rozumiem jak mozna nie patrzec na droge jak przechodzi sie na pasach. Ten zjeb doslownie odwraca leb i zaczyna gapic sie w inna strone, pomimo bycia w polowie drogi na pasach. A potem niespodzianka bo jakis zjeb na drodze jechal za szybko.
Do tego zamiast do tyl odskoczyc, gdzie juz mial oslone jako tako. To zaczal biec do przodu. Tutaj 80% spierdolenia po stronie przechodnia i 20% po stronie kolesia co jechal po prostu szybko



No debil Koleś nie jechał "po prostu szybko", bo prędkość nie ma tutaj nic do rzeczy. Koleś omijał pojazd, który się zatrzymał na sąsiednim pasie - spierdolenie umysłowe. A teraz się zastanów, jeśli przez pasy będzie przechodzić 100 letnia babcia z demencją i wszystkimi możliwymi chorobami, która pamięta jedynie wozy drabiniaste to kto będzie bardziej zjebany? Babcia, która nie wie, że jak jedno auto się zatrzyma to drugie niekoniecznie, a nawet jakby wiedziała to by zapomniała, czy kierowca debil pierdolony, który widzi, że auto się zatrzymało i myśli "no pewnie się zepsuł akurat przed przejściem", albo w ogóle nie myśli, bo przecież jego pas jest wolny.
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2021-10-17, 13:44
Tobiahus96 napisał/a:

Kurwa nigdy nie zrozumiem tego zjebania umysłowego. Jedzie rozpędzone auto i babka je zauważa, to zamiast się cofnąć albo nawet zatrzymać, bo to by wystarczyło to po co? Przecież lepiej się wpierdolić mu pod koła



Od dawna pewnie już planował samobójstwo, więc kierowca chciał mu tylko pomóc
Zgłoś