18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Afera multipleksowa
mjolnir • 2012-05-28, 11:07
Ciekawy materiał o POlskich mediach.
Od razu podkreślam że nie jestem moherem ani wielbicielem pis-u.
Zgłoś
Avatar
necrosodomizer 2012-05-28, 11:16 11
Ciekawe rzeczy są tu podane, co nie zmienia faktu że Trwam jest jeszcze większym gównem.

Nie siedzę w sprawie zbyt głęboko bo w sumie mam to w dupie ale z Trwam podobno chodzi o to że chcą działać jak o fundacja i nie spełniają wymogów. A może naoglądałem się TVN-u.
Zgłoś
Avatar
CarolOtyła 2012-05-28, 11:42 9
Po tych informacjach mam dylemat. Nie wiem czy bardziej nienawidzę pojebanych katoli i antysemitów wierzących w Janusza Chytrusa czy jednak pedalsko-masońskich skurwysynów ze złodziejskiej kliki zwanej PO

Zgłoś
Avatar
noe82 2012-05-28, 12:03 4
autorze - jesteś
Zgłoś
Avatar
zeuso2stopach 2012-05-28, 12:23
Odstrzelić pedałów -.- jak tak można..
Zgłoś
Avatar
markop4321 2012-05-28, 12:31 9
Zgłoś
Avatar
matikati 2012-05-28, 12:40
i na jaki chuj tutaj ta jebana polityka?
Zgłoś
Avatar
JarekJUHC 2012-05-28, 12:46 1
Ale mnie wkurwia ten skurwiony kraj . Serdecznie sram i na trwam ,PO i wszystkie inne zjebane partie . Żeby umarli
Zgłoś
Avatar
M................f 2012-05-28, 12:48 1
Akurat drugi płatny kierunek jest zajebistym pomysłem.

A co do trwam to przełożę z angielskiego "raczysz ty mnie rozbawiać?".
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-05-28, 12:49 118
Nie pierdolcie mi, że bezrobocie do 34 roku życia wynosi ponad 50%. W takim razie ja się chyba kurwa obracam w tych drugich, luksusowych 50.
Zapisy na zabiegi i operacje na "za kilka lat" są od kiedy pamiętam.
A to, że Trwam nie spełnia wymogów formalnych jest faktem i dzięki Bogu, nie miałbym nic przeciwko, gdyby w uzasadnieniu było nawet napisane, że nie i chuj, bo to banda upośledzonych intelektualnie dewotów, z jednym z większych w Polsce cwaniaków na czele. A to, że w telewizji dominuje głupawa rozrywka, to już wina społeczeństwa, które te jebane bzdury ogląda.
Zgłoś
Avatar
Brutalne_Bydle 2012-05-28, 12:55 20
Trwam spełnia te wymogi, zresztą gdy oglądałem te kilkugodzinne dyskusje Dworaka z całą resztą debili, to ten jeden był największym. Śmiał się w twarz ludziom, którzy zadawali mu pytania. bo nie miał argumentów a chciał być fajny. Dlatego właśnie na przekór temu debilowi chciałbym Trwam w multipleksie. A miejsce dostały jakieś śmieci co toną w długach, a Trwam ma kasę i dobrze o tym wiecie
Zgłoś
Avatar
jamci 2012-05-28, 12:56 3
A ja polecam wszystkim matołkom wypowiadającym się w temacie multisreksu, dowiedzieć się jak to tak naprawdę wyszło, że ojczulek derektor nie ma tam miejsca. ciekawe czy sam jaruś wie...

a inna sprawa to taka, że ojczulkowi powinno się już dawno pokazać gdzie jego miejsce (na pewno nie w polityce). pazerna menda.
Zgłoś
Avatar
Cryan 2012-05-28, 13:04 54
Jestem bardzo ciekaw ile osób mówiących, że Trwam to gówno wie, co jest w ramówce? Jeżeli chcecie być modni, to se kurwa marchewy załóżcie i czeszcie grzywkę na bok, bo poglądy nie powinny być modne, tylko własne.

Kopiujecie jak małpy, nawet nie wiedząc co jest w tej tv. chyba, że wolicie POLO TV, no to rozumiem, bo jak raz by pasowało.

Nie, nie jestem z PiS, ani nie jestem wielbicielem o. dyrektora (wręcz przeciwnie)
Zgłoś
Avatar
Tristan88 2012-05-28, 13:06 69
"W demokracji ci, którzy kontrolują media a tym samym umysły wyborców mają władzę o jakiej nie śnili królowie ani dyktatorzy." - David Lane
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2012-05-28, 13:08
i tez tu ktos kantuje nas wszystkie stacie zeby nadawac na plattfornie znaczy na siadkowkach w uj kasy zaplacily zato a rydzyk chche za darmola sie wczesac dlatego go nie wpuscili nikt darmozjadow nie lubi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie