18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Afera multipleksowa
mjolnir • 2012-05-28, 11:07
Ciekawy materiał o POlskich mediach.
Od razu podkreślam że nie jestem moherem ani wielbicielem pis-u.
Zgłoś
Avatar
P................s 2012-05-28, 14:24
Zaczynając... każda telewizja kłamie zapamiętać.
Już powoli ciężko o jawne źródła tego co tu w Polsce się dzieje, a dzieje się nic czyli okradanie, korupcje, bezrobocie itd.

Tacy ludzie jak przykładowo "my" korzystający ze strony sadistica to rozumiemy, ale Polski ciemnogród niestety nie.

A właśnie co do filmiku nic nowego.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-05-28, 14:30
Smutne to, choć prawdziwe, co nie zmienia faktu że Trwam, a głównie jego właściciel to straszny debilizm.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-05-28, 14:43 1
Tak więc dalej głosujcie na Towarzysza Tuska....

Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2012-05-28, 14:51 3
TVN zły, chociaż pisowcy mają tam tyle samo czasu antenowego co powcy, ale chuj.
Trwam dobry, choć to przybudówka jednej tylko partii, ale przecież stoją na straży pluralizmu.

Oglądanie tego shitu można zaprzestać już w pierwszych sekundach gdy pada stwierdzenie że to Tusk odpowiada za cenę benzyny. Nie jest to jakiś produkt regionalny którego cenę mógłby kształtować lokalny rynek, cena jest więc +/- taka jak w całej Europie. Ale co tam, wszystko jest winą Tuska.
Zgłoś
Avatar
M................d 2012-05-28, 15:11 3
Wpadł już jakiś gimnazjalny kuc bełkocząc coś o Korwinie? Nie wiem czy zacząć już czytać te wypociny, czy jeszcze poczekać na lepszą zabawę
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-05-28, 15:25 4
thewhitestar napisał/a:


Oglądanie tego shitu można zaprzestać już w pierwszych sekundach gdy pada stwierdzenie że to Tusk odpowiada za cenę benzyny. Nie jest to jakiś produkt regionalny którego cenę mógłby kształtować lokalny rynek, cena jest więc +/- taka jak w całej Europie. Ale co tam, wszystko jest winą Tuska.



ooo widzę że już kolega zindoktrynowany totalnie
"bo w europie benzyna jest po tyle to u nas też musi być po tyle bo nie możemy być gorsi"
chuj z tym że 40-50% ceny paliwa na stacji to podatek (w tym podatek od podatku, bo najpierw nakładana jest akcyza, a na to dopiero vat)
chuj że polska benzyna jest syfiata, bo wystarczy nawet zatankować na słowacji, bo już nie mówię o niemczech i dziwnym trafem na pełnym baku można przejechać nawet i 50km więcej...
chuj że podnoszenie cen paliw odbywa się głownie przez to że "unia tak chce" (ich ostatni wymysł aby podnieść akcyze na paliwa niskokaloryczne i o wysokim stężeniu CO2 w spalinach - w skrócie LPG i ON)
chuj że cały transport drogowy to diesel i im bardziej podnoszą cene na stacjach tym bardziej szarzy ludzie są jebani przez to w dupę... no ale unia tak chce...
Zgłoś
Avatar
zakapior 2012-05-28, 15:34 1
To bardzo katolickie, wierz w to co mówię albo Cie skrzywdzę. To a propos paru fanatyków, których posty mnie dosłownie rozpierdoliły w swej bezgranicznej głupocie.

Trwam ani RM w moim mniemaniu nie mają prawa reprezentować wiary katolickiej odkąd zaczęli dosłownie wpierdalać się w politykę i robić biznes na wierze katolickiej. Chcą mieć miejsce na multipleksie ? Niech kurwa zaczną podatki płacić pijawy pierdolone...
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-05-28, 15:37 2
@MorbidGod Czekaj;) Młodzi nacjonaliści jeszcze w szkole;)

Co do filmu. Skoro 65% młodych nie ma pracy to czemu ja k@#$a nie mogę od 6 miesięcy znaleźć wykwalifikowanego pracownika? Takiego którego mogę zostawić u klienta i nie będę musiał się martwić że naj@#$e się jak szpadel. Mało tego wszyscy moi znajomi są w tym wieku i jakoś nikt na pracę nie narzeka. Najłatwiej rozłożyć ręce i wszem i w obec całemu światu oznajmiać że za Jarka\Leszka|Janusza będzie lepiej. G@#$o nie będzie lepiej. Jesteś kowalem własnego losu i żaden rząd nic ci nie da. Jak liczysz na czyjąś pomoc to lepiej zainwestuj w kalkulator, matematyki przy okazji się nauczysz;)
Zgłoś
Avatar
TTszpan 2012-05-28, 16:08 2
@kietong - do Ciebie kierowane

masz najwięcej piw, tym samym TYLKO Twój komentarz przeczytałem.
strasznie ograniczony widzę że jesteś, skoro telewizja TRWAM tak Ci przeszkadza, bądź przeszkadzają Ci dewoci którymi kieruje ojciec to gratuluje, bo Ty niestety należysz do tej zajebiście wielkiej masy otumaniana przez rudzielca który blokuje stacje dla ludzi którzy potrzebują takiej telewizji. lepiej zróbmy tak jak to ma miejsce w USA - TV dla czworonogów które pozostały bez właściciela w domu.

pojebało się ludziom już do końca, zjebać tak szchlachetny kraj jakim jest Polska dla pieniędzy. Kiedyś byliśmy potęgą, i nasi dziadkowie zawsze walczyli ku chwale ojczyzny i z Bożą pomocą. Teraz? Kpina, bluźnierstwo, cwaniactwo, a Bóg - Religia to samo zło i głupota. Nie popieram Islamu to podziwiam ich wiarę i mentalność mimo że zabiją w imię religii, u nas problemem jest krzyż w pomieszczeniach publicznych czy modlitwa.
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-05-28, 16:52
na dzień babci nie trzeba będzie biegnąć do sklepu po telewizor z mpg4
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-05-28, 17:02 1
@wudun
ta? a gdzie szukasz tego pracownika? albo jakie masz wymogi? bo jeżeli takie jak widzę w 90% ogłoszeń o pracę czyli wyższe to mus (ostatnia perełka, pracownik magazynowy i jako wymagania wykształcenie wyższe, co on ma kurwa całkować te pudła?) gdy nie chcą wyższego to zaczyna się od 5lat doświadczenia w górę... tak że no sorry... jedyne oferty pracy gdzie pracodowaca nie wymaga ani jakiegoś super doświadczenia lub super drogich kursów to gdy trzeba znać jakieś podupczone języki typu flamandzki lub węgierski...
Zgłoś
Avatar
lobuzp 2012-05-28, 17:08 2
Kurwa jak można być za PIS, PO, PSL czy SLD? banda złodziei, oszustów...
Co do tego trwam, to nigdy nie oglądałem, ale prawda jest taka, że za pomocą telewizji trzeba manipulować ogłupiać i trzeba wpuszczać stacje, które na to zezwalają. Nie wiem jak jest w TRWAM, ale wiem, że TVN to największe gówno i prawdy tam tyle co umiejętności bokserskich u Najmana.
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-05-28, 18:00 1
Pierdolenie. Za KOMUNY było lepiej. Albo za Leszka. Jakby wcześniej było zajebiście. Kurwa...

Do roboty się weźcie. Mam 29 lat, własną firmę i napierdalam dużo kasy. Wystarczy chcieć.
Zgłoś
Avatar
charliegreen 2012-05-28, 18:07 1
- Galopują podatki? - i tak mamy niższe niż Litwa, Łotwa, Czechy czy Węgry, nie mówiąc już o zamożniejszych państwach
- Rosną ceny(w tym paliwo)? - chcemy być przecież w Europie. Gdyby nie ona to bylibyśmy zacofani jak Ukraina. I tak mamy tańsze paliwo niż sąsiedzi.
- Nie ma sieci dróg? - pobiliśmy europejski rekord w ilości jednoczesnej budowy odcinków dróg. Takich inwestycji nie można wykonać w 2-3 lata. Na to potrzeba 10 i więcej lat. Za 2 lata będziemy mieli najważniejsze obwodnice, autostrady i ekspresówki.
- Fotoradary? - Ponoć niedługo ma być tak, że mogą być tylko te z wkładem w środku, a resztę gminy mają usunąć. Taki wkład kosztuje bardzo dużo, więc prędzej zbankrutują niż uzupełnia wszystkie skrzynki.
- TV TRWAM? Oni mają wystarczająca ilość kasy na wszystko. Tylko nieopodatkowaną z datków, więc nie mogą jej wykazać. Niech przestaną kraść i zaczną rozliczać się jak reszta obywateli to nikt nie będzie miał zarzutów do ich telewizji.

P.S. Nie jestem za żadną z partii, ale w wyborach głosuje przeciwko PiS. Czyli PO:)
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-05-28, 18:09 1
hehehehe nie wiem ale serio mam poczucie że żyje w kraju religijnych debili:D chuj mnie interesuje telewizja trwam która jest wylęgarnią religijnych oszołomów którzy z wiarą nie mają nic wspólnego chuj mnie obchodzi że ktoś to ogląda i że teraz nie będzie mógł i dobrze bo w normalnym kraju taka dzialaność już dawno by została zamknięta bo wprowadza w błąd ludzi manipuluje nimi czerpie na nich korzyści majątkowe dzięki właśnie ogłupieniu...chuj mnie obchodzi że nie będzie tego w tv skoro tacy wierni są niech zapierdalają do marmurowych kościołów swojego "boga" w każdym mieście masz od chuja twierdz wybudowanych za kasę podatników które trzeba utrzymywać chuj mnie obchodzi że "wierni" nie mają swojego kanału oglądałem tv trwam 3 dni by sprawdzić i powiem że to co oni tam mówią pokazują jest przepełnione manipulacją wrogością oraz oduczenia ludzi racjonalnego myślenia chuj mnie obchodzi że nie będzie tv trwam ale wkurwia mnie że w tym kraju jak zamykają domy dziecka szkoły szpitale nikt tak kurwa nie lamentuje ale wystarczy kurwa powiedzieć że zamykają jakiś kościół to zarazzz najebie się wiernych zabetonują się i będą bronić kościoła nie pojmuje tego w jaki sposób religia która ma większe zabarwienia bajkowe niż nie jedna bajka stanowi jakiś wyznacznik postępowania lub zachowania ludzkiego jak można być wyznawcą religii skoro nawet w połowie nie przestrzega się jej wartości tak samo nie pojmuje jak ludzie mogą utożsamiać się że są grupą wiernych przecież kurwa w tej grupie kościelnej nawet nie ma wspólnego jednolitego myślenia tylko co wierny to swoje rozumowanie religii...nie wiem jak można wierzyć w religie która bez wazeliny wpierdala się w politykę trzepie kasę trąca przepychem mówi mi że po śmierci zostane wtrącony do piekła jak nie pójdę na niedzielną msze...nie wiem jak można być wierny religii która na każdym kroku ogranicza wolność człowieka zastrasza go byle stłumić w nim poczucie własnej wartości...wkurwia mnie że jakaś religia mi wmawia że jak nie będę jej wyznawcą to zaczne szerzyć złooooooo kurwa zasady etyczne moralne nie są wyłącznością żadnej religii rodzisz się z tym tak samo jak jesteś człowiekiem... więc pierdoli mnie to że nie będzie tej zjebanej stacji która tworzy jedynie mutacje na temat baśni o życiu jakiegoś jezusa...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie