18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Afera multipleksowa
mjolnir • 2012-05-28, 11:07
Ciekawy materiał o POlskich mediach.
Od razu podkreślam że nie jestem moherem ani wielbicielem pis-u.
Zgłoś
Avatar
gregor40 2012-05-28, 18:22
Jakoś 100% z moich bliższych i dalszych znajomych poniżej 30 ma pracę... Ciekawe...
Zgłoś
Avatar
RHminus 2012-05-28, 18:46 1
Cytat:

że nie i ch*j, bo to banda upośledzonych intelektualnie dewotów, z jednym z większych w Polsce cwaniaków na czele. A to, że w telewizji dominuje głupawa rozrywka, to już wina społeczeństwa, które te j***ne bzdury ogląda.



To wszystko?? Skończyłeś? to zrób siusiu i idź spać.

Cytat:

Jakoś 100% z moich bliższych i dalszych znajomych poniżej 30 ma pracę... Ciekawe...



I?? co z tego wynika?? Świadomość typu "ja tutejszy", milcz bo się kompromitujesz.

Cytat:

Nie pie**olcie mi, że bezrobocie do 34 roku życia wynosi ponad 50%. W takim razie ja się chyba k***a obracam w tych drugich, luksusowych 50.



Kolejny który nie przekracza poziomem inteligencji przeciętnego ogórka, ludzie, na jakiej planecie wy żyjecie, że oceniacie sytuację całego społeczeństwa na swoim przykładzie, jak kurwa ciemnym trzeba być by w ten sposób myśleć... no ja pierdolę, co za daremne typy.
Zgłoś
Avatar
sm 2012-05-28, 19:58
kolejny cudowny pomysl
tokfm.pl/Tokfm/1,103085,11815706,PO_proponuje__Mamy_jezdzic_wolniej_i_...
Zgłoś
Avatar
TTszpan 2012-05-28, 20:02
@Wdr

po Twojej wypowiedzi i ilości wulgaryzmów widać że należysz do śmietanki młodego społeczeństwa.
analizowałbym każde Twoje zdanie ale szkoda czasu skoro Cię nie interesuje TV TRWAM to po co w ogóle się wypowiadasz w tej kwestii bladego pojęcia nie masz ale za to TVN jest przepełnione prawdą miłością uczciwością (popukaj się po głowie). jeżeli chodzi o kościoły marmurowe to co Ci przeszkadzają? są budowane z pieniędzy wiernych. proste nie chcesz nie dajesz na to kasy i tyle. lepiej dawać z podatków na autostrady które nie są dokończone i są chlubą euro. każdy może wierzyć w co chce jak już kiedyś pisałem nawet w CZAJNIK BEZPRZEWODOWY i nawet jak znajdziesz wiernych - głupich postaw mu dom - świątynie. historii za grosz nie znasz i znać nie będziesz bo nasz rząd wycofuje lekcje Historii a jak wiadomo to religia zawsze mieszała się w politykę, chociażby Mieszko I i chrzest polski który zapoczątkował religijno-polityczne interesy.
jesteś prostym człowiekiem
Bóg Ci wybaczy
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-05-28, 20:02 1
Cytat:


Kolejny który nie przekracza poziomem inteligencji przeciętnego ogórka, ludzie, na jakiej planecie wy żyjecie, że oceniacie sytuację całego społeczeństwa na swoim przykładzie, jak kurwa ciemnym trzeba być by w ten sposób myśleć... no ja pierdolę, co za daremne typy.



A jak ma oceniać baranie? Właśnie ocenianie na podstawie sytuacji swojej i swoich znajomych, sąsiadów da nam relatywnie wiarygodną ocenę sytuacji. Rozumiem, że jak podadzą w mediach czy innym gównie(takim jak ten filmik), że 100% Polaków nie umie czytać to dalej będziesz wierzył w taką populistyczną gadkę?

Co do filmiku to oczywiście nie ma nic wspomniane o tym, że średnia oglądalność TRWAM w styczniu i lutym wyniosła ok. 5,7 tys. widzów na minutę a takie Polo TV 15 tys. widzów na minutę.
Dostęp do telewizji TRWAM ma 99% Polaków, więc przestańcie kurwa z tą gadką na temat walce o wolność słowa.
Zgłoś
Avatar
Kine 2012-05-28, 20:23
Zjednoczmy sie, w góre filce, zróbmy przewrót i załóżmy Sadolandie, gdzie wypadki są krwawe a wódka tania, gdzie kobiety mają penisy a chłopy gwoździe w jajach!
Zgłoś
Avatar
RHminus 2012-05-28, 20:32
Cytat:

A jak ma oceniać baranie? Właśnie ocenianie na podstawie sytuacji swojej i swoich znajomych, sąsiadów da nam relatywnie wiarygodną ocenę sytuacji. Rozumiem, że jak podadzą w mediach czy innym gównie(takim jak ten filmik), że 100% Polaków nie umie czytać to dalej będziesz wierzył w taką populistyczną gadkę?



