18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Afera multipleksowa
mjolnir • 2012-05-28, 11:07
Ciekawy materiał o POlskich mediach.
Od razu podkreślam że nie jestem moherem ani wielbicielem pis-u.
Zgłoś
Avatar
morus93 2012-05-28, 13:10 3
Cryan napisał/a:

Jestem bardzo ciekaw ile osób mówiących, że Trwam to gówno wie, co jest w ramówce? Jeżeli chcecie być modni, to se kurwa marchewy załóżcie i czeszcie grzywkę na bok, bo poglądy nie powinny być modne, tylko własne.

Kopiujecie jak małpy, nawet nie wiedząc co jest w tej tv. chyba, że wolicie POLO TV, no to rozumiem, bo jak raz by pasowało.

Nie, nie jestem z PiS, ani nie jestem wielbicielem o. dyrektora (wręcz przeciwnie)



W końcu się odezwał ktoś na poziomie. Popieram w 100% !
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2012-05-28, 13:16 6
Nie znoszę Rydzyka ale uważam że dla TVNu powinna być opozycja
Zgłoś
Avatar
Saafa 2012-05-28, 13:16
rozsławić to !
Zgłoś
Avatar
jamci 2012-05-28, 13:24
tomkararek napisał/a:

a rydzyk chche za darmola sie wczesac dlatego go nie wpuscili nikt darmozjadow nie lubi



i jeszcze upiera się, żeby mógł emitować reklamy. tu pieniążki kochane przemawiają, a nie wolność mediów.

(a czemu miałby nie? bo albo jest instytucją pożytku publicznego i nie płaci podatków, ale za to nie ma zysków z reklam, albo płaci podatki i może emitować same reklamy. to są równe prawa dla każdego, "o których" mówi rydzyk i pis. ale ojcu chce się i reklam i bez podatków)
Zgłoś
Avatar
szczesny32 2012-05-28, 13:29 1
W telewizji publicznej puszczają dla całego narodu to gówno typu : "Pamiętniki z wakacji", "Rozmowy w toku " itp. W telewizji nie ma wolności słowa, robią ludziom wodę z mózgu.

Jak powiedział autor tego filmiku : "Głupim społeczeństwem łatwiej manipulować". Całkowicie się z tym zgadzam.

Jednak mimo wszystko uważam że radio się jeszcze jakoś trzyma, można usłyszeć czasem coś ciekawego, telewizja publiczna to już kompletne dno.
Zgłoś
Avatar
konrad_n 2012-05-28, 13:33 1
pisuarowska propaganda
Zgłoś
Avatar
Jimmy_Katana 2012-05-28, 13:38 15
Plujcie sobie głupie dzieci na KK w Polsce. Zrozumcie tylko, że uczestniczy on w historii naszego narodu już ponad 1000 lat i jest ważną składową naszej kultury i tożsamości narodowej i nie jest ważne czy ktoś wierzy czy nie. Zastanówcie się czy ataki wymierzone w tą stacyjkę, w ludzi wierzących, sprowadzenie ludzi po tej 'drugiej' dla was stronie do ciemnoty czasami nie realizuje jakiegoś celu? A w okół czego Polacy jednoczyli się zawsze w obliczu zagrożenia i w imię czego walczyli? Zostaliście wmanipulowani w nienawiść do swojego narodu, gardzicie swoimi matkami, babciami czy dziadkami bo co niedziele zasuwają do kościoła. Nawet na pedałów się tak bardzo nie burzycie. Przecież chleba wam nikt nie zabiera to po co tyle hałasu. Katolicy walczą o pewne zasady a wy o co będziecie walczyć? O pedałów? Za kurestwo w telewizji? Pewnie kurwa sami nie wiecie. To się kurwa dowiedzcie, że nas ruchają a wy nadstawiacie dupy.
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-05-28, 13:42 2
Pierdolenie na poziomie szmaty. Nie ma to jak zaglądać komuś w kieszeń-jasne że ręka ręke myje bo każdy woli robić interesy ze swoimi rumunem z Azerbejdżanu i wszędzie tak jest. Oczywiście że ciężko się wbić w układy. Ale idąc dalej-p.o. jest niedobre-owszem, jak ta cała pierdolona biała buda na Wiejskiej-nasi politycy niszczą i rozkradają ten kraj.

A teraz uwaga-skoro politycy rozkradają ten kraj itp, to kurwa czemu nie płacicie podatków? Przecież polska oficjalnie nie jest państwem wyznaniowym?

A co do robienia wody z mózgu to akurat myślę że jak wszystkie stacje to robią to nie umywają się do poziomu tv trwam, która dodatkowo żeruje na starszych osobach i ich zaufaniu do ludzi reprezentujących boga.

Co do spotu to chyba nakręciła go jakaś zgorzkniała baba bo zaczyna od wywleczenia tematu fotoradarów i autostrad które chuja się mają to tv trwam

Dziękuje-do widzenia i chuj
Zgłoś
Avatar
Trololoto 2012-05-28, 13:46
Bo społeczeństwo było manipulowane przez kościół, dla niego walczyło, to teraz dalej trzeba? A sam w sobie zły nie jest, o ile się nie wciska tam gdzie nie powinien. I jego historia w PL jest wlasnie przez KK niszczona, bo na siłe chce wejść w dupe ludziom.
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-05-28, 13:57 2
Z tego co wiem to wszyscy się zrzucają do puli z której ta cała cyfryzacja ma się tam zrobić a TRWAM nie gwarantuje że będzie rzucać kilka baniek na ten cel a swoje miejsce chce mieć. Ogólnie szkoda mi ich, w przypadku radia Rydzyka to sama Maryja lata z zasięgiem i wszędzie odbiera to radio. Telewizji już nie chcę mieć wszędzie... zawsze... bo ona nie robi wody z mózgu idiotyzmami tylko celowo sieje propagandę.
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-05-28, 14:01
kochani. Mnie sie wydaje, ze dla naszego pokolenia kluczowym edium jest jednak interenet, nad ktorym banda starych przyglupow nie jest wstanie zapanowac, za sprawa prosta - sa na to zbyt glupi. Co za tym idzie, opinia publiczna wyraza sie oraz jest krystalizowana w tym "metnym" cyfrowym srodowisku, a nie poprzez media klasyczne. To jest wlasnie ostatni krzyk prawdziwej demokracji. Zauwazcie, ze poprzez Facebooka mozna obalic dyktature. Mozna tez wyraznie politykow punktowac i dobrac sie do ich dup, bo nosnosc poprzez intereet jest niebywale wieksza niz w ujeciu mediow klasycznych nie plujcie sie, a dzialajcie niezalezna publicystyka Interenetowa. pozdro. a politycy to banda skurwysynow.
Zgłoś
Avatar
LuoXiahong 2012-05-28, 14:06
JarekJUHC napisał/a:

Ale mnie wkurwia ten skurwiony kraj . Serdecznie sram i na trwam ,PO i wszystkie inne zjebane partie . Żeby umarli


A co kurwa, Ty może nie umrzesz ?
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2012-05-28, 14:16
Nie szkoda Wam nerwów wypisujac posty na wyzynach intelektualnych bezsensownie probojac przekonac druga strone do swoich racji?A ten spot?Po co?Kogo to obchodzi co sobie mysli jakis studenciak na stazu w trwam
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-05-28, 14:17
nie wiem kurwa ale ja chyba żyje w społeczeństwie chodzących zoombi skoro kurwa wiesz że państwo jebie cie w dupę bez wazeliny kilka lat wiesz ze nie możesz liczyć na fachową opieke zdrowotną wiesz że zarabiasz tyle ile czarny w Afryce skoro i tak nie dostaniesz emerytury to czemu tępy Polaku jeszcze nie ma Cię na ulicy? taka jest prawda w innych krajach bardziej rozwiniętych pod kątem bystrości ludzi już dawno tusk by zapierdalał na gnoju ale nie e e e e e w Polsce masa debili nadal bedzie chodziła i sie uśmiechała że zarabia 12 tysięcy rocznie i że jest fajnie szkoda słów tego kraju to nawet terroryści nie zatakują jak widzą jaki sami sobie rozpierdol robimy łapią się za głowę i spierdalają
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-05-28, 14:18 1
kietong napisał/a:

Nie pierdolcie mi, że bezrobocie do 34 roku życia wynosi ponad 50%. W takim razie ja się chyba kurwa obracam w tych drugich, luksusowych 50.
Zapisy na zabiegi i operacje na "za kilka lat" są od kiedy pamiętam.
A to, że Trwam nie spełnia wymogów formalnych jest faktem i dzięki Bogu, nie miałbym nic przeciwko, gdyby w uzasadnieniu było nawet napisane, że nie i chuj, bo to banda upośledzonych intelektualnie dewotów, z jednym z większych w Polsce cwaniaków na czele. A to, że w telewizji dominuje głupawa rozrywka, to już wina społeczeństwa, które te jebane bzdury ogląda.



strasznie peirdolisz człowieku.

media manipulują ludźmi na potęge. niestety przez to Polska skazana jest na tę samą bandę świn przy korycie od ponad 20 lat.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie