18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Afera multipleksowa
mjolnir • 2012-05-28, 11:07
Ciekawy materiał o POlskich mediach.
Od razu podkreślam że nie jestem moherem ani wielbicielem pis-u.
Zgłoś
Avatar
pedzel 2012-05-28, 23:40
Władza polega na poniżaniu i na zadawaniu bólu. Władza oznacza rozrywanie umysłów na strzępy i składanie ich ponownie według obranego przez siebie modelu

Opis: nauki O'Briena.

George Orwell, "Rok 1984"
Zgłoś
Avatar
mewta 2012-05-29, 0:00
powiem krótko cała prawda robie na smieciowej a o prace starałem sie w chuj długo poilska jest zjebana była i bedzie zjebana
Zgłoś
Avatar
venomizzy 2012-05-29, 3:49
Albo robicie jakiś przewrót, obalacie PO, albo spierdalać z tymi nudnymi filmami. DOSKONALE WIEM JAK MAMY PRZESRANE! Nie chcę , żeby mi to jeszcze udowadniano jakimiś zasranymi filmikami.
Zgłoś
Avatar
denonus 2012-05-29, 7:30
tak zgadzam sie ale trwam to GÓWNO
Zgłoś
Avatar
easy90 2012-05-29, 8:13
Co za pierdolona hipokryzja.
Zgłoś
Avatar
Piotrek-nl 2012-05-29, 9:11 1
Najwyższy czas by można było wstawiać antypiwo.
Tak, żeby propagandowe spoty PiS-u czy PO, czy może nawet Palikota nie miały szansy tutaj błyskać.
Zgłoś
Avatar
pawel789 2012-05-29, 10:56
nie zabieram głosu na Sadisticu, ale muszę przyznać, że naprawdę trafiają się tu ludzie mądrzy a nie tylko MONDŻY .
Zgłoś
Avatar
Orissa 2012-05-29, 15:17
Pierwsze sekundy: benzyna po 6 ZŁOTY - i już jest śmiesznie
Zgłoś
Avatar
bnq2 2012-05-29, 20:13 1
na każde miejsce w każdym muxie był przetarg. rydzyk do niego nie stanoł bo stwierdził że miejsce mu sie po prostu należy, po wyprzedaniu miejsca w multipleksach nagle wielkie kurwa halo gdyby tak jak wszyscy wzioł sie do przetargu i normalnie wykupił miejsce to było by trWam na platformach cyfrowych ;p teraz niech ssie pałe ;p pozdrawiem (ps. buduje DVB-T co nieco wiem)
Zgłoś
Avatar
Baltazar.G 2012-05-29, 23:15
@pavel666 i tak trzymaj. Bo jak to powiedział kiedyś mądry człowiek o szczerych intencjach "Normalność nie jest kwestią statystyki."*

*George Orwell
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-05-30, 8:04
charliegreen napisał/a:

- Galopują podatki? - i tak mamy niższe niż Litwa, Łotwa, Czechy czy Węgry, nie mówiąc już o zamożniejszych państwach
- Rosną ceny(w tym paliwo)? - chcemy być przecież w Europie. Gdyby nie ona to bylibyśmy zacofani jak Ukraina. I tak mamy tańsze paliwo niż sąsiedzi.
- Nie ma sieci dróg? - pobiliśmy europejski rekord w ilości jednoczesnej budowy odcinków dróg. Takich inwestycji nie można wykonać w 2-3 lata. Na to potrzeba 10 i więcej lat. Za 2 lata będziemy mieli najważniejsze obwodnice, autostrady i ekspresówki.
- Fotoradary? - Ponoć niedługo ma być tak, że mogą być tylko te z wkładem w środku, a resztę gminy mają usunąć. Taki wkład kosztuje bardzo dużo, więc prędzej zbankrutują niż uzupełnia wszystkie skrzynki.
- TV TRWAM? Oni mają wystarczająca ilość kasy na wszystko. Tylko nieopodatkowaną z datków, więc nie mogą jej wykazać. Niech przestaną kraść i zaczną rozliczać się jak reszta obywateli to nikt nie będzie miał zarzutów do ich telewizji.

P.S. Nie jestem za żadną z partii, ale w wyborach głosuje przeciwko PiS. Czyli PO:)





indoktrynacja działa jak widać
Zgłoś
Avatar
Y2h1amNpd2R1cGU 2013-02-25, 22:34
albo to jeden z indoktrynujacych, tak czy siak
Zgłoś