Po pierwsze, per "baranie" to może do ciebie w twoim domu się odzywają, więc uważaj na słowa dzieciaczku. Ocenianie na podstawie sytuacji znajomych jako relatywnie wiarygodne oddanie sytuacji w całym kraju? No coś ci się poprzestawiało, albo też za mało używasz mocy przerobowej swojego rozumku, oj nie popisałeś się.
Na tej podstawie możesz oceniać sytuację [dot. zatrudnienia, warunków bytowych] w sakli lokalnej a nie krajowej, proste jak budowa cepa (no, widzę że chyba nie bardzo). [dodać należy że niekiedy nawet w sakli lokalnej w dosyć zawężonym sensie].

Cytat:

że 100% Polaków nie umie czytać to dalej będziesz wierzył w taką populistyczną gadkę?


Idiotyczny przykład, nawet nie chce mi się jakkolwiek na to odpowiadać, wysil się na coś mądrzejszego.

Cytat:

Co do filmiku to oczywiście nie ma nic wspomniane o tym, że średnia oglądalność TRWAM w styczniu i lutym wyniosła ok. 5,7 tys. widzów na minutę a takie Polo TV 15 tys. widzów na minutę.
Dostęp do telewizji TRWAM ma 99% Polaków, więc przestańcie k***a z tą gadką na temat walce o wolność słowa.



Nie broniąc TV TRWAM powiem, co z tego jaką ma oglądalność, jest to stacja która potrafi się utrzymać, więc co wynika z twojej analizy i porównania oglądalności?!? Nic! Więc daj spokój....

Cytat:

więc przestańcie k***a z tą gadką na temat walce o wolność słowa.


....i kładźcie chuja na tępych reporterów TVNu którzy (rzeczywiście) prowokują ludzi którzy im się nie podobają, by później pokazać jak ci są agresywni. To też jest kurwa element manipulacji, o to chodzi, dzieciaczku.
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-05-28, 20:54 3
RHminus napisał/a:



Nie broniąc TV TRWAM powiem, co z tego jaką ma oglądalność, jest to stacja która potrafi się utrzymać, więc co wynika z twojej analizy i porównania oglądalności?!? Nic! Więc daj spokój....

....i kładźcie chuja na tępych reporterów TVNu którzy (rzeczywiście) prowokują ludzi którzy im się nie podobają, by później pokazać jak ci są agresywni. To też jest kurwa element manipulacji, o to chodzi, dzieciaczku.



Czemu wy uważacie że, wszyscy Polacy chcą oglądać telewizję trwam? Sprawa na multipleksie jest jasna płacisz(10mln rocznie lub miesięcznie) i masz. Rydzyk nie chciał płacić więc wymyślił walkę w "obronie słowa". Kaczyński i Ziobro walczą o wyborców rydzyka. Jak O.D. będzie chciał zwolnić z podatku błaznów to wiadomo za co panowie się przebiorą.
Zapamiętajcie raz na zawsze. Każda gazeta czy telewizja ma poglądy polityczne takie jakie są poglądy właściciela. Taki TVN ma poglądy lewicowe a nie centroprawicowe jak większość tutaj sądzi.
Zgłoś
Avatar
RHminus 2012-05-28, 21:17
Cytat:

Czemu wy uważacie że, wszyscy Polacy chcą oglądać telewizję trwam? Sprawa na multipleksie jest jasna płacisz(10mln rocznie lub miesięcznie) i masz.



Niebałdzo.

Cytat:

Zapamiętajcie raz na zawsze. Każda gazeta czy telewizja ma poglądy polityczne takie jakie są poglądy właściciela.



Żadna nowość, ale dlaczego taki Wiesiek może klepać swoje a inny już nie ma prawa (bo ma inne poglądy, nawet jeżeli są niemiłosiernie "chujowe" [czyli niepopularne wśród młodych, wykształconych i z wielkich miast], to nadal powinien mieć to prawo)
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-05-28, 21:22 1
Jeżeli przestrzeganie zasad/reguł/przepisów jest prześladowaniem to 6 mld ludzi powinno poprosić o azyl polityczny.

A co płacenia za drugi kierunek studiów to w Wielkiej Brytanii muszą płacić za pierwszy...
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-05-28, 21:44 3
Cytat:


Nie broniąc TV TRWAM powiem, co z tego jaką ma oglądalność, jest to stacja która potrafi się utrzymać, więc co wynika z twojej analizy i porównania oglądalności?!? Nic! Więc daj spokój....



Potrafi się utrzymać? To chyba ci się coś poprzestawiało, bo stacja wykazuje straty. Emerytury babć nie wystarczą.

Cytat:


Żadna nowość, ale dlaczego taki Wiesiek może klepać swoje a inny już nie ma prawa (bo ma inne poglądy, nawet jeżeli są niemiłosiernie "chujowe" [czyli niepopularne wśród młodych, wykształconych i z wielkich miast], to nadal powinien mieć to prawo)



Aha czyli jeżeli jakaś nierentowna stacja anarchistów zacznie się domagać miejsca na multipleksie na krzywy ryj to też mamy im dać.

Cytat:

Po pierwsze, per "baranie" to może do ciebie w twoim domu się odzywają,



Nazywam cie tak, jak na to zasługujesz ty i poziom twoich wypowiedzi.
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-05-28, 22:28 2
jeśli mam być szczery to cała telewizja jest zła prawda? jest to przedmiot do przekazu co masz kupić co jeść na kogo głosować na pokazywanie w pudełku jak to dobrze jest nie pokazując prawdy tak? jaka religia jest tą najlepszą dla człowieka i jego obecności na tej planecie skoro praktycznie wszystkiemu w co ma człowiek oddać swoją wiarę czemu ma zaufać w myśli że może to mu pomorze w życiu skoro ma świadomość że towarzyszą temu skandale zawiłości historyczne czy istnieje taka religia? skąd masz wiedzieć że żyjesz w prawdziwym świecie skoro dokoła Ciebie robią Cię w chuja nawet na przeszłości świata historia mogła by być zupełnie inna gdyby mówili nam wszystkim prawdę a nie sprzedawali nam bajeczki mało tego masz dokoła siebie? Prawda jest taka że skoro już mam być robiony w chuja na wszystkim to przynajmniej chce żyć w kraju gdzie jest jakiś poziom życia gdzie ludzi nie traktuje się jak przedmioty do robienia kasy za które mała grupa się bawi...to co mamy w Polsce przypomina jakiś system niewolniczy ale ludzie chyba są na to ślepi olać skoro wiadomo że cały świat jest pojebany.....

TTszpan trwaj ja też trwam!
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-05-28, 22:58 1
kietong napisał/a:

Nie pierdolcie mi, że bezrobocie do 34 roku życia wynosi ponad 50%. W takim razie ja się chyba kurwa obracam w tych drugich, luksusowych 50.
Zapisy na zabiegi i operacje na "za kilka lat" są od kiedy pamiętam.
A to, że Trwam nie spełnia wymogów formalnych jest faktem i dzięki Bogu, nie miałbym nic przeciwko, gdyby w uzasadnieniu było nawet napisane, że nie i chuj, bo to banda upośledzonych intelektualnie dewotów, z jednym z większych w Polsce cwaniaków na czele. A to, że w telewizji dominuje głupawa rozrywka, to już wina społeczeństwa, które te jebane bzdury ogląda.


a ty umowy smieciowe uwazasz za zatrudnienie??????????????praca za minimum z 40 letnim kredytem na mieszkanie???????????to normalne kiedy juz nie ma na zycie??????????zabiegi odkladane na lata gdzie chodzi o zycie jest w porzadku???????/

kurwa to jest popierdolone i zadnej jebanej ekipie w nic nie wierze tylko nie dam sobie wmowic ze to jest normalne bo trwa tyle czasu

to jest kurwa chore

a pis niech wypierdala
Zgłoś
Avatar
RHminus 2012-05-28, 23:09
Cytat:

Aha czyli jeżeli jakaś nierentowna stacja anarchistów zacznie się domagać miejsca na multipleksie na krzywy ryj to też mamy im dać.



Za to stacje które były jeszcze bardziej "nierentowne" trafiły w swoje miejsca na ultipleksie.

Cytat:

Nazywam cie tak, jak na to zasługujesz ty i poziom twoich wypowiedzi.



Czyli miałem rację, tak zwracają się do ciebie w domu. Kultura osobista od czasu do czasu dyktuje mi, iż lepiej szanować osobę z którą prowadzi się dyskuję, tacy jak ty skutecznie pozbawiają mnie wiary i kulturalnego zachowania. Cóż, młodzież polska.
Szczekaj pod innym płotem dzieciaczku

Cytat:

Potrafi się utrzymać? To chyba ci się coś poprzestawiało, bo stacja wykazuje straty. Emerytury babć nie wystarczą.



Źródła? Coś, co potwierdzi twoje zdanie o "emeryturach babć".
Widzisz, temat jest troszkę szerszy niż twoja znienawidzona TV TRWAM, nie ogarniasz, zamlicz.
Zgłoś
Avatar
TTszpan 2012-05-28, 23:14 1
@Wdr

Nie żeby coś ale polubiłem Cię wyciągłeś wnioski mniej wulgaryzmów a więcej konkretów
to co mówisz o TV i nie istotne czy to TRWAM czy TVN to jest manipulacja dlatego należy czytać między wierszami. a to co stosują albo inaczej forma w mass mediach to nic innego jak MK-ULTRA albo inaczej PROJEKT MONARCH - czyli forma podprogowa i forma manipulacji która jest stosowana bardzo długo a zapoczątkowano to w USA i ZSRR ale to już inna bajka.

Reasumując bo temat ciągnie się bez końca, każda telewizja ma formę bytu jeżeli jest na nią popyt.
Amen.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